Zioła oczyszczające jelita Kuracja PLAZMA PUDDING proporcje wg Luigi Gino 200G
Zioła oczyszczające jelita Kuracja PLAZMA PUDDING proporcje wg Luigi Gino 200G
PLAZMA PUDDING 150g proporcje wg Luigi Gino Zielarnia Suwalska
54,99 zł w tym VAT
Z418
11200079

Plazma Pudding (proporcje wg L. Gino) Zielarni Suwalskiej to kuracja oczyszczająca jelita. Tylko 3 składniki. Ale o jakim działaniu!
Babka jajowata – reguluje pracę jelit. Przeczyszcza - działa delikatnie, ale skutecznie! Pomaga jelitom objętym stanem zapalnym.
Glinka biała kaolinowa – najdelikatniejsza z glinek, pH 5; do stosowania zewnętrznego i wewnętrznego. Przyjmowana doustnie oczyszcza jelita, reguluje wypróżnienia, poprawia kondycję układu trawiennego, dzięki usuwaniu wszelkich złogów i resztek pokarmowych.
Węgiel aktywny kokosowy – wiąże i neutralizuje toksyny, usuwa patogeny i ich metabolity (to, co po sobie zostawiają…). Najprościej mówiąc - odtruwa organizm.
Ważne! Kuracja oczyszczania jelit prowadzona przy użyciu produktu Zielarni Suwalskiej wymaga spożywania dużej ilości płynów!

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Kuracja PLAZMA PUDDING - cechy produktu

  • proporcje wg Luigi Gino
  • kolor czarny
  • konsystencja sypka
  • stosowanie wymaga zwiększenia spożywania płynów
  • do przygotowania napoju nie zaleca się używania metalowych łyżek i pojemników!

Twoje cele:

  • detoks organizmu, w szczególności jelit - oczyszczenie z toksyn, patogenów, złogów i resztek pokarmowych
  • sprawny układ trawienny
  • regularne wypróżnienia - koniec z zaparciami

Zalecane dawkowanie i sposób użycia:

Propozycja spożycia wg Zielarni Suwalskiej
Od 1 do nawet 4 łyżeczek dziennie. Dodajemy plazmę do wody lub soku i po wymieszaniu wypijamy. Zaczynamy od 1 łyżeczki. Spożywamy przed posiłkiem - 1 lub 2 razy dziennie. W ciągu dnia przyjmujemy co najmniej 2 litry płynów.

Propozycja spożycia wg Luigi Gino
Energicznie wymieszaj 1 łyżkę Plazmy puddingu w dużej szklance (ok 375ml) z sokiem. Zmiksuj i wypij na pusty żołądek. Można też wypić przez słomkę lub pozostawić na kilka minut i zjeść jak budyń. Spożywaj taką mieszankę na początek raz dziennie, a potem ewentualnie zwiększaj ilość. Wg oryginalnych zaleceń mieszanka powinna być stosowana tylko podczas postów sokowych - kuracja oparta na Master Fast System wg Lugi Gino.

Składniki Plazma pudding Zielarnia Suwalska: Babka jajowata łuska – Plantago ovata, Glinka biała kaolinowa – Kaolin clay ( eng.), Węgiel aktywny kokosowy – Activated charcoal (eng.)

Zawartość opakowania: 150 g (Jedno opakowanie jest przewidziane na kurację dla jednej osoby dorosłej).

Sposób przechowywania: w szczelnie zamkniętym opakowaniu, chronić przed wilgocią .

Środki ostrożności - informacja od producenta: Mimo iż wierzymy w leczniczą moc ziół, zgodnie z prawem, oferowane przez nas produkty nie stanowią leku i nie powinny być jako takie traktowane. Informacje zamieszczone na stronie mówią o propozycjach użycia jednak nie stanowią profesjonalnej porady medycznej ani instrukcji użycia. W żadnym wypadku treści na stronie nie stanowią substytutu konsultacji z lekarzem lub farmaceutą i nie powinny być traktowane jako zalecenia medyczne. Jednocześnie zaznaczamy, że diagnozę stawiać może tylko uprawniony do tego lekarz w oparciu o przeprowadzony wywiad i zlecone badania medyczne.

Producent: Zielarnia Suwalska Agnieszka Żukowska, ul. Kościuszki 112C/U2, 16-400 Suwałki

Zioła oczyszczające jelita Kuracja PLAZMA PUDDING proporcje wg Luigi Gino 150g

***

Inne informacje:

Kuracja oczyszczenia jelit

Do kuracji oczyszczających przydadzą się nie tylko zioła oczyszczające jelita ze złogów czy zioła oczyszczające jelita z pasożytów. Jak widać, szczegółowe działanie składników zawartych w mieszance Plazma Pudding pokazuje ich silne działanie odtruwające. Glinka i węgiel aktywny mają działanie wiążące masy kałowe, dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na zalecenia dotyczące dawkowania i sposobu użycia! To nie są zwykłe zioła oczyszczające jelita! 

Parametry

Postać suplementu: proszek
Vege: tak
Waga: 150 g

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu