Do prania
Pokazano 1-33 z 33 pozycji

Do prania

Naturalne środki do prania

Świadomy konsument to dziś codzienność. Niemal każdy z nas czyta etykiety żywnościowe czy kosmetyczne. Część z nas ostrożnie wybiera też środki piorące. I trudno się dziwić, ponieważ zawarte w nich składniki trafiają do środowiska jak również bezpośrednio wpływają na skórę. Komercyjne środki obfitują w agresywne, podrażniające substancje chemiczne, nieprzyjazne dla alergików, dzieci i środowiska. Alternatywne i bezpieczne rozwiązanie stanowią naturalne środki do prania. Nie znajdziemy w nich sztucznych barwników, syntetycznych zapachów, silnych detergentów, fosforanów, substancji typu SLS/SLES, petrochemii czy chloru. Naturalny środek do prania to taki, który opiera się przede wszystkim na ekstraktach roślinnych, naturalnych olejkach eterycznych, roślinnych detergentach i emulgatorach oraz nieszkodliwych środkach jak sól, ocet czy soda. Stosowane zgodnie z zaleceniami producenta zapewnią taki sam efekt jak klasyczne proszki.

Jakie wybrać naturalne środki piorące?

Gama naturalnych środków piorących nie ustępuje różnorodnością tradycyjnej chemii, więc nie ma problemu z doborem preparatu do konkretnych potrzeb. Najpopularniejszym produktem od lat zdają się być płyny do prania, dobrze się rozpuszczają i penetrują tkaninę, a do tego łatwo się wypłukują. Nasz sklep oferuje szeroki wachlarz skoncentrowanych płynów do prania codziennego:
- Lawendowy koncentrat płynu do prania Swonco 1,5l hipoalergiczny,
- dla alergików Koncentrat płyn do prania Swonco ULTRA SENSITIVE 1,5l,
- i dzieci  Koncentrat Płyn do prania ubrań dziecięcych Swonco BABY PURE 1,5l.

Do bardziej uporczywych plam możesz wybrać:
wybielacz do tkanin ECO Swonco 450g lub odplamiacz do tkanin Swonco 750ml ekologiczny, a zadaniami specjalnymi poradzi sobie Koncentrat płynu do prania odzieży sportowej Swonco Sport 1,5l.

Mówiąc o środkach piorących nie można pominąć płynów do płukania, każdemu zależy bowiem na miękkości, a czasem również na zapachu. Możesz sięgnąć po jedną z wielu propozycji od Swonco, np.: Lawendowy koncentrat płynu do płukania Swonco lub wypróbować mniej znany wariant jak Perfumy do prania Eternal Classic koncentrat 300ml.

Domowe środki do prania

Wśród naturalnych domowych środków do prania nie może zabraknąć najbardziej ekologicznej opcji, jaką są orzechy piorące. W naszej ofercie znajdziesz je w naturalnej formie Orzechy piorące 900g z woreczkiem, jak również serię żeli na ich bazie, np.: Organiczny żel do prania SapoWash EcoVariant 1kg perfumowany.
Jeśli chcesz znaleźć produkt odpowiadający Twoim potrzebom, koniecznie zapoznaj się z całym wachlarzem dostępnych u nas preparatów, zajrzyj też do kategorii Środki czyszczące, w której znajdziesz preparaty do czyszczenia całego domu!

Filtruj według

Przeznaczenie

Przeznaczenie

arrow_drop_down arrow_drop_up

Cena

Cena

arrow_drop_down arrow_drop_up
  • 13,00 zł - 69,00 zł

Pojemność

Pojemność

arrow_drop_down arrow_drop_up

Waga

Waga

arrow_drop_down arrow_drop_up