Herbal Medica Orelon NaturSpray DO USZU 15 ml
Herbal Medica Orelon NaturSpray DO USZU 15 ml
Spray do uszu Orelon NaturSpray Herbal Medica 15ml
11,50 zł w tym VAT
Z527
5906874431207

Naturalny spray do czyszczenia uszu. Umożliwia skuteczną higienę uszu - dziecięcych i dorosłych. Zawiera dwa naturalne składniki: oliwę z oliwek, która rozpuszcza zalegającą woskowinę, ułatwia jej usunięcie oraz nawilża kanał słuchowy (co jest pomocne u osób z nawracającymi podrażnieniami, świądem skóry w uchu) i olejek miętowy wykazujący delikatne właściwości przeciwzapalne i odkażające. Niezbędny produkt dla osób dbających o higienę uszu, zmagających się z nadprodukcją woskowiny usznej, noszących aparaty słuchowe oraz dla pływaków - skuteczny płyn do rozpuszczania woskowiny.
Działanie sprayu do uszu:
- ułatwia higienę uszu,
- pomaga w drożności przewodu usznego,
- rozpuszcza i ułatwia usunięcie woskowiny usznej,
- zapobiega zaleganiu wody w kanale ucha,
- przeciwdziała stanom zapalnym ucha.

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Spray do czyszczenia uszu - cechy produktu:

  • dla dzieci i dorosłych
  • prosty, naturalny skład - oliwa z oliwek i olejek miętowy
  • nie zawiera: barwników, konserwantów, parafiny, wypełniaczy

Sposób użycia płynu do rozpuszczania woskowiny: Przed użyciem sprayu do uszu Orelon NaturSpray należy wstrząsnąć buteleczką, a następnie wprowadzić w pionowej pozycji aplikator do zewnętrznego przewodu słuchowego i nacisnąć kilka razy, aż pojawi się płyn. Zaaplikować odpowiednią dawkę wyrobu (1-2 naciśnięcia) i delikatnie rozmasować zewnętrzną część ucha. Powtórzyć tę samą czynność w drugim uchu. Po użyciu wyrobu końcówkę aplikatora należy umyć pod bieżąca wodą. Ze względów higienicznych zalecane jest używanie jednego wyrobu przez jedną osobę. W celu zachowania właściwości wyrobu nie należy manipulować aplikatorem.

Spray do czyszczenia uszu należy użyć w ciągu 6 miesięcy od pierwszego użycia.

Sposób przechowywania: w oryginalnym opakowaniu w pozycji pionowej w temperaturze poniżej 25°C, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Składniki (INCI): oliwa z oliwek, olejek miętowy.

Pojemność: 15 ml

Środki ostrożności: Nie stosować po upływie daty ważności umieszczonej na opakowaniu. Nie stosować w przypadku uszkodzenia opakowania. Nie stosować u osób z perforacją błony bębenkowej. Nie stosować u osób uczulonych na składniki preparatu. Nie stosować do oczu, nosa lub jamy ustnej. U niemowląt i małych dzieci stosować po konsultacji z lekarzem. Nie stosować u wcześniaków.

Producent: Herbal Medica

Parametry

Pojemność: 15 ml
Vege: tak

5 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu