Suplementy diety
Pokazano 1-40 z 462 pozycji

Suplementy diety

Naturalne suplementy diety

“Umiesz liczyć? Licz na siebie.” To popularne powiedzenie w ostatnim czasie nabrało nowego znaczenia. Bierzemy zdrowie w swoje ręce. Zdaliśmy sobie sprawę, że w przypadku złego samopoczucia, nie zawsze możemy liczyć na pomoc systemową. Albo jej nie otrzymujemy, albo jest tak odroczona w czasie że…sami zaczynamy o siebie dbać :-) Wiadomo, suplementy diety to nie leki. Dlatego zrób krok w tył (tak, często to pomaga w osiągnięciu celu!) i zacznij troskę o kondycję wcześniej, zanim wystąpią niepokojące objawy. Najlepsi producenci suplementów diety dbają o to, aby ich produkty zostały przebadane laboratoryjnie i posiadały opatentowane formuły.  Najskuteczniejsze preparaty to takie, których składniki podlegają standaryzacji - mamy wtedy pewność, że deklarowana ilość ekstraktów i ich działanie jest zgodna z prawdą. W naszym asortymencie znajdziesz wiele takich produktów.  Dobierz preparaty odpowiednio do swoich oczekiwań. Jeśli masz wątpliwości, porozmawiajmy. Chętnie pomożemy!

Czuj się pewnie i bezpiecznie…

Każdy produkt, jaki znalazł się w naszym sklepie został wnikliwie przeanalizowany. Odrzuciliśmy wiele preparatów budzących choćby najmniejsze wątpliwości. Wybraliśmy tylko takie suplementy diety, które mogą przynieść Ci korzyść. Czysty skład to dla nas kryterium najwyższej wagi! Nasz asortyment opiera się na produktach, które przez producentów określane są jako preparaty clean label - z czystą etykietą: żadnych zbędnych wypełniaczy. Żadnych substancji, które mogłyby zakłócić proces prawidłowego wchłaniania substancji czynnej. Mało tego, jeśli występuje składnik, który może okazać się istotny z punktu widzenia kobiet w ciąży, osób chorujących na cukrzycę lub zmagających się z IBS, zawsze pozostawiamy adnotację. Czuj się u nas pewnie - spędziliśmy mnóstwo czasu nad tym, aby na Zdrowersach znalazły się bezpieczne produkty.   

Zdrowersowa wizja zdrowia: SUPLEMENTY DIETY

Kategorie, które znajdziesz w górnym menu, odpowiadają naszemu pojęciu zdrowia:
zdrowe suplementy diety - dbamy o siebie “od środka”, stosujemy preparaty, które odżywiają i chronią komórki (antyoksydanty) , usprawniają pracę narządów (produkty z kategorii Poprawa pamięci, Lepszy wzrok, Sprawne jelita i trawienie) i całych układów (Układ nerwowy, krążenia, moczowy, oddechowy,  Kości i stawy).  A zdrowe komórki, narządy i układy są wtedy, gdy w organizmie zachodzą korzystne procesy - suplementy z tego zakresu znajdziesz w kategoriach: Lepszy nastrój, Emocje i stres, Na sen, Witalność i Energia, Skuteczna koncentracja, Wzrost libido, Detoks, Wzmocnienie odporności). Pierwszymi oznakami tego, czy organizm dobrze funkcjonuje, jest kondycja skóry, włosów i paznokci. Dlatego w tej kategorii znajdziesz tak dużo różnych specyfików - nie tylko produktów dedykowanych, ale również witamin, minerałów i ekstraktów, które zadbają o nie już od poziomu komórkowego. Kategorie "Zdrowie kobiety i menopauza" oraz "Zdrowie mężczyzny i prostata" koncentrują się wokół najważniejszych spraw związanych z dobrym samopoczuciem i dolegliwościami typowymi dla Pań i Panów.

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

arrow_drop_down arrow_drop_up

Postać suplementu

Postać suplementu

arrow_drop_down arrow_drop_up

Cena

Cena

arrow_drop_down arrow_drop_up
  • 4,00 zł - 530,00 zł

Ilość sztuk w opak.

Ilość sztuk w opak.

arrow_drop_down arrow_drop_up

Vege

Vege

arrow_drop_down arrow_drop_up

Pojemność

Pojemność

arrow_drop_down arrow_drop_up

Marka

Marka

arrow_drop_down arrow_drop_up