SIBO Zielarnia Suwalska
SIBO Zielarnia Suwalska
Zioła na sibo
SIBO 250g Zielarnia Suwalska mieszanka autorska ziół
59,99 zł w tym VAT
Z554
11100348

Mieszanka SIBO Zielarni Suwalskiej to ziołowy oręż w walce o lepsze samopoczucie, ograniczenie rozrostu bakterii szkodliwych dla naszego układu pokarmowego.

TWOJE CELE:

 • usprawnienie trawienia i przyswajania pożywienia
 • zwiększenie produkcji soków trawiennych
 • usunięcie nadmiaru bakterii patogennych z przewodu pokarmowego
 • regulacja perystaltyki (spowolnienie lub przyspieszenie - w zależności od potrzeb)
 • wyciszenie skurczów i bólu w obrębie jamy brzusznej
 • niwelowanie zgagi, gazów i wzdęć
 • poprawa pracy i kondycji żołądka oraz jelit

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Zioła na SIBO

Cechy produktu:

 • 11 składników
 • zioła wysokiej jakości
 • data minimalnej trwałości jest jednocześnie numerem partii i jest zawarta na etykiecie produktu
 • wyprodukowano w Polsce

Zalecane dawkowanie i sposób użycia: Pijemy 2-3 razy dziennie po szklance naparu na 30 minut przed wybranymi posiłkami. Każdą porcję przygotowujemy z kopiastej łyżki stołowej ziół zalanych wrzątkiem.  Pozostawiamy zioła do zaparzenia pod przykryciem przez około 10-15 minut.

Składniki Ziół na SIBO Zielarni Suwalskiej: Bylica piołun ziele - Artemisia absinthium, Tymianek właściwy ziele - Thymus vulgaris, Krwawnik pospolity ziele - Achillea millefolium, Oregano - Lebiodka pospolita liść - Origanum vulgare, Skrzyp polny ziele - Equisetum arvense, Czosnek zwyczajny cebula - Allium sativum, Berberys zwyczajny - Berberis vulgaris, Kminek zwyczajny owoc - Carum carvi, Lukrecja gładka korzeń - Glycyrrhiza glabra, Pięciornik gęsi ziele - Potentilla anserina, Melisa lekarska liść - Melissa officinalis.

Zawartość opakowania ziół na SIBO: 250 g

Sposób przechowywania: w suchym miejscu, chronić przed wilgocią. 

Środki ostrożności - informacja od producenta: Mimo iż wierzymy w leczniczą moc ziół, zgodnie z prawem, oferowane przez nas produkty nie stanowią leku i nie powinny być jako takie traktowane. Informacje zamieszczone na stronie mówią o propozycjach użycia jednak nie stanowią profesjonalnej porady medycznej ani instrukcji użycia. W żadnym wypadku treści na stronie nie stanowią substytutu konsultacji z lekarzem lub farmaceutą i nie powinny być traktowane jako zalecenia medyczne. Jednocześnie zaznaczamy, że diagnozę stawiać może tylko uprawniony do tego lekarz w oparciu o przeprowadzony wywiad i zlecone badania medyczne.

Producent: Zielarnia Suwalska

Zioła na SIBO Zielarnia Suwalska 250g mieszanka autorska STOP rozrostowi bakterii w jelitach

Jaka mieszanka ziołowa na sibo?

Mieszanka ziołowa na SIBO zawiera 11 ziół. Przeczytaj o działaniu poszczególnych ziół w kierunku zdrowia układu pokarmowego, które pomogą w walce z objawami SIBO:
Bylica piołun ziele - intensywnie pobudza układ trawienny do pracy: wspomaga produkcję soków trawiennych - żołądkowego, trzustkowego i jelitowego. Reguluje perystaltykę jelit - przyspiesza lub spowalnia, w zależności od potrzeb! Działa silnie odtruwająco na grzyby, pasożyty. Pomaga na niestrawności.

Tymianek właściwy ziele - pobudza wydzielanie soku żołądkowego, usprawnia trawienie; niszczy bakterie, grzyby i pasożyty.

Krwawnik pospolity ziele - wspiera trawienie, pomaga przy bólach i skurczach brzucha. Zwiększa produkcję soków trawiennych, regulując przemianę materii. Działa bakteriostatycznie - hamuje rozwój mikroorganizmów! Bardzo pomocny przy owrzodzeniach żołądka i jelit i problemami z jelitem grubym.

Oregano - lebiodka pospolita liść - ułatwia trawienie, szczególnie tłuszczy. Łagodzi wzdęcia i bóle w obrębie jamy brzusznej. Potrafi niszczyć wiele bakterii chorobotwórczych (nie zmniejszając bakterii pożytecznych!).

Skrzyp polny ziele - pomocny przy zaburzeniach przemiany materii.

Czosnek zwyczajny cebula - działa silnie antyseptycznie! Zawarte w nim związki aktywne działają antybiotycznie, ale tylko na bakterie szkodliwe człowiekowi. Odtruwa i oczyszcza.

Berberys zwyczajny - pomaga w procesach trawiennych, łagodzi stany zapalne układu pokarmowego. Zwalcza bakterie, grzyby i wirusy.

Kminek zwyczajny owoc - ułatwia trawienie i przyswajanie wartości odżywczych z pokarmu. Warto po niego sięgać, jeśli ma się tendencje do niestrawności, zgagi, czy wzdęć. Eliminuje gazy, działa bakteriobójczo, rozkurczowo. Wzmacnia perystaltykę i produkcję śliny, soków żołądkowych, trzustkowych, jelitowych

Lukrecja gładka korzeń - regeneruje uszkodzenia w błonie śluzowej żołądka i jelit: pomaga zagoić podrażnienia i ubytki. Uwaga! Podnosi ciśnienie!

Pięciornik gęsi ziele - działa rozkurczowo na mięśnie gładkie przewodu pokarmowego, przeciwbiegunkowo i przeciwwzdęciowo. Wycisza stany zapalne błon śluzowych. Przynosi ulgę w trawieniu.

Melisa lekarska liść - rozluźnia, zapobiega skurczom przewodu pokarmowego.

Widać zatem, że mieszanka ziołowa na SIBO wykazuje działanie wielokierunkowe, tak niezbędne przy staraniach o ograniczenie rozrostu bakteryjnego w jelicie cienkim.


Leczenie ziołami sibo

Leczenie ziołami SIBO to bardzo dobry sposób (jeśli nie jedyny) dla osób, które zmagają się z antybiotykoopornością. Albo, po prostu, wolą stosować naturalne metody leczenia.

Parametry

Postać suplementu: susz
Vege: tak
Waga: 250 g

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu