Odchudzanie
Pokazano 1-28 z 28 pozycji

Odchudzanie

Jakie naturalne skuteczne suplementy diety na odchudzanie?


Wymarzona talia osy. Brak piwnego brzuszka. Każdy, kto boryka się z nadprogramowymi kilogramami ma swoje marzenia dotyczące zdrowego wyglądu. Mało jest osób, które dobrze się czują ze swoją nadwagą czy otyłością. I nie chodzi tu o nastawienie emocjonalne (bo są osoby, które czują dystans i zaokrąglenia nie stanowią problemu), ale o samopoczucie fizyczne i mniejszą wydolność. Trudność z utrzymaniem prawidłowej wagi zwiększa się wraz z wiekiem - odchudzanie po 40. roku życia jest utrudnione, bo zmieniają się parametry metabolizmu. Odchudzanie po ciąży też łatwe nie jest, bo kilogramy jakoś same zrzucać się nie chcą...  Wsparciem będą na pewno suplementy na odchudzanie lub inne naturalne preparaty.

Zaczyna się od przyspieszonego oddechu, kłopotów z wejściem na wyższe piętro. Gorące dni lata są niemile widziane, bo wciąż ten pot…i wywołane przez niego otarcia, podrażnienia. Poważne problemy zaczynają się wtedy, gdy otyłość staje się przyczyną choroby: dysfunkcji układu krążenia, np. nadciśnienia tętniczego, choroby serca, udaru, cukrzycy typu 2. Zwiększa się ryzyko żylaków,  zatwardzeń i hemoroidów.
Ile wynosi Twoja otyłość? Spróbuj dźwignąć ciężar o takiej wadze… butlę z wodą, worek ziemniaków. A może każdego dnia podnosisz dziecko, które waży tyle samo ile wynosi Twoja nadwaga? Taki test pozwoli Ci zrozumieć, jakim obciążeniem jest to dla Twojego kręgosłupa, stawów i mięśni. Po potliwości i uczuciu wyczerpania kolejno odzywa się kościec - szybko dochodzi do zwyrodnienia stawów i kręgosłupa.  
Wiadomo, że nie załatwią wszystkiego za Ciebie, ale rozeznaj się w ofercie i sprawdź, jakie skuteczne suplementy diety na odchudzanie mogą się sprawdzić w Twojej sytuacji.


Otyłość można leczyć

Otyłość jest traktowana jak choroba przewlekła. Na szczęście, jak inne choroby, można ją leczyć. Zweryfikuj tylko, co jest przyczyną Twojej nadwagi / otyłości:
1. Zbyt mała aktywność w stosunku do wysoko kalorycznych posiłków (bilans kaloryczny diety przewyższa bilans utraconych kalorii podczas aktywności fizycznej).
2. Problemy emocjonalne, które znajdują odzwierciedlenie w kompulsywnym objadaniu się (zajadasz stres? Od dzieciństwa borykasz się nadwyżką emocji i przez to z nadwyżką kilogramów?).
3. Zaburzenia hormonalne.
Wszystkie powyższe powody można rozłożyć na czynniki pierwsze. I w każdej z tych sytuacji możesz uzyskać wsparcie. Jeśli nie od najbliższych, to od specjalistów: dietetyka, trenera personalnego, terapeuty czy endokrynologa. Jeśli chcesz zmierzyć się z problemem sam / sama, zaopatrz się przynajmniej w skuteczne tabletki na odchudzanie.

Tanie i skuteczne tabletki na odchudzanie - czy takie coś istnieje?

Najważniejsze, by robić… cokolwiek. Bezczynność i brak podejmowania prób jest najgorszy. Na początku mogą pojawić się frustracje, bo brak sił kojarzony jest z bezsilnością. Ale będzie lepiej. Gdy zaczniesz dotleniać organizm, będzie czuł się lepiej i podziękuje Ci zwyżką energii. Każdego dnia pójdziesz dalej, wejdziesz wyżej, wydłużysz trening. Na początek wybierz dla siebie skuteczne tabletki odchudzające i podstawową aktywność:
- nawet jeśli aerobic, pilates albo zumba to dla Ciebie za dużo - zacznij od spacerów. Codziennych. Przyspiesz kroku, tak, by pojawiło się zmęczenie.
- wybierz schody zamiast windy,
- odpal trening i zrób tyle, ile potrafisz. Następnego dnia wydłuż go o minutę - daj sobie czas na dojście do formy. Nikt nie wymaga od Ciebie zrobienia kilku tabat czy treningu typu crossfit.
- szukaj aktywności, która sprawia Ci przyjemność, zajmuje Twoje myśli i czas (spalisz zbędne kalorie, poprawisz swój nastrój  i odsuniesz myśli o chęci podjadania).
W przypadku wysokiego wskaźnika BMI (znacznej otyłości)i uprawiaj aktywność fizyczną pod opieką trenera lub po konsultacji z ortopedą. Jeśli wiesz, że nie jesteś w stanie samodzielnie zbilansować swoich posiłków, udaj się do dietetyka lub psychodietetyka. Wyjaśnij sprawy zdrowotne u specjalistów.

