Płyn do mycia naczyń 750ml Swonco bezzapachowy
Płyn do mycia naczyń 750ml Swonco bezzapachowy

Bezzapachowy płyn do mycia naczyń Swonco 750ml z aloesem, kokosem i witaminą E

16,00 zł w tym VAT
Z657
5901812060013

Ekologiczny koncentrat bezzapachowego płynu do mycia naczyń Swonco, w którym znajdują się wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego. Skuteczny, nie pozostawia smug. Delikatny dla rąk, można zmywać naczynia bez rękawiczek ochronnych. Płyn z dodatkiem aloesu, kokosa i witaminy E dla ochrony i regeneracji dłoni.
W ofercie Zdrowersów znajduje się również płyn do zmywania naczyń miętowy oraz cytrusowy.

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Sposób użycia i dozowanie bezzapachowego płynu do mycia naczyń Swonco: odmierzamy ok. pół łyżeczki wody na 5 litrów wody, lub kilka kropel płynu bezpośrednio na gąbkę. Przy większych zabrudzeniach zwiększamy dawkę płynu.

Składniki: 15-30% anionowe środki powierzchniowo czynne (cytrynian poliglukozydu), 15-30% niejonowe środki powierzchniowo czynne (alkilopoliglukozydy), 15-30% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne (betaina kokosowa), gliceryna, wyciąg z aloesu, witamina E.

Środki ostrożności: Chronić przed dziećmi. Działa drażniąco na oczy. W przypadku dostania się do oczu ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe jeśli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy zglosić się do lekarza. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. W przypadku połknięcia, złego samopoczucia, skontaktować się z lekarzem i ośrodkiem zatruć. 

Producent: Swonco Sp. z o.o.

Parametry

Pojemność: 750 ml
Vege: tak
Przeznaczenie: naczynia

16 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu