Ziemia okrzemkowa spożywcza Diatomit VITA 400 g
Ziemia okrzemkowa spożywcza Diatomit VITA 400 g
Ziemia okrzemkowa spożywcza Diatomit VITA 400 g
34,00 zł w tym VAT
Z1241
5906395603190

Diatomit to amorficzna ziemia okrzemkowa, naturalne bogate źródło krzemu - pierwiastka niezbędnego dla prawidłowej kondycji skóry, włosów i paznokci. Pochodzi on z okrzemkowych pancerzyków.

Okrzemki, które wypijane są w postaci zawiesiny przygotowanej z wody i spożywczej ziemi okrzemkowej w sposób mechaniczny oczyszczają przewód pokarmowy: ich cylindryczne pancerzyki są twarde i mają ostre krawędzie. Przechodząc przez jelita, delikatnie "skrobią" ich ściany, usuwając złogi i zanieczyszczenia. Co ważne, nie uszkadzają przy tym błon śluzowych jelit!

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Ziemia okrzemkowa spożywcza Diatomit VITA 400 g

Cechy produktu:

 • naturalna substancja pochodzenia organicznego
 • ziemia okrzemkowa spożywcza Diatomit na oczyszczenie organizmu
 • dla każdego - kobiet i mężczyzn w różnym wieku, również seniorów
 • spełnia najwyższe normy jakości
 • okrzemki zawarte w suplemencie przechodzą przez bardzo delikatny proces oczyszczania, który polega na płukaniu gorącą wodą i osuszaniu gorącym powietrzem tak, by wydobyć poszczególne frakcje okrzemek, nie dopuszczając do uszkodzenia skorupek. Proces ten trwa od 3 do 5 tygodni.
 • kraj pochodzenia: Indie
 • krzem - właściwości pierwiastka:
  - odgrywa ważną rolę w tkance łącznej,
  - pomaga zachować zdrowe włosy, skórę i paznokcie,
  - pomaga utrzymać zdrowe stawy i kości.

Składniki ziemi okrzemkowej Diatomit na oczyszczanie organizmu: amorficzna ziemia okrzemkowa 100%

Zalecane dawkowanie i sposób użycia: zalecana dzienna porcja produktu do spożycia 3 g
Dorośli: miarkę (3g) wsypujemy do szklanki i zalewamy wodą lub innym napojem. Mieszamy. Okrzemki jako krzemionka są nierozpuszczalne, ale stworzą zawiesinę, którą należy wypić.
Dzieci od 12 roku życia: miarkę (1,5g) wsypujemy do szklanki i zalewamy wodą lub innym napojem. Mieszamy. Okrzemki jako krzemionka są nierozpuszczalne, ale stworzą zawiesinę, którą należy wypić.

Waga netto: 400 g

Przechowywanie: Ziemię okrzemkową Diatomit na oczyszczanie organizmu przechowuj w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Środki ostrożności: Ziemia okrzemkowa spożywcza Diatomit to suplement diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Unikaj długotrwałego wdychania dużych stężeń rozpylanego produktu, gdyż może to doprowadzić do podrażnień układu oddechowego. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Dystrybutor: Perma-Guard Europe Sollaris Sp. z o.o., ul. Górna 22, 05-400 Otwock.

Parametry

Postać suplementu: proszek
Waga: 400 g

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu