Zapalenie stawów Zielarnia Suwalska - mieszanka wg przepisu o. Klimuszki 200g
Zapalenie stawów Zielarnia Suwalska - mieszanka wg przepisu o. Klimuszki 200g
Zioła na zapalenie stawów
Mieszanka wg receptury o.Klimuszki "Zapalenie stawów"
Stawy 200g Zielarnia Suwalska wg receptury o.Klimuszki Dawniej Zapalenie Stawów
38,99 zł w tym VAT
Z419
12300242

Producent Zielarnia Suwalska dokonał zmiany nazwy mieszanki ZAPALENIE STAWÓW na STAWY. Skład mieszanki i propozycja spożycia pozostają bez zmian.

Zielarnia Suwalska Zapalenie Stawów to mieszanka wskazana przy stanach zapalnych stawów i mięśni. Zastosowane zioła działają przeciwbólowo, hamują procesy zapalne. Wysoka zawartość krzemionki w dwóch ziołach poprawia strukturę i kondycję stawów. Skutecznie dobrane zioła na zapalenie stawów.

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Twoje cele:

  • pozbycie się bólu stawów i mięśni
  • redukcja objawów reumatycznych
  • wyciszenie stanów zapalnych
  • wzmocnianie struktury stawów
  • usuwanie zbędnych i szkodliwych produktów przemiany materii, które działają szkodliwie m.in. na kondycję układu ruchu

Zalecane dawkowanie i sposób użycia: Jedną łyżkę stołową zalewamy szklanką wrzątku i pozostawiamy pod przykryciem do zaparzenia na min. 30 minut. Pijemy 3 razy dziennie po szklance naparu.

Zioła na stany zapalne stawów - składniki w równych proporcjach: Wierzba biała kora – Salix alba, Mniszek lekarski korzeń – Levisticum officinale, Serdecznik pospolity ziele – Leonurus cardiaca, Bez czarny kwiat – Sambucus nigra, Wiązówka błotna kwiat – Filipendula ulmaria, Głóg kwiatostan – Crataegus laevigata, Brzoza brodawkowata liść – Betula pendula, Ruta zwyczajna ziele – Ruta graveolens, Drapacz lekarski ziele – Cnicus benedictus, Poziewnik szorstki ziele – Galeopsis tetrahit, Rdest ptasi ziele – Polygonum aviculare

Zawartość opakowania: 200g.

Sposób przechowywania: w szczelnie zamkniętym opakowaniu, chronić przed wilgocią.

Środki ostrożności -  informacja od producenta: Mimo iż wierzymy w leczniczą moc ziół, zgodnie z prawem, oferowane przez nas produkty nie stanowią leku i nie powinny być jako takie traktowane. Informacje zamieszczone na stronie mówią o propozycjach użycia jednak nie stanowią profesjonalnej porady medycznej ani instrukcji użycia. W żadnym wypadku treści na stronie nie stanowią substytutu konsultacji z lekarzem lub farmaceutą i nie powinny być traktowane jako zalecenia medyczne. Jednocześnie zaznaczamy, że diagnozę stawiać może tylko uprawniony do tego lekarz w oparciu o przeprowadzony wywiad i zlecone badania medyczne.

Producent: Zielarnia Suwalska 

 

Zioła na zapalenie stawów ból mięśni ZIELARNIA SUWALSKA - MIESZANKA WG PRZEPISU O. KLIMUSZKI 200G

***

Inne informacje:

Zioła ból stawów

Zielarnia Suwalska Zapalenie Stawów wykazuje silne działanie przeciwzapalne - takie właściwości wykazuje większość zastosowanych ziół:

Wierzba biała kora – działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgośćcowo  - zapobiega bólom stawów. Stosowana jest przy zapaleniu tkanki łącznej,

Mniszek lekarski korzeń – łagodzi reumatyzm,

Serdecznik pospolity ziele – działa przeciwzapalnie,

Bez czarny kwiat –  wspomaga leczenie stanów zapalnych,

Wiązówka błotna kwiat – łagodzi ból, poprawia kondycję stawów i mięśni (łagodzi zakwasy i obrzęki),

Brzoza brodawkowata liść – łagodzi ból stawów i kości,

Ruta zwyczajna ziele – działa przeciwzapalnie,

Poziewnik szorstki i rdest ptasi – pozytywnie wpływają na strukturę stawów i kości (ze względu na dużą zawartość krzemionki).

Skutecznie dobrane składniki, w tym zioła na ból stawów kolanowych.

Zapalenie i ból mięśni 

Bogata mieszanka Zielarni Suwalskiej zawiera m.in. kwiat wiązówki błotnej. Jest to doskonały przykład zioła na zapalenie i ból mięśni oraz stawów. Może nie jest to mieszanka dedykowana, ale na mięśnie również zadziała.

Zioła szwedzkie na zapalenie stawów

Tak, zioła szwedzkie również łagodzą zapalenie stawów, ponieważ zmniejszają bóle reumatyczne - cytat z "Apteki Pana Boga" Marii Treben: "Bóle reumatyczne kończyn ustąpią, gdy będzie się zażywać krople rano i wieczorem, a na bolące miejsca przykładać szmatki zwilżone nalewką": https://zdrowersi.pl/6012-orion-ziola-szwedzkie-z-piolunem-902g.html.

Parametry

Postać suplementu: susz
Vege: tak
Waga: 200 g

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu