Zioła szwedzkie Marii Treben koncentrat bezalkoholowy - 30ml krople
Zioła szwedzkie Marii Treben koncentrat bezalkoholowy - 30ml krople

Zioła szwedzkie bez alkoholu w płynie Marii Treben koncentrat - 30ml krople

75,00 zł w tym VAT
Z279
4013923104102

Zioła szwedzkie w formie skoncentrowanej nalewki bezalkoholowej. Świetna alternatywa dla osób, które muszą lub chcą unikać alkoholu oraz dla tych, którym zależy na zdrowiu, a mają mało czasu, są zabiegani lub często w podróży. Produkt może być stosowany przez dzieci i osoby starsze.
Zioła szwedzkie cieszą się powodzeniem od XVII wieku po dziś dzień, a opcja gotowych ziół szwedzkich bez alkoholu doskonale wpisuje się w oczekiwania ludzi współczesnych.

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Zalecane dawkowanie i sposób użycia kropli szwedzkich: 

Wewnętrznie: 1-2 krople do 3 razy dziennie z wodą mineralną lub herbatą. Maksymalnie do 4 kropel szwedzkich na 100 ml płynu. Inne zastosowanie według wskazań lekarza. 

Zewnętrznie: aby zrobić okład bierze się, w zależności od potrzeb, mniejszy lub większy kawałek waty lub ligniny, zwilża ziołami szwedzkimi i przykłada na odpowiednie miejsce, które wcześniej smaruje się maścią nagietkową lub dowolną tłustą maścią. Na to nakłada się nieco większy kawałek folii plastykowej, aby nie pobrudzić ubrania. Na koniec okład przymocowuje się przy pomocy chusty, lub okręca bandażem.

Okład powinien, w zależności od rodzaju schorzenia, oddziaływać od 2 do 4 godzin. Jeśli dobrze znosimy okład, można go również pozostawić na noc. Po zdjęciu okładu, skórę w miejscu jego przykładania należy popudrować. Jeśli mimo to, u osób o bardzo wrażliwej skórze, wystąpią podrażnienia, należy okłady stosować krócej lub na jakiś czas zupełnie z nich zrezygnować.

Zioła szwedzkie Marii Treben koncentrat bezalkoholowy - składniki: woda, piołun, korzeń arcydzięgla, manna, teriak, korzeń kurkumy, senes, korzeń rabarbaru, dziewięćsił, mirra, kamfora, szafran.

Zawartość opakowania: 30 ml (30 ml koncentratu = 700 ml tradycyjnej nalewki wykonanej z ziół sypanych).

Sposób przechowywania: zioła szwedzkie bez alkoholu przechowuj w chłodnym i ciemnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Środki ostrożności: Dawkować według wskazań lekarza. W przypadku stosowania wewnętrznego: zioła szwedzkie nie mogą być łączone z mlekiem. W przypadku stosowania zewnętrznego - natłuszczać skórę.  

Producent:  Ihrlich Kräuter + Kosmetik GmbH

Zioła szwedzkie w płynie Marii Treben

Zioła szwedzkie w płynie Marii Treben w proponowanej tutaj skoncentrowanej formie nalewki bezalkoholowej odpowiadają aż 700 mililitrom nalewki przygotowanej z ziół sypkich.

Parametry

Postać suplementu: krople
Pojemność: 30 ml
Vege: tak
Alkoholowa: NIE

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu