Kadzidełka naturalne Szałwia Sattva 15 szt.
Kadzidełka naturalne Szałwia Sattva 15 szt.

Kadzidełka naturalne Szałwia Sattva 15 szt.

19,90 zł w tym VAT
Z929
5903794183988

Charakterystyczny zapach kadzidełek naturalnych Szałwia pochodzi ze srebrzysto - białych liści tego krzewu. Nieco ziołowy z odrobiną wanilii, z nutką słodyczy i przypraw korzennych. Podobnie jak kadzidełka naturalne cedrowe, również szałwia chętnie stosowana jest w stanach rozstrojenia nerwowego, lękach, depresji czy kłopotach ze snem. 

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Kadzidełka naturalne Szałwia nie zawierają w składzie syntetycznych aromatów czy chemicznych domieszek. Kadzidełka Sattva są wykonywane ręcznie z ziół, drewna, kwiatów, żywic z roślin i miodów.

Kadzidełka szałwiowe są umieszczane ręcznie na patyczkach bambusowych.

Pachną bardzo intensywnie, są wydajne. W mniejszych pomieszczeniach można ich używać kilkakrotnie, gasząc po chwili palenia i za jakiś czas zapalając ponownie.

Sposób użycia: Zapalamy kadzidło Szałwia na jego końcu po czym zdmuchujemy płomień. Kadzidło będzie się tliło przez ok. 60 minut.

Zawartość opakowania: 15 kadzidełek szałwiowych.

Marka: Sattva

***

Kadzidełka naturalne z Białej Szałwii - dodatkowe informacje

Kadzidełka naturalne z Białej Szałwii to popularny wybór wśród osób szukających naturalnych i ekologicznych opcji kadzideł. Biała Szałwia (Salvia apiana) jest rośliną leczniczą, używaną od wieków przez rdzenne plemiona Ameryki Północnej, szczególnie w Kalifornii. Oto kilka istotnych informacji o tych kadzidełkach:
Naturalne Składniki: kadzidełka z Białej Szałwii są zazwyczaj wytwarzane z suszonych liści Salvia apiana. Nie zawierają sztucznych dodatków, co czyni je idealnym wyborem dla osób szukających czystych, naturalnych zapachów.
Zapach: Biała Szałwia ma charakterystyczny, ziołowy i trochę ziemisty zapach. Jest on często opisywany jako czysty i odświeżający.
Relaks i uspokojenie: Zapach Białej Szałwii jest znany z tego, że pomaga w relaksacji i uspokojeniu czy kłopotach z brakiem snu.
Ekologiczne i Etyczne Pozyskiwanie: Ważne jest, aby upewnić się, że Biała Szałwia używana do produkcji kadzidełek jest pozyskiwana w sposób etyczny i zrównoważony, aby uniknąć nadmiernego wykorzystywania tej rośliny, która jest ważna dla wielu kultur rdzennych.
Różne Formy: Oprócz tradycyjnych pęczków Białej Szałwii do palenia, dostępne są też kadzidełka stożkowe i patyczkowe z tym zapachem.

Używanie kadzidełek z Białej Szałwii może być świetnym sposobem na dodanie naturalnego zapachu do domu oraz na korzystanie z relaksacyjnego nastroju, które stwarzają.
Zawsze należy pamiętać o bezpiecznym paleniu kadzidełek, umieszczając je na dedykowanych podstawkach i w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.

Parametry

Ilość sztuk w opak.: 15

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu