Koenzym Q10
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Koenzym Q10

Koenzym Q10 suplement diety

Koenzym Q10 jest substancją witaminopodobną, Czasem określany nawet jako witamina Q. Znajduje się we wszystkich komórkach ludzkiego organizmu i jest kluczowym elementem oddychania komórkowego. Mówiąc w dużym skrócie odpowiada za wytwarzanie energii. Prócz tego jest silnym przeciwutleniaczem - zapobiega wszelakim degeneracjom komórek i przeciwdziała starzeniu. Organizm sam go wytwarza, jednak wraz z wiekiem jego synteza spada, co skutkuje upośledzeniem pracy komórek, niższą energią, czyli starzeniem. Z pomocą na szczęście przychodzi koenzym Q10 suplement diety, substancja w pełni bezpieczna, o szerokim spektrum działania.

Suplement diety Q10

Oczywiście należy pamiętać o prawidłowym zażywaniu suplementu diety Q10. Pora przyjęcia nie ma większego znaczenia, istotny natomiast jest sposób podania substancji. Najlepiej jest spożywać suplementy z koenzymem wraz z posiłkami bogatymi w zdrowe tłuszcze. Żeby jeszcze bardziej poprawić wchłanialność, warto postawić na płynną formę suplementu. W naszej ofercie znajdziesz QuinoMit koenzym Q10 wysokoprzyswajalny – Dr Enzymann w dwóch dostępnych wielkościach:
- 30 ml: https://zdrowersi.pl/3584-quinomit-q10-wysoko-przyswajalny-dr-enzmann-30-ml-krople.html,
- 50 ml: https://zdrowersi.pl/3585-quinomit-koenzym-q10-wysoko-przyswajalny-dr-enzmann-50-ml-krople.html
Ten innowacyjny produkt dzięki nanocząsteczkowej formie substancji czynnej, wchłania się kilkakrotnie lepiej niż standardowe tabletki, gwarantując skuteczność działania.

Obniżenie poziomu koenzymu Q10 następuje też w przebiegu wielu chorób i wówczas zaleca się jego suplementację. Jeśli cierpi Twoja wątroba albo serce, walczysz z chorobami autoimmunologicznymi zapoznaj się z preparatem Q10 od Aliness: PPQ + Q10: https://zdrowersi.pl/3926-pqq-q10-pirolochinolinochinon-i-koenzym-q10-aliness-60-kapsulek.html. Ten suplement łączy w sobie dwa silne antyoksydanty zamknięte w kapsułce vege. Jego działanie usprawnia pracę układu naczyniowego, pracę umysłu, podnosi energię, zwalcza wolne rodniki i poprawia jakość snu. Jeżeli natomiast preferujesz produkty jednoskładnikowe, polecamy Ubiquinon naturalny koenzym Q10 Aliness o podobnych właściwościach, bez zawartości GMO, soi, glutenu czy laktozy.

Preparat Q10

Preparaty Q10 występują często jako suplementy wieloskładnikowe, ma to tym większy sens, że produkty takie łączą w sobie substancje o silnych właściwościach przeciwutleniających, jak witaminy E, C czy neuroprotekcyjnych, jak witaminy z grupy B. Jeżeli chcesz spróbować preparatu o szerokim spektrum działania wypróbuj Multiwitamina koenzym Q10 – Osavi spray 25ml. Przyjemny smak i postać sprayu ułatwiają aplikację, zwłaszcza, gdy chcemy wzbogacić dietę dzieci. Jednym ruchem zapewniasz organizmowi lepszą odporność, więcej energii, równowagę emocjonalną i sprawne serce.

Jeśli z kolei na uwadze masz w szczególności stan swojego układu naczyniowego i serce, postaw na Koenzym Q10 Ubichinol + witaminy E, B, D, selen i aminokwasy Sellesto 60 kaps. Ten multiskładnikowy, wegański suplement jest w szczególności dedykowany osobom chcącym zadbać o zdrowy układ krwionośny. Prócz typowego dla Q10 zwalczania wolnych rodników i zwiększania poziomu energii, pozytywnie wpływa na komórki serca, elastyczność naczyń krwionośnych i redukuje negatywne działanie leków obniżających poziom cholesterolu.

Warto pamiętać, że koenzym Q10 jest dobrze tolerowany i bezpieczny, bardzo rzadko występują łagodne objawy niepożądane, a korzyści z jego przyjmowania odnotuje każdy.

Filtruj według

Postać suplementu

Postać suplementu

arrow_drop_down arrow_drop_up

Cena

Cena

arrow_drop_down arrow_drop_up
  • 39,00 zł - 539,00 zł

Ilość sztuk w opak.

Ilość sztuk w opak.

arrow_drop_down arrow_drop_up

Pojemność

Pojemność

arrow_drop_down arrow_drop_up

Marka

Marka

arrow_drop_down arrow_drop_up