Słodycze i przekąski
Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Słodycze i przekąski

Zdrowersowa wizja zdrowia: SŁODYCZE I PRZEKĄSKI

Chcemy dać alternatywę: sklepowe półki uginają się od tysięcy słodkości i przekąsek, które niestety, ale często zawierają składniki wręcz szkodliwe dla organizmu, dla dziecięcego szczególnie. A że chwil na schrupanie małego co nieco jest sporo, warto sięgnąć po smakołyki z dobrym składem. Na Zdrowersach są tylko takie.

Mówimy “NIE!”: wszelkim dodatkom i słodzikom, które mają negatywny wpływ na florę bakteryjną jelit, wszystkim konserwantom powodującym reakcje alergiczne, substancjom, które ingerują w układ nerwowy i powodują rozdrażnienia i nadpobudliwość u dzieci. Te wszystkie substancje są na wyciągnięcie ręki dzieci i nas samych. My przyglądamy się każdej etykiecie: eliminujemy wszystkie szkodliwe dodatki.  Jest wiele badań potwierdzających znane powiedzenie, że “zdrowie zaczyna się od jelit”. A że “jesteś tym, co jesz”, u nas znajdziesz tylko zdrowe przysmaki. “Zdrowe może być smaczne!” - powiedziała nasza Lenka, próbując lizaka Santinek.

Nasza oferta systematycznie się poszerza. Dodajemy produkty dla wszystkich:

- dla "glutenożerców";-) i dla tych, którzy zmagają się z nietolerancją glutenu lub chorują na celiakię.

- jesteśmy zwolennikami ksylitolu - cukru brzozowego, który posiada właściwości prozdrowotne. I właśnie produkty z ksylitolem promujemy najbardziej. Ale lubimy i doceniamy też miód. W ofercie pojawiają się również słodycze z cukrem - wybieramy trzcinowy.

- są rarytasy z laktozą i jajkami, ale bez nich również - dlatego jeśli cierpisz na alergię, przeczytaj załączony skład.


Na tę chwilę w naszym asortymencie są tylko słodycze i przekąski, ale nasze aspiracje sięgają dalej. Będzie też zdrowa żywność. Za jakiś czas :-)