Wsparciem i uzupełnieniem dla powyższych starań mogą być suplementy na odchudzanie:
a) w wielu przypadkach bardzo istotne jest wyrównanie poziomu mikroelementów (np. chrom Aliness) i aminokwasów, np. tyrozyny (Tyrozyna Aliness), która zmniejsza łaknienie, reguluje apetyt i odkładanie się tkanki tłuszczowej.
b) najskuteczniejsze tabletki na odchudzanie regulują przemianę materii, dodają siły, zmniejszają łaknienie lub pomagają spalić tkankę tłuszczową:

Moja Figura Ograniczenie Łaknienia - zmniejsza apetyt w tym przede wszystkim ochotę na słodycze i przyspiesza przemianę materii. Składniki preparatu poza odchudzaniem sprawdzą się także jako suplementy diety na jelita i trawienie.

Paracelsus Pij i Chudnij - nalewka ziołowa, która wspiera odchudzanie i pomaga kontrolować wagę.

Slim Farm - to płyn, który usprawnia działanie układu trawiennego i spalanie tkanki tłuszczowej.

Anty Cellulit - preparat łączący w sobie siłę aż 8 składników aktywnych. Może nie jest to preparat stricte odchudzający, ale bardzo przydatny podczas tego procesu, ponieważ pobudza układ limfatyczny, podnosi elastyczność skóry i naczyń krwionośnych - rozprawia się ze znienawidzoną skórką pomarańczową - cellulitem. Są pewne suplementy na włosy, skórę i paznokcie, które powinny znaleźć się na półce do codziennego stosowania w trosce o swoją skórę. To jest właśnie taki preparat.

Talia kontrola wagi - suplement diety w płynie, który swoje działanie opiera na kompleksie z alg, minerałów i witamin, kolagenu i ekstraktów roślinnych. Zwiększa wydolność organizmu, reguluje wypróżnienia i zmniejsza apetyt. Mieć talię w takim kształcie jak ta butelka… Marzenie ;-)

c) temat jest mało popularny, ale wielkimi sprzymierzeńcami w walce o szczupłą sylwetkę są bakterie probiotyczne, jak np. bakterie Rhamnosus GG Aliness: przyjmowane regularnie, po kilku miesiącach są wstanie obniżyć wagę o kilka kilogramów. Można stwierdzić, że są to naturalne suplementy przy odchudzaniu po prostu niezbędne! Tabletki osłonowe na jelita pełnią wiele różnych funkcji, mają więc wpływ na zdrowie szeroko pojęte.
d) myśl: “preparat odchudzanie” powinna pokierować nas do kategorii superfoodsów, które wspaniale wspierają odchudzanie: przyspieszają metabolizm i trawienie, regulują poziom glukozy i lipidów. Do takich super składników należą m.in. spirulina Aliness, chlorella Aliness i młody jęczmień Aliness. Rewelacyjnym produktem jest berberyna Aliness (ekstrakt z korzenia berberysu), która poza szerokim działaniem prozdrowotnym, wspiera szybszy metabolizm i reguluje przyrost tkanki tłuszczowej. Wymienione wyżej superfoodsy powinny stać się punktem nr 1 na liście “skuteczne preparaty na odchudzanie”.
e) doskonałym uzupełnieniem diety i jej suplementów jest herbata na odchudzanie, które zmniejszają apetyt i pobudzają jelita do sprawniejszej pracy.

Wielu ludzi oczekuje, że tanie i skuteczne tabletki na odchudzanie załatwią za nich wszystko. Rzeczywistość jest inna. Nieważne, czy do zrzucenia masz 3-4 kg, bo nie potrafisz dopiąć guzika w spodniach, czy Twoja nadwaga jest już dwucyfrowa. Prawidłowe BMI to zdrowie i dobre samopoczucie. Warto o nie zawalczyć i pamiętać, że skuteczne suplementy okazują się być takimi tylko wtedy, gdy Ty pomagasz im swoimi staraniami.