Płyn do mycia toalet 750ml Swonco odkamienianie Mint Breeze
Płyn do mycia toalet 750ml Swonco odkamienianie Mint Breeze

Płyn do odkamieniania i mycia toalet Swonco Mint Breeze 750ml

16,00 zł w tym VAT
Z672
5901812060211

Gęsty, wydajny płyn - koncentrat, powoli spływa po powierzchni toalety dzięki czemu skutecznie penetruje i dokładnie myje.
Płyn do odkamieniania i mycia toalet Swonco Mint Breeze zawiera wyłącznie ekologiczne, naturalne i mineralne składniki. Jest bezpieczny dla ekologicznych i przydomowych oczyszczalni ścieków.

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Skład: kwasek cytrynowy, kwas mlekowy, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne ( alkilopoliglukozydy), olejek z mięty pieprzowej.

Sposób użycia: wyciskamy płyn na powierzchnię sanitariatu i pozostawiamy na kilka minut bez spłukiwania tak, aby zawarte w płynie składniki aktywne mogły rozpuścić kamień i zabrudzenia. 

Składniki: <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, olejki eteryczne.

Środki ostrożności: Uwaga! Płyn do odkamieniania i mycia toalet Swonco Mint Breeze działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. W przypadku dostania się do oczu ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy, zgłosić się do lekarza. W przypadku połknięcia, w przypadku złego samopoczucia skontaktować się z lekarzem i ośrodkiem zatruć

Producent: Swonco Sp. z o.o.

Parametry

Pojemność: 750 ml
Vege: tak
Przeznaczenie: łazienka / WC

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu