Zioła na astmę
Zioła na astmę
Astmoziel - nowa nazwa mieszanki Astma Zielarni Suwalskiej
Astmoziel - mieszanka oparta na recepturze o. Klimuszki Dychawica oskrzelowa
Astmoziel 500g Zielarnia Suwalska mieszanka wg receptury o. Klimuszki Dawniej Astma
53,99 zł w tym VAT
Z297
12300068

Zioła na astmę oskrzelową Zielarni Suwalskiej:
Arcydzięgiel
 – działa przeciwzapalnie i ochronnie na błony śluzowe. 
Bez czarny
 – chroni i wzmacnia błony śluzowe dróg oddechowych. 
Koper włoski
 – przywraca prawidłowe działanie nabłonka rzęskowego. 
Lawenda – działa rozkurczowo, zmniejsza napięcie mięśni gładkich. 
Oman – działa przeciwzapalnie, łagodzi uciążliwy kaszel. 
Podbiał
 – łagodzi stany zapalne gardła i dróg oddechowych, hamuje odruchy kaszlowe. 
Prawoślaz – osłania błony śluzowe, łagodzi infekcje górnych dróg oddechowych, zwalcza męczący, suchy kaszel. 
Sosna i szałwia
 – działają przeciwzapalnie, odkażająco i rozkurczowo. 
Szanta
 – ma działanie przeciwhistaminowe i przeciwzapalnie; łagodzi astmę. 
Ślaz 
– działa osłaniająco na górne drogi oddechowe, zmniejsza obecny w nich stan zapalny.

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Producent Zielarnia Suwalska dokonał zmiany nazwy mieszanki ASTMA na ASMTOZIEL. Skład mieszanki i propozycja spożycia pozostają bez zmian.

Twoje cele:

  • ochrona górnych dróg oddechowych
  • zmniejszenie stanu zapalnego
  • wzmocnienie błon śluzowych
  • złagodzenie uciążliwego kaszlu

Zalecane dawkowanie i sposób użycia: Pić 3 razy dziennie po szklance naparu. Kopiastą łyżkę stołową ziół zalać wrzątkiem i parzyć pod przykryciem min. 30 minut.

Składniki:  w równych proporcjach Szanta ziele – Marrubium vulgare, Koper włoski owoc – Foeniculum vulgare, Oman korzeń – Inula helenium, Podbiał liść – Tussilago farfara, Prawoślaz korzeń – Althaea officinalis, Arcydzięgiel korzeń – Archangelica officinalis, Bez czarny kwiat – Sambucus nigra, Sosna pączki – Pinus sylvestris, Lawenda kwiat – Lavandula angustifolia, Ślaz kwiat – Malva sylvestris, Szałwia liść – Salvia officinalis.

Waga netto: 500g.

Sposób przechowywania: w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Środki ostrożności - informacja od producenta: Mimo iż wierzymy w leczniczą moc ziół, zgodnie z prawem, oferowane przez nas produkty nie stanowią leku i nie powinny być jako takie traktowane. Informacje zamieszczone na stronie mówią o propozycjach użycia jednak nie stanowią profesjonalnej porady medycznej ani instrukcji użycia. W żadnym wypadku treści na stronie nie stanowią substytutu konsultacji z lekarzem lub farmaceutą i nie powinny być traktowane jako zalecenia medyczne. Jednocześnie zaznaczamy, że diagnozę stawiać może tylko uprawniony do tego lekarz w oparciu o przeprowadzony wywiad i zlecone badania medyczne.

Producent: Zielarnia Suwalska

Zioła na astmę - kaszel mieszanka Zielarnia Suwalska 500g

***

Mieszanka Suwalska wg przepisu Ojca Klimuszki

Zielarnia Suwalska tworzy mieszanki autorskie, ale komponuje również zioła według receptur ojca Czesława Klimuszki, znanego franciszkanina, doskonałego zielarza.

Zioła na drogi oddechowe

Poziom zanieczyszczenia powietrza w wielu regionach Polski często osiąga normy przekroczone. Nawet jeśli nasze drogi oddechowe nie ulegają często stanom zapalnym, na pewno wymagają oczyszczenia. A jeżeli są wrażliwe i rzeczywiście czynniki zewnętrzne powodują częste zakażenia, warto stosować zioła na górne drogi oddechowe - w celu ich oczyszczenia, zniwelowania stanu zapalnego i wzmocnia błon śluzowych.

Naturalne środki

Mieszanka ziół na kaszel Astma Zielarni Suwalskiej oraz Odśluzowanie Zielarnia Suwalska to naturalne środki na drogi oddechowe. Skuteczny sposób na przywrócenie dobrej kondycji aparatu oddechowego.

Jakie zioła na kaszel astmatyczny - suchy 

Kaszel astmatyczny i suchy kaszel potrafią dać w kość i skutecznie utrudnić codzienne funkcjonowanie. Każdy, kto tego doświadcza wie, o czym mowa...  Jeżeli masz dość leków, które i tak średnio działają, warto sięgnąć po naturalne środki - zioła przeciwkaszlowe. Jakie zioła uznaje się za najlepsze w tym przypadku? Takie, które:
- łagodzą stany zapalne,
- hamują nadmierny odruch kaszlowy,
- nawilżają i wzmacniają błony śluzowe, czyli działają osłaniająco na drogi oddechowe.
Powyższe cechy ziół przeciwkaszlowych przydadzą się przy wszystkich typach kaszlu:

Kaszel krtaniowy

Przy zapaleniu krtani pojawia się szczególny rodzaj kaszlu - ostry, tzw. szczekający (bo przypomina szczekanie psa!). Jest bardzo uporczywy, męczący. Dokucza bardziej dzieciom niż dorosłym i co typowe, najczęściej pojawia się wieczorem lub w nocy. W przypadku wystąpienia kaszlu krtaniowego zaleca się obniżenie temperatury w pomieszczeniu i dbanie o właściwy poziom nawilżenia.

Kaszel alergiczny

Jest suchy - czyli jest nieefektywny, bez odkrztuszanej wydzieliny, męczący, napadowy. Najczęściej występuje bez innych objawów takich jak osłabienie, bóle kostno-mięśniowe, wzmożone pocenie się. Czyli samopoczucie nie wskazuje na przeziębienie, grypę czy infekcję dolnych dróg oddechowych.

Mokry kaszel

Mokry kaszel to tak zwany kaszel produktywny - podczas odruchu kaszlowego udaje się odkrztusić flegmę zalegającą w drogach oddechowych. Dzięki temu dochodzi do ich oczyszczenia!

Suchy kaszel

Powodów kaszlu suchego może być bardzo dużo. Jeżeli jest częsty, utrudnia funkcjonowanie, należy udać się do lekarza i ustalić jego przyczynę. Suchy kaszel to inaczej kaszel nieproduktywny, ponieważ nie dochodzi do odkrztuszania plwociny, tylko podrażnianie zostają błony śluzowe. Gdy stan się przedłuża i nasila, może dojść do zapalenia dróg oddechowych.

Parametry

Postać suplementu: susz
Vege: tak
Waga: 500 g

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu