Liposomalny glutation - Holistic 60 kapsułek
Liposomalny glutation - Holistic 60 kapsułek

Liposomalny glutation Setria® najsilniejszy antyoksydant - Holistic 60 kapsułek

273,00 zł w tym VAT
Z296
7350012336493

Glutation pełni 3 ważne funkcje: przeciwutleniająca (jest silnym antyoksydantem), pobudzającą układ odpornościowy i detoksykującą (usuwa toksyny z organizmu). Jest produkowany przez organizm ludzki, ale choroby przewlekłe, infekcje, stres, zła dieta i zaawansowany wiek zmniejszają jego naturalny poziom. Niskie stężenie glutationu utrudnia pracę wątroby, a w konsekwencji powoduje kumulowanie się toksyn w organizmie i niewydolność układu immunologicznego. Preparat Holistic ma formę liposomalną - glutation został zamknięty w cząstkach lipidowych, dzięki czemu jest lepiej wchłaniany.

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Twoje cele:

  • wsparcie pracy wątroby
  • oczyszczenie organizmu z toksyn
  • stymulacja układu immunologicznego
  • usuwanie nadmiaru wolnych rodników (niwelowanie skutków stresu oksydacyjnego)

Zalecane dawkowanie i sposób użycia: 2 kapsułki dziennie.

Składniki: substancja wypełniająca (fosfolipidy kwasu palmitynowo-oleinowego - pochodzące ze słonecznika), glutation (Setria® Glutathione), substancja przeciwzbrylająca (ekstrakt z ryżu). Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Porcja dzienna zawiera: 300 mg glutationu.

Zawartość opakowania: 60 kapsułek.

Sposób przechowywania: Chronić przed wilgocią i przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Środki ostrożności:  Suplement diety. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Nie stosować w okresie ciąży lub karmienia piersią.

Producent: Holistic, Szwecja

Słowniczek:

Antyoksydant - substancja, która zwalcza nadmiar wolnych rodników. Niweluje skutki stresu oksydacyjnego (destrukcyjnych działań wolnych rodników, np. niszczenia zdrowych komórek)

Liposomy - cząsteczki lipidowe (tłuszczowe), w których umieszczane są substancje czynne. Wędrują do miejsca docelowego, nie podrażniając żołądka czy jelit. Przyspieszają i ułatwiają wchłanialność substancji aktywnej.

Parametry

Postać suplementu: kapsułki
Ilość sztuk w opak.: 60
Vege: tak

16 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu