Płatki i otręby
Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Płatki i otręby

Naturalne płatki owsiane bez glifosatu ekologiczne  

Płatki owsiane, kukurydziane, orkiszowe, wszystkie tego typu produkty nieodłącznie kojarzą się ze śniadaniem. Odpowiednio skomponowane z nasionami, owocami czy naturalnymi otrębami zapewniają długotrwałe uczucie sytości, dostarczają energii na wiele godzin, a także potrzebnych nam witamin, minerałów i błonnika. Rzecz jednak w tym, że takie walory mają naturalne płatki, tymczasem te powszechnie dostępne są już zazwyczaj mocno przetworzone. Co gorsza, zboża, z których wytwarza się komercyjną żywność uprawia się z użyciem nawozów i różnych środków biobójczych, a media co pewien czas obiegają wyniki testów żywności udowadniające obecność toksyn czy glifosatu w płatkach. Rozwiązaniem jest zmiana nawyków konsumenckich i zaopatrywanie się w produkty odpowiednimi certyfikatami. Tylko ekologiczna uprawa jest w stanie dać gwarancję na zdrowe płatki owsiane bez glifosatu czy bio otręby bez glifosatu.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz płatków owsianych bez glifosatu, dostępnych w różnych opakowaniach w zależności od apetytu i możliwości! Spróbuj:
1. klasycznej opcji: Ekologiczne płatki OWSIANE lub płatków owsianych bez glifosatu w wersji górskiej, bogatszej w błonnik: GÓRSKIE płatki OWSIANE Bio Planet 300g ekologiczne.
Owies naturalnie pozbawiony jest glutenu, jednak może zostać nim zanieczyszczony w procesie produkcji. Jeżeli potrzebujesz gwarancji na produkt bezglutenowy wypróbuj Bio Planet 600g  Bezglutenowe płatki OWSIANE Bio Planet 300g lub Płatki OWSIANE bez glutenu Bio Planet 600g.

2. Być może jednak nie przepadasz za płatkami owsianymi, albo źle je tolerujesz, ale nadal chciałbyś korzystać z dobrodziejstwa płatków pełnoziarnistych? Wypróbuj w takim razie płatki z orkiszu  Ekologiczne płatki ORKISZOWE Bio Planet 600g albo neutralnych w smaku płatków jęczmiennych Płatki JĘCZMIENNE Bio Planet 300g.

3. Zwolennikom delikatniejszych tekstur i dzieciom polecamy  Płatki JAGLANE Bio Planet 300g. Oczywiście w tej kategorii nie może zabraknąć powszechnie lubianych płatków kukurydzianych. Dostępne w naszym sklepie Ekologiczne płatki KUKURYDZIANE Bio Planet 250g posiadają czysty skład, nie mają dodanego w składzie cukru, ani żadnych substancji spulchniających. Jeśli chcesz je wzbogacić o błonnik, możesz dodać bio otrębów bez glifosatu lub ulubionych ziaren.

4. Płatki zbożowe mogą być wbrew pozorom nie tylko źródłem węglowodanów, ale również pełnowartościowego białka roślinnego. Najlepszym tego przykładem są płatki z komosy ryżowej Płatki QUINOA Bio Planet 300g ekologiczne zawierające 12g białka w 100 gramach oraz płatki z amarantusa Płatki AMARANTUSOWE Bio Planet 300g ekologiczne, w których znajdziesz aż 16g! Dodatkową zaletą tych produktów jest brak glutenu.

5. Amatorom nietypowych smaków polecamy  Płatki KASZTANOWE Bio Planet 200g ekologiczne, pozwolą Ci się cieszyć orzechowym smakiem kasztanów bez pracochłonnej obróbki.

6. A może wolisz mieszankę różnych składników, albo nie masz czasu na komponowanie własnych kombinacji? W takim razie sięgnij po Musli owocowe Bio Planet 300g 32% owoców i ciesz się szybkim i zdrowym śniadaniem. Korzystając z walorów smakowych musli lub wybranych płatków, dla podniesienia walorów odżywczych warto dodać do nich Bio orzechy i bakalie.

Bez względu na wybór jakiego dokonasz, kupując produkty bio masz gwarancję bezpieczeństwa i czystego składu.