Preparaty ziołowe
Pokazano 1-40 z 66 pozycji

Preparaty ziołowe

Preparaty ziołowe

Preparaty ziołowe to naturalny sposób radzenia sobie z wieloma dolegliwościami. Współczesna medycyna i lecznictwo daleko odeszły od dawnych receptur i doświadczeń naszych przodków wynikających z wykorzystania właściwości leczniczych ziół. Całe szczęście, że ziołolecznictwo, jako odrębna dziedzina profilaktyki i radzenia sobie z chorobami ma się dobrze. Ludzie, widząc, jakim jedzeniem jesteśmy karmieni, jakie składy zawierają lekarstwa i wszelkie “syropki na zdrowie”,  powoli zaczynają się budzić i powracać do korzeni. To zdanie ma dwojakie znaczenie: ludzie wracają do tego, co było dawniej. Powracają, bo widzą w tym korzyść i zdrowie. Zdrowe korzenie to też metafora siły natury i jej właściwości. Przetrwały przez wieki i to jest dowód na to, że tkwi w nich wielka wartość.  Preparaty ziołowe są tego najlepszym dowodem. Zapoznaj się z ofertą i bogactwem korzyści, jakie niosą ze sobą mieszanki ziołowe.  

Wspaniałą ofertą sypkich preparatów ziołowych może pochwalić się Zielarnia Suwalska, która przygotowuje autorskie mieszanki ziołowe. Składy są bogate, oryginalne i… bardzo skuteczne. Za wyrazistymi  nazwami podążają produkty, które celują w konkretne schorzenia. Zobacz, jakie produkty Zielarni Suwalskiej posiadamy u nas w sklepie:

Astma Zielarnia Suwalska - mieszanka ziołowa wg przepisu Ojca Klimuszki. Doskonale wpisuje się w suplementy na układ oddechowy.

Kłopoty ze snem Zielarnia Suwalska -  mieszanka ziół z lawendą i wrzosem na bezsenność. Wypicie naparu koi nerwy, umożliwia spokojne zasypianie i mocny sen. Sprawdź też inne suplementy diety na lepszy sen.

Bolesne i obfite miesiączki Zielarnia Suwalska - łagodzi skurcze, rozluźnia i zmniejsza ból menstruacyjny i intensywność krwawienia. Poprawia samopoczucie w te trudne dni, podobnie jak tabletki na poprawę nastroju bez recepty.

Borelio Zielarnia Suwalska - usuwa bakterie krętka boreliozy. Odtruwa i oczyszcza organizm, dzięki czemu uwalnia od stanu zapalnego i obrzęków. Wzmacnia odporność i układ nerwowy. Zobacz, może w tym temacie pomogą też tabletki na regenerację układu nerwowego.

Dna moczanowa Zielarnia Suwalska - autorska mieszanka ziołowa na podagrę - ma działanie moczopędne i przeciwzapalne. Przyspiesza usuwanie  kwasu moczowego, zmniejsza obrzęki.

Robaki Zielarnia Suwalska - zioła, które zwalczają pasożyty i regulują pracę układu pokarmowego.   

Ziołowe preparaty na odrobaczanie powinny spełniać dwie funkcje: skutecznie usuwać pasożyty i chronić ściany komórkowe układu pokarmowego. Preparaty ziołowe na pasożyty ludzkie Zielarni Suwalskiej spełniają obydwa te warunki.

Wiele innych skutecznych preparatów ziołowych do nabycia tutaj: https://zdrowersi.pl/zlozone-preparaty-ziolowe-198.

Ziołowe preparaty na odrobaczanie

Jednym z najbardziej znanych preparatów ziołowychzioła szwedzkie. Cieszą się powodzeniem już od XVII wieku, dzięki recepturze szwedzkiego lekarza. Zielarka Maria Treben w XX wieku zebrała i usystematyzowała materiały na temat tej wyjątkowej mieszanki. Ma tak szerokie i skuteczne zastosowanie, że spokojnie można ją określić mianem panaceum, ponieważ znajduje zastosowanie aż przy 46 dolegliwościach! Same zioła i nalewki z nich wykonane traktowane są jako doskonałe preparaty ziołowe na pasożyty ludzkie. Zioła szwedzkie występują w dwóch wersjach: silniejszej z piołunem oraz łagodniejszej z aloesem (zioła szwedzkie z aloesem). Aby mieszanka dobrze spełniła zadanie ziołowego preparatu na odrobaczanie, trzeba wybrać wersję z piołunem. Natomiast warto zapoznać się z pełnym zastosowaniem ziół, ponieważ ich właściwości są zaskakujące. Szczególnie, że można stosować je wewnętrznie, ale również zewnętrznie na różne dolegliwości skórne. Są też dostępne złożone suplementy diety na pasożyty - zerknij do zakładki "Pasożyty i patogeny".

Sprawdź również zioła szwedzkie na kaszel.