Zioła obniżające ciśnienie krwi
Zioła obniżające ciśnienie krwi
Ciśnienie 250g Zielarnia Suwalska
CIŚNIENIE 250g Zielarnia Suwalska autorska mieszanka ziół Dawniej NADCIŚNIENIE
41,99 zł w tym VAT
Z432
111100058
Ostatnie sztuki w magazynie

Producent Zielarnia Suwalska dokonał zmiany nazwy mieszanki NADCIŚNIENIE na CIŚNIENIE. Skład mieszanki i zalecenia pozostają bez zmian.


Coś skutecznego na ciśnienie krwi? Zielarnia Suwalska Nadciśnienie to mieszanka przeznaczona do stosowania przez dłuższy czas. Składniki zostały dokładnie dobrane, aby wielokierunkowo rozprawić się z problemem nadciśnienia. Mieszanka rozluźnia, poprawia kondycję naczyń krwionośnych, wzmacnia serce i dzięki temu reguluje ciśnienie krwi. Co ważne - nie usypia! Skutecznie dobrane zioła na obniżenie ciśnienia krwi.

TWOJE CELE:

  • utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi
  • obniżenie zbyt wysokiego ciśnienia
  • wzmocnienie naczyń krwionośnych
  • regulacja pracy serca (wyrównanie tętna, wyciszenie palpitacji)
  • wzmocnienie i zwiększenie wydolności układu krążenia

Chmiel

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Zalecane dawkowanie i sposób użycia: Jedną kopiastą łyżkę stołową mieszanki zalewamy szklanką wrzątku i pozostawiamy pod przykryciem do zaparzenia na około 10-15 minut. Pijemy 2-3 razy dziennie po szklance naparu.

Składniki mieszanki Zielarnia Suwalska Nadciśnienie: Głóg jednoszyjkowy kwiat – Crataegus monogyna, Jemioła pospolita ziele – Viscum album, Kozłek lekarski kłącze – Valeriana officinalis, Serdecznik pospolity ziele – Leonurus cardiaca, Chmiel zwyczajny szyszka – Humulus lupulus, Czosnek niedźwiedzi liść – Allium ursinum

Zioła obniżające ciśnienie - waga: 250 g

Sposób przechowywania: w szczelnie zamkniętym opakowaniu

Środki ostrożności - informacja od producenta: Mimo iż wierzymy w leczniczą moc ziół, w tym zioła na ciśnienie krwi, zgodnie z prawem, oferowane przez nas produkty nie stanowią leku i nie powinny być jako takie traktowane. Informacje zamieszczone na stronie mówią o propozycjach użycia jednak nie stanowią profesjonalnej porady medycznej ani instrukcji użycia. W żadnym wypadku treści na stronie nie stanowią substytutu konsultacji z lekarzem lub farmaceutą i nie powinny być traktowane jako zalecenia medyczne. Jednocześnie zaznaczamy, że diagnozę stawiać może tylko uprawniony do tego lekarz w oparciu o przeprowadzony wywiad i zlecone badania medyczne.

Producent: Zielarnia Suwalska

 

Zioła obniżające ciśnienie krwi - Zielarnia Suwalska autorska mieszanka ziół 250 g

***

Regulacja ciśnienia krwi

Zielarnia Suwalska Nadciśnienie to kompozycja 6 składników. Zawiera zioła regulujące ciśnienie krwi, które z pełną mocą uderzają w problem nadciśnienia:

Głóg jednoszyjkowy kwiat – podnosi wydolność układu krążenia: wzmacnia mięsień sercowy i uszczelnia naczynia krwionośne; reguluje pracę serca, pomaga utrzymać właściwe ciśnienie tętnicze 

Jemioła pospolita ziele – reguluje pracę serca (uspokaja tętno przy pobudzeniu nerwowym), pomaga w utrzymaniu właściwego ciśnienia

Kozłek lekarski kłącze – wycisza, zmniejsza palpitacje serca, pomaga w walce z podwyższonym ciśnieniem krwi

Serdecznik pospolity ziele – wzmacnia serce i reguluje jego pracę; dzięki działaniu rozkurczowym i rozszerzającym naczynia krwionośne obniża ciśnienia krwi

Chmiel zwyczajny szyszka – umożliwia rozluźnienie się, obniża ciśnienie krwi.

Czosnek niedźwiedzi liść – pomaga utrzymać prawidłowe ciśnienie krwi, wzmacnia ściany tętnic i zapobiega agregacji (sklejaniu się) płytek krwi.

jemioła

Parametry

Postać suplementu: susz
Vege: tak
Waga: 250 g

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (1)
expand_less Powrót do opisu