Zioła Nadmierna potliwość 200g mieszanka ziołowa wg przepisu Ojca Klimuszki Zielarnia Suwalska Oman wielki Lubczyk Orzech włoski
Zioła Nadmierna potliwość 200g mieszanka ziołowa wg przepisu Ojca Klimuszki Zielarnia Suwalska Oman wielki Lubczyk Orzech włoski
Zioła na potliwość
Mieszanka wg receptury ojca Klimuszki na "Nadmierne pocenie"
STOP POT 200g mieszanka Zielarni Suwalskiej wg o. Klimuszki Dawniej Nadmierna potliwość
33,99 zł w tym VAT
Z406
12300167

Zielarnia Suwalska Nadmierna potliwość to 11 ziół, które kompleksowo poradzą sobie z uciążliwym problemem:
oman wielki - działa antybakteryjnie i antygrzybiczo, reguluje gospodarkę insulinowo-glukozową (cukrzyca powoduje wzmożoną potliwość),
orzech włoski liść - działa ściągająco, zmniejsza potliwość,
poziewnik szorstki - rozluźnia (stres oddziałuje na gospodarkę hormonalną, a ta na proces pocenia), działa przeciwłojotokowo,
skrzyp polny - ogranicza potliwość, szczególnie stóp,
szanta zwyczajna - działa przeciwcukrzycowo, ma więc wpływ na zmniejszenie potliwości,
szałwia - działa przeciwpotnie, przeciwzapalnie i  przeciwcukrzycowo,
melisa - regulując gospodarkę hormonalną wpływa na unormowanie procesu pocenia się,
wierzba biała - zapobiega nadmiernej potliwości,
pięciornik - zwęża pory skóry.

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Producent Zielarnia Suwalska dokonał zmiany nazwy mieszanki NADMIERNA POTLIWOŚĆ na STOP POT. Skład mieszanki i propozycja spożycia pozostają bez zmian.

Twoje cele:

  • zminimalizowanie potliwości skóry, w tym potliwość twarzy i potliwość stóp
  • eliminacja patogenów, które odpowiadają za nieprzyjemny zapach potu
  • regulacja procesów cukrzycowych i tarczycowych mających wpływ na poziom potliwości
  • zmniejszenie nadpotliwości

Zalecane dawkowanie i sposób użycia zioła na potliwość: Pijemy 3 razy dziennie po szklance naparu. Kopiastą łyżkę stołową ziół zalewamy wrzątkiem i parzymy pod przykryciem co najmniej 30 minut.

Składniki: ziół na nadpotliwość w równych proporcjach: Oman wielki korzeń – Inula helenium, Lubczyk ogrodowy korzeń – Levisticum officinale, Orzech włoski liść – Juglans regia, Poziewnik szorstki ziele – Galeopsis tetrahit, Skrzyp polny ziele – Equisetum arvense, Szanta zwyczajna ziele – Marrubium vulgare, Szałwia lekarska ziele – Salvia officinalis, Melisa lekarska ziele – Melissa officinalis, Wierzba biała kora – Salix alba, Pięciornik kurze ziele kłącze – Potentilla erecta, Tasznik pospolity ziele – Capsella bursa pastoris.

Zawartość opakowania: 200 g.

Sposób przechowywania: w szczelnie zamkniętym opakowaniu, chronić przed wilgocią.

Informacja od producenta: Mimo iż wierzymy w leczniczą moc ziół, zgodnie z prawem, oferowane przez nas produkty nie stanowią leku i nie powinny być jako takie traktowane. Informacje zamieszczone na stronie mówią o propozycjach użycia jednak nie stanowią profesjonalnej porady medycznej ani instrukcji użycia. W żadnym wypadku treści na stronie nie stanowią substytutu konsultacji z lekarzem lub farmaceutą i nie powinny być traktowane jako zalecenia medyczne. Jednocześnie zaznaczamy, że diagnozę stawiać może tylko uprawniony do tego lekarz w oparciu o przeprowadzony wywiad i zlecone badania medyczne.

Producent: Zielarnia Suwalska

Zioła na potliwość - mieszanka Zielarni Suwalskiej wg przepisu o. Klimuszki 200g

***

Zielarnia Suwalska charakteryzuje się bardzo wnikliwym doborem ziół. Mieszanki mają bogate składy, działają wielokierunkowo, aby poradzić sobie nie tylko z objawami, ale również przyczyną dolegliwości. Tak dzieje się również w przypadku ziół na nadmierne pocenie się. W jakich sytuacjach stosować i jakie zioła na nadmierną potliwość?

Zmniejszenie nadpotliwości

Nadpotliwość nie definiuje mocne pocenie w upalne dni, a częste nieprzewidywalne epizody obfitych potów, które występują niezależnie od temperatury otoczenia. Niestety, ale bardzo często nadmierna potliwość to objaw choroby, np. zaburzeń endokrynologicznych, pracy serca, przewlekłych infekcji, otyłości.

Mieszanka Zielarnia Suwalska to zioła zmniejszające potliwość - radzi sobie z objawami, ale także wspiera regulację układu hormonalnego i gospodarki insulinowo-cukrzycowej, będące bezpośrednią przyczyną nadmiernych potów. Skutecznie dobrane zioła przeciw potliwości.

Pocenie nóg, twarzy, stóp

Proponowana mieszanka sprawdzi się jako zioła na pocenie nóg, zioła na nadmierną potliwość twarzy i zioła na potliwość stóp. Swoim działaniem obejmują właściwie każdy obszar ciała, który poci się nadmiernie, ponieważ działa od wewnątrz, regulując pracę hormonów i porów. Do tego działa rozluźniająco zmniejszając stres, a także przeciwgrzybiczo i antybakteryjnie, usuwając dzięki temu nieprzyjemny zapach potu.

Parametry

Postać suplementu: susz
Vege: tak
Waga: 200 g

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu