Zioła na zgagę żołądek Helicobacter - mieszanka Zielarni Suwalskiej 250g
Zioła na zgagę żołądek Helicobacter - mieszanka Zielarni Suwalskiej 250g
Zioła na zgagę żołądek Helicobacter - mieszanka Zielarni Suwalskiej 250g
Żołądek (zgaga nadżerki H.pyroli) 250g Zielarnia Suwalska autorska mieszanka ziół
41,99 zł w tym VAT
Z305
11100072

Jakie zioła na zgagę i refluks? Zielarnia Suwalska Żołądek to mieszanka ziół potrzebna przy stanach zapalnych żołądka i przełyku, nadżerkach przy refluksie i przeroście Helicobacter pylori:

TWOJE CELE:

  • osłona żołądka i przełyku
  • sprawne trawienie
  • wyciszenie stanów zapalnych żołądka i przełyku
  • łagodzenie refluksu
  • zmniejszenie ilości ataków zgagi
  • zahamowanie rozwoju bakterii helicobacter pylori
  • wsparcie przy wrzodach żołądka

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Zioła na zgagę żołądek Helicobacter - mieszanka Zielarni Suwalskiej 250g

Zalecane dawkowanie i sposób użycia:
- pijemy 2-3 razy dziennie przed posiłkiem,
- każdą porcję przygotowujemy z jednej kopiastej łyżki stołowej ziół zalanych wrzątkiem,
- pozostawiamy pod przykryciem do zaparzenia na 20 minut.

Jakie zioła na zgagę i refluks? Składniki mieszanki: Nagietek lekarski płatki – Calendula officinalis, Krwawnik pospolity ziele – Achillea millefolium, Krwiściąg lekarski ziele – Sanguisorba officinalis, Lukrecja gładka korzeń – Glycyrrhiza glabra, Imbir lekarski kłącze – Zingiber officinale.

Działanie poszczególnych ziół:
Nagietek lekarski – działa osłonowo na żołądek, rozkurczowo, wycisza stany zapalne.
Krwawnik pospolity – działa rozkurczowo i pobudza wydzielanie soków trawiennych.
Krwiściąg lekarski
  – pomocny przy zapaleniu błony śluzowej żołądka i wrzodach dwunastnicy.
Lukrecja gładka – wspiera leczenie zapalenia błony śluzowej żołądka i zaburzeń trawienia. Zmniejsza objawy uczucia pełności i bólu brzucha. Reguluje produkcję kwasu, działa ochronnie na błony śluzowe. Dobra na podrażniony żołądek. Hamuje helicobacter pyroli.
Imbir lekarski – zwiększa produkcję śliny, likwiduje wzdęcia. Rozkurcza, na ból brzucha i mdłości.

Zawartość opakowania: 250g

Sposób przechowywania: w suchym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Środki ostrożności - informacja od producentaMimo iż wierzymy w leczniczą moc ziół, zgodnie z prawem, oferowane przez nas produkty nie stanowią leku i nie powinny być jako takie traktowane. Informacje zamieszczone na stronie mówią o propozycjach użycia jednak nie stanowią profesjonalnej porady medycznej ani instrukcji użycia. W żadnym wypadku treści na stronie nie stanowią substytutu konsultacji z lekarzem lub farmaceutą i nie powinny być traktowane jako zalecenia medyczne. Jednocześnie zaznaczamy, że diagnozę stawiać może tylko uprawniony do tego lekarz w oparciu o przeprowadzony wywiad i zlecone badania medyczne. Mieszanka przeznaczona jest dla osób dorosłych.

Producent: Zielarnia Suwalska

Zioła na zgagę żołądek Helicobacter - mieszanka Zielarni Suwalskiej 250g

***

Jakie zioła na helicobacter pylori?

