Kadzidełka z kwiatów lotosu Sattva naturalne 15 szt.
Kadzidełka z kwiatów lotosu Sattva naturalne 15 szt.

Kadzidełka z kwiatów lotosu Sattva naturalne 15 szt. lotos

10,70 zł w tym VAT
Z918
8032749393886

Kadzidełka z kwiatów lotosu cechuje wydzielany delikatny zapach pudrowej słodyczy. Wyjątkowo kobiecy, subtelny aromat. Polecany jest osobom będącym w stresie, potrzebującym odprężenia i uspokojenia.  

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Kadzidełka z kwiatów lotosu nie zawierają żadnych sztucznych komponentów, sztucznych aromatów ani dodatków petrochemicznych. Kadzidełka Sattva wytwarzane są ręcznie z esencji kwiatów, ziół, drewna, miodu i żywicy roślinnej.

Kadzidełka Sattva są ręcznie nawijane na bambusowy patyczek.

Pachną bardzo intensywnie, są wydajne. W mniejszych pomieszczeniach można ich używać kilkakrotnie, gasząc po chwili palenia i za jakiś czas zapalając ponownie.

Sposób użycia: Podpalamy kadzidełko, po chwili zdmuchujemy płomień. Czas żarzenia pojedynczego kadzidełka to ok. godzina.

Zawartość opakowania: 15 kadzidełek lotos.

Marka: Sattva

Kadzidełka lotos - dodatkowe informacje:

Kwiaty lotosu (Nelumbo nucifera) posiadają szczególne znaczenie kulturowe i biologiczne. Lotos to wodna roślina wieloletnia rosnąca w płytkich, stojących wodach, jak stawy czy jeziora. Charakteryzuje się dużymi, okrągłymi liśćmi, które wyrastają na długich łodygach, unoszących się nad powierzchnią wody, oraz imponującymi, często aromatycznymi kwiatami, które mogą być różne w kolorze – od białego i żółtego do różowego.
W kulturach wschodnich lotos jest symbolem czystości, duchowego oświecenia, odrodzenia i nieśmiertelności. Kwiat lotosu, wyrastający z błotnistego dna wody do piękna na powierzchni, jest często używany jako metafora duchowego wzrostu i przezwyciężania trudności. Kwiaty lotosu są cenione za ich piękno i często są motywem w sztuce, literaturze i projektowaniu. Ich wyjątkowy wygląd sprawia, że są one popularnym wyborem w ogrodnictwie wodnym i krajobrazowym.
Lotos jest rośliną jadalną, a jego różne części są spożywane w wielu krajach azjatyckich. Nasiona, liście, łodygi i korzenie lotosu są wykorzystywane w kuchni azjatyckiej. Roślina ta jest również wykorzystywana w tradycyjnej medycynie azjatyckiej ze względu na różnorodne właściwości lecznicze.

Kadzidełka z kwiatów lotosu to jeden z rodzajów kadzideł aromatycznych, które wykorzystują esencję kwiatów lotosu do stworzenia unikatowego i przyjemnego zapachu. Aromat delikatny, słodki, kwiatowy, często opisywany jest jako świeży, czysty i lekko wodnisty. Jego zapach jest subtelny i może mieć relaksujące właściwości. Zapach sprzyja uspokojeniu umysłu i osiągnięciu spokoju.

Parametry

Ilość sztuk w opak.: 15

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu