Niacynamid na trądzik Witamina B3 500 mg - Osavi 60 kaps. Bez rumienia niacynowego

24,00 zł w tym VAT
Z48
5904139920923
Obecnie brak na stanie

Niacyna, zwana jest również witaminą B3 lub PP.  Ta ostatnia nazwa wzięła się od słów “przeciwpelagryczny”, ponieważ niacyna jest doskonałym sposobem na pelagrę (chorobę skóry, której towarzyszą również inne przykre objawy). Witamina B3 świetnie sobie radzi z zaburzeniami układu nerwowego, odtruwa organizm, poprawia samopoczucie, dodając - uwaga - pewności siebie! Najnowsze badania nad niacyną dowodzą, że wydłuża życie. Jednak popularność zyskuje inne działanie - niacynamid na trądzik!

Po duże opakowanie zapraszamy tutaj: https://zdrowersi.pl/9911-niacynamid-na-przebarwienia-i-wlosy-witamina-b3-500-mg-osavi-120-kaps-bez-efektu-flush.html

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Twoje cele:

  • skóra bez stanów zapalnych
  • dobra kondycja błon śluzowych
  • więcej czerwonych krwinek
  • poprawa nastroju, większa pewność siebie
  • stabilny układ nerwowy (wsparcie przy lękach, depresji, schizofrenii, nerwicy)
  • walka z bezsennością i chronicznym zmęczeniem
  • lepsza koncentracja 
  • mniej stresu 
  • suplementacja wit. B3 bez efektu "flush" (bez rumieńca niacynowego)

Zalecane dawkowanie i sposób użycia: 1 kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. 

Składniki: amid kwasu nikotynowego, otoczka kapsułki (hypromeloza), inulina, L-leucyna.

Zawartość w porcji dziennej: 1 kapsułka Niacynamid 500 mg
Niacyna w formie niacynamidu (amid kwasu nikotynowego) 500 mg (3125%*)

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Zawartość opakowania: 60 kapsułek

Sposób przechowywania: w ciemnym i suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. 

Środki ostrożności: Niacynamid na trądzik to suplement diety. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. 

Producent: Osavi Polska

Niacynamid co to jest?

Niacynamid to jedna z form witaminy B3 - amid kwasy nikotynowego. Może być produkowana przez organizm, ale potrzebny jest do tego tryptofan - aminokwas egzogenny, który musimy dostarczać wraz z pożywieniem. Stąd poziom witaminy B3 najczęściej jest niewystarczający.Niacynamid właściwości 

Amid kwasu nikotynowego to jedna z dwóch form witaminy B3, która nie wywołuje efektu '"flush", czyli tzw. niacynowego rumieńca, który pojawia się u większości osób przyjmujących duże dawki witaminy B3 w formie kwasu nikotynowego. Jednak coś za coś - niacynamid nie powoduje niepożądanego flusha, ale jest formą mniej biodostępną i nie wykazuje tak spektakularnych efektów na kondycję naczyń krwionośnych i gospodarkę lipidową.

Jeżeli zależy Ci na rozszerzeniu naczyń krwionośnych, wieńcowych serca, na obniżeniu cholesterolu i poziomu lipidów, stosuj UNS B3 Niacyna (kwas nikotynowy). Natomiast jeśli Twoim celem jest poprawa samopoczucia, podniesienie poziomu energii oraz lepsza kondycja skóry i błon śluzowych pozostań przy suplementacji witaminy B3 w formie amidu kwasu nikotynowego. Tu proponujemy mniejsze opakowanie, ale posiadamy w ofercie również duże: https://zdrowersi.pl/9911-niacynamid-na-przebarwienia-i-wlosy-witamina-b3-500-mg-osavi-120-kaps-bez-efektu-flush.html.

Parametry

Postać suplementu: kapsułki
Ilość sztuk w opak.: 60
Vege: tak

15 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu