Plazma pudding Zielarnia Suwalska 200g
Plazma pudding Zielarnia Suwalska 200g

Zioła oczyszczające jelita Kuracja PLAZMA PUDDING ZIELARNIA SUWALSKA 200G

39,99 zł w tym VAT
Z418
11200079

Plazma Pudding Zielarni Suwalskiej to kuracja oczyszczająca jelita. Tylko 3 składniki. Ale o jakim działaniu!
Babka jajowata – reguluje pracę jelit. Przeczyszcza - działa delikatnie, ale skutecznie! Pomaga jelitom objętym stanem zapalnym.
Glinka biała kaolinowa – najdelikatniejsza z glinek, pH 5; do stosowania zewnętrznego i wewnętrznego. Przyjmowana doustnie oczyszcza jelita, reguluje wypróżnienia, poprawia kondycję układu trawiennego, dzięki usuwaniu wