ZDROWERSI to firma rodzinna. Naszym celem jest promowanie zdrowego stylu życia, wzmacnianie odporności i zmniejszenie ryzyka chorób przewlekłych i cywilizacyjnych poprzez suplementację wysokiej jakości preparatami. Oferujemy:
- witaminy, minerały i produkty, które w zauważalny sposób przyczyniają się do poprawy stanu zdrowia,
- zioła i mieszanki ziołowe, które uderzają swoim działaniem w konkretne schorzenia,
- kosmetyki z całkowicie bezpiecznymi składami, pozbawione alergenów i substancji, które mogłyby podrażnić delikatną skórę,
- zdrowe słodycze i przekąski pozbawione syropu glukozowo-fruktozowego, szkodliwych barwników i  dodatków,
- już wkrótce zdrowa żywność!

Wychodzimy z założenia, że stosowane suplementy i kosmetyki muszą być bezpieczne, a spożywane jedzenie nie może szkodzić. 

Ale jak wybrać te najlepsze i najbezpieczniejsze spośród wielu tysięcy? Ty już nie musisz się o to martwić! Zadbaliśmy o to, aby w naszym asortymencie znalazły się tylko takie produkty, które mają czysty skład. I z czystym sumieniem wiele z nich podajemy naszym rodzicom, dzieciom i sami również je przyjmujemy. Bo od tego wszystko się zaczęło: od własnego podwórka. A teraz dzielimy się tym, co uważamy za najlepsze…

W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00 - 17:00.

Tel. +48 510 130 230

E-mail: hello@zdrowersi.pl

Dane firmy - Zdrowersi.pl - przedsiębiorstwo prowadzące działalność gospodarczą pod firmą Justyna DOLEŻYCH NEGAL, wpisane do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki i prowadzenia Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP 5751762138, nr REGON 241238500, ul. Zaciszna 15, 42-700 Lubliniec.