Kosmetyki i uroda
Pokazano 1-40 z 266 pozycji

Kosmetyki i uroda

Zdrowersowa wizja zdrowia: KOSMETYKI I URODA

Skóra Twoją tarczą obronną

Po suplementach diety, które regulują pracę naszego organizmu od wewnątrz, przyszła kolej na kosmetyki. To, jakich substancji używamy do mycia zębów czy ciała oraz to, co nakładamy na skórę i  na włosy ma ogromne znaczenie, ponieważ naskórek, a szczególnie błony śluzowe, mocno reagują na zastosowane w kosmetykach substancje. Na co dzień o tym nie myślimy, ale czy zdajesz sobie sprawę, że środki zawarte w kosmetykach mogą oddziaływać na układ nerwowy? Albo nawet na układ hormonalny i rozrodczy? Niezdrowe dla skóry substancje niszczą jej funkcję ochronną i odpornościową. Dlatego tak ważne jest, żeby wybierać produkty z czystym składem. Czystym, czyli bezpiecznym dla skóry.

Co znajdziesz na Zdrowersach?

Postanowiliśmy stworzyć miejsce, gdzie są dostępne tylko zdrowe kosmetyki, które dbają i wzmacniają kondycję skóry. Wybieramy preparaty delikatne. Naturalne, ale tylko takie, które oddziałują korzystnie. Wśród nas jest coraz więcej osób z niedoskonałościami skóry, AZS i innymi poważnymi problemami skórnymi. Czy nasze babcie i prababcie zmagały się z takimi dolegliwościami? Jeżeli były obecne, były rzadkością. A teraz kłopoty skórne są codziennością. Wniosek? Należy stosować kosmetyki, które nie naruszają bariery lipidowej skóry, nie podrażniają jej, nie uczulają. Zdrowersi mają tylko takie - delikatne, pozbawione substancji agresywnych, bez alergenów. Nasz asortyment jest przeznaczony dla wszystkich - nawet dla osób z wrażliwą skórą, cerą problemową. Dla dorosłych i dla dzieci. Zdrowy i bezpieczny kosmetyk to… skóra promienna, jędrna, odżywiona. 

W naszym asortymencie znajdziesz kosmetyki, maści, olejki i akcesoria higieniczne. Te ostatnie znajdują się w "Higienie jamy ustnej" (np. szczoteczki do zębów), "Higienie intymnej" (np. podpaski, wkładki i tampony) i "Higienie uszu" (patyczki). Mamy dwie odsłony podkategorii “Skóra”: w pierwszej znajdują się kosmetyki do pielęgnacji (balsamy, dezodoranty, masła, peelingi), a w drugiej preparaty do zatroszczenia się o skórę wymagającą, z problemami, którą charakteryzują: podrażnienia, kruche naczynka, swędzenie, wypryski, otarcia, alergie skórne, liszaj, przebarwienia, rozstępy. W zależności od upodobań pielęgnacyjnych można wybrać różne preparaty do mycia, które określa sama nazwa kategorii “Kąpiel: mydła, płyny, żele”. Pozostałe kategorie kosmetyków odnoszą się do obszaru pielęgnacji: "Lśniące włosy", "Twarz", "Oczy", "Usta", “Dłonie i paznokcie” oraz “Nogi”. W kategorii “Stawy” znajdziesz maści i kremy, które regenerują stawy, usprawniają narząd ruchu oraz zmniejszają opuchliznę i obrzęki.
 

A czego u nas nie znajdziesz?

Przez kilka ostatnich miesięcy analizowaliśmy setki kosmetyków. Lista substancji agresywnych, które mogą niszczyć barierę ochronną skóry jest długa. Na tę chwilę jest na niej 135 związków. I wciąż się wydłuża… Każdego dnia odrzucamy mnóstwo preparatów, bo są w nich alergeny, substancje naturalne lub syntetyczne, które mogą podrażniać, zaburzać pH i mikrobiom skóry. Dla takich surowców nie ma u nas miejsca. Nie ustajemy w szukaniu zdrowych i bezpiecznych kosmetyków - każdego dnia poszerzamy ofertę.

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

arrow_drop_down arrow_drop_up

Postać kosmetyku

Postać kosmetyku

arrow_drop_down arrow_drop_up

Artykuły higieniczne typ

Artykuły higieniczne typ

arrow_drop_down arrow_drop_up

Pojemność

Pojemność

arrow_drop_down arrow_drop_up

Waga

Waga

arrow_drop_down arrow_drop_up

Cena

Cena

arrow_drop_down arrow_drop_up
  • 4,00 zł - 139,00 zł

Marka

Marka

arrow_drop_down arrow_drop_up