Kadzidła indyjskie Słodki Migdał Sattva 15 szt. naturalne
Kadzidła indyjskie Słodki Migdał Sattva 15 szt. naturalne

Kadzidła indyjskie Słodki Migdał Sattva 15 szt. naturalne

10,70 zł w tym VAT
Z920
5903794184008

Migdałowiec występuje w dwóch odmianach. Różnią się nasionami - pierwsza odmiana rodzi nasiona (pestki) gorzkie, druga - słodkie. I to właśnie z tych słodkich, aromatycznych migdałów (znanych choćby z produkcji marcepanu) wytwarzane są ręcznie wyjątkowe, pięknie pachnące kadzidła indyjskie Słodki Migdał.

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Naturalne kadzidła indyjskie Słodki Migdał nie zawierają żadnych syntetycznych składników czy aromatów. Kadzidła Sattva są ręcznie wytwarzane i składają się na nie (w zależności od rodzaju kadziła) esencja kwiatowa, zioła, drewno, żywice roślinne lub miód.

Kadzidło zawijane jest na patyczek bambusowy.

Pachną bardzo intensywnie, są wydajne. W mniejszych pomieszczeniach można ich używać kilkakrotnie, gasząc po chwili palenia i za jakiś czas zapalając ponownie.

Sposób użycia: Podpalamy kadzidło na jego końcówce a gdy pojawi się płomień - zdmuchujemy go. Czas palenia kadzidła około 60 do 70 minut.

Zawartość opakowania: 15 kadzideł indyjskich Słodki Migdał.

Marka: Sattva

Naturalne kadzidła indyjskie Słodki Migdał - dodatkowe informacje:

Prunus dulcis, znane również jako drzewo migdałowe, to gatunek drzewa należący do rodziny różowatych (Rosaceae) z owocami typu pestkowiec. Drzewo migdałowe pochodzi z regionów Bliskiego Wschodu i Azji Południowo-Zachodniej. Z czasem zostało rozprzestrzenione na inne części świata, w tym do basenu Morza Śródziemnego, Kalifornii oraz innych regionów o klimacie śródziemnomorskim. Jest średniej wielkości drzewem, osiągającym wysokość do około 4-10 metrów. Ma charakterystyczne różowe lub białe kwiaty, które pojawiają się zwykle przed liśćmi wczesną wiosną.
Istnieją dwie główne odmiany migdałów - słodkie (Prunus dulcis var. dulcis) i gorzkie (Prunus dulcis var. amara).

Kadzidełka o zapachu "sweet almond" (słodkich migdałów) to produkt aromatyczny wykorzystujący słodki, delikatnie orzechowy aromat migdałów. Główną cechą kadzidełek "sweet almond" jest ich charakterystyczny, ciepły i kojący zapach, który może być połączony z innymi nutami zapachowymi, aby uzyskać unikalną mieszankę. Mogą zawierać naturalne olejki eteryczne pochodzące z migdałów, a także inne naturalne składniki, takie jak żywice, zioła czy drewno, które współdziałają, tworząc pożądany aromat.
Kadzidełka ze słodkich migdałów są bardzo popularne w aromaterapii, pomagają stworzyć relaksujące i spokojne otoczenie oraz pomóc w redukcji stresu i poprawie samopoczucia. Ich kojący zapach często kojarzy się z relaksem i spokojem. Mogą być również wykorzystywane do neutralizowania nieprzyjemnych zapachów w domu.
Kadzidła indyjskie Słodki Migdał to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie delikatne, naturalne aromaty w swoim otoczeniu.

Parametry

Ilość sztuk w opak.: 15

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu