Witaminy i minerały
Pokazano 1-40 z 183 pozycji

Witaminy i minerały

Zdrowersowa wizja zdrowia: WITAMINY I MINERAŁY

Do czego są potrzebne?

Jeśli dokucza Ci chroniczne zmęczenie, brak sił i rozdrażnienie, zauważasz pogorszenie kondycji skóry, wypadają włosy, a na paznokciach pojawiają się białe plamki, organizm daje Ci znak, że czegoś mu brakuje…
Witaminy, minerały, aminokwasy i enzymy są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Mają znaczenie już na etapie komórkowym, bo odpowiadają za ich odbudowę, poziom energii i sprawny udział w setkach procesów. Jeśli zabraknie składników, od których zależy powodzenie reakcji biochemicznych, dochodzi do zaburzeń i niewydolności - najpierw komórek, potem całych układów i choroba gotowa.

Co robić?

Jeśli zauważasz u siebie spadek kondycji, osłabienie lub pierwsze dolegliwości ze strony narządów, oczywiście bardzo ważne są badania i konsultacja lekarska. Ale wielu schorzeniom można zapobiegać! Regularne przyjmowanie witamin i minerałów, aminokwasów i np. koenzymu Q10 pomoże uniknąć niejednego zaburzenia lub zatrzymać proces degeneracji komórek. Może zapobiec rozwojowi chorób lub skróci czas trwających już infekcji. Usprawni rekonwalescencję i powrót do pełnej formy. To niesamowite, ale wyrównanie niedoborów może odmienić życie! Np. można: wzmocnić układ nerwowy i zmniejszyć podatność na stres, poprawić jakość wzroku, dodać sobie wigoru i zwiększyć wydolność organizmu. A nade wszystko, wzmocnić odporność komórek, które staną się tarczą ochronną przeciw wirusom, bakteriom i innym patogenom.

Wsłuchaj się w swoje ciało i jego potrzeby. I przejrzyj naszą ofertę - zadbaliśmy o to, żeby jasno i czytelnie przedstawić korzyści, jakie przyniesie Ci przyjmowanie konkretnych preparatów. A w ofercie znajdziesz tylko produkty z dobrym składem.

Jaka jest oferta?

Znajdziesz u nas wszystkie witaminy, pod różną postacią: witaminy w kapsułkach, witaminy w kroplach i witaminy w płynie (również witaminy w sprayu pod język), zestawy multiwitaminowe, dla milusińskich znajdą się żelki witaminowe. Wyodrębniliśmy kategorię “Dla kobiet w ciąży”, bo wyjątkowy stan wymaga wyjątkowego traktowania :-) i odpowiedniego doboru składników, “Dla dzieci” - w preparatach znajdujących się w tej kategorii wskazane jest mniejsze dawkowanie lub znajduje się mniej substancji czynnej.
Podobnie jest z minerałami - są pod różną postacią, choć w tym przypadku popularną formą jest proszek. Znajdziesz u nas wszystkie niezbędne pierwiastki potrzebne do sprawnego funkcjonowania organizmu.

Nasze kategorie: witamina A, witamina B, witamina C, witamina D, witamina E, witamina K2, Multiwitamina, Dla kobiet w ciąży, Dla dzieci; Bor, Chrom, Cynk, Jod, Krzem, Lit, Magnez, Mangan, Molibden, Miedź, Potas, Selen, Siarka, Wapno / Wapń, Żelazo, Multiminerały; Aminokwasy; Enzymy trawienne, Koenzym Q10.

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

arrow_drop_down arrow_drop_up

Postać suplementu

Postać suplementu

arrow_drop_down arrow_drop_up

Cena

Cena

arrow_drop_down arrow_drop_up
  • 10,00 zł - 530,00 zł

Ilość sztuk w opak.

Ilość sztuk w opak.

arrow_drop_down arrow_drop_up

Vege

Vege

arrow_drop_down arrow_drop_up

Pojemność

Pojemność

arrow_drop_down arrow_drop_up

Marka

Marka

arrow_drop_down arrow_drop_up