Zioła na zgagę, zioła na reflux, zioła na żołądek - mieszanka Zielarni Suwalskiej posiada szerokie zastosowanie związane z dysfunkcjami żołądka. Leczenie helicobater pyroli antybiotykami i innymi lekami często nie przynosi pożądanych efektów (nie każdy zakażony ma objawy chorobowe, nie każdy chory dobrze reaguje na podawane lekarstwa). Dlatego klienci często pytają, czy są naturalne sposoby na pozbycie się tej bakterii? Jakie zioła na helicobacter pylori warto stosować? Poza powyższą mieszanką warto przyjrzeć się poniższym naturalnym preparatom:

- Astaksantyna Aliness  - chroni żołądek przed Helicobater pylori

- olej z nasion czarnuszki wykazuje działanie ochronne na grzyby i bakterie, w tym właśnie chroni błony śluzowe żołądka przed zasiedlaniem się Hp. Jeśli trudno Ci przełknąć olej, proponujemy preparat kapsułkowy: Olej z czarnuszki Aliness

Leczenie ziołami helicobater pylori powinno być regularne i poza stosowaniem ziół na przewlekłe zapalenia żołądka powinno zakładać również rezygnację z produktów wzmagających rozrost Hp. Jak leczyć helikobater ziołami? Regularnie, zgodnie z instrukcją od producenta, ale przede wszystkim trzeba mieć świadomość, że zioła, zgodnie z prawem, nie są lekami.

Mieszanka ziół na zapalenie żołądka

Mieszanka Zielarni Suwalskiej Żołądek jest traktowana m.in. jako zioła na zapalenie żołądka. Dzieje się tak dlatego, bo składniki wykazują aktywny działanie przeciwzapalne i ochronne na ściany żołądka (krwiściąg lekarski i lukrecja gładka).

Zioła na zapalenie błony śluzowej żołądka

Krwiściąg lekarski, dawniej nazywany korzeniem pimperneli, zawiera wiele związków aktywnych: garbniki, saponiny, flawonoidy i inne składniki. Pomagał przy krwawieniach z układu pokarmowego - ma działanie ściągające, przeciwzapalne. Zioło doceniane jest również przy: hemoroidach, wrzodach dwunastnicy, zapaleniach żył , owrzodzeniach.

Lukrecja wykazuje łagodzące działanie na błonę śluzową żołądka i jelit (goi ubytki), niweluje podrażnienia. Ponadto hamuje rozrost bakterii Helicobacter pylori.

Zioła na wrzody żołądka

Wrzody trawienne to inaczej ubytki w błonie śluzowej żołądka lub dwunastnicy. Najczęściej ich powodem jest zakażenie bakterią Helicobacter pylori lub skutki stosowania NLPZ - niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Leczenie jest złożone i obejmuje szereg czynności. Z relacji klientów wynika, że bardzo przydatne są zioła na przewlekłe zapalenie żołądka. Zioła na ból żołądka to naturalny sposób na złagodzenie przykrych dolegliwości i odbudowanie błon śluzowych żołądka i dwunastnicy.

Zioła na nadżerki żołądka

Tak jak rdza nadżera karoserię samochodu, tak błony śluzowe w organizmie może dopaść nadżerka, czyli ubytek błony śluzowej. Powody bywają różne: urazy mechaniczne, kontakt ze związkami chemicznymi lub zarażenie patogenami chorobotwórczymi. Za głównego winowajcę chorób żołądka uważa się bakterię Helicobacter pylori, ale zła dieta i szkodliwe nawyki również nie pomagają. Zioła przeciwnie - zioła na nadżerkę żołądka łagodzą stany zapalne i regenerują ubytki. 

Zioła na nerwicę żołądka

Mieszanka pomoże przy objawach ze strony układu pokarmowego, ale nie rozwiąże głównego problemu, czyli przyczyny  nerwicy żołądka.

Zioła refluks żołądka

Zgagę żołądka (choć właściwie charakterystyczny piekący ból umiejscowiony jest za mostkiem) odczuwamy w przypadku cofania się soku żołądkowego z żołądka do przełyku. Proponowana mieszanka Zielarni Suwalskiej łagodzi zjawisko refluksu, dlatego incydenty zgagi również są eliminowane.

Parametry

Postać suplementu: susz
Vege: tak
Waga: 250 g

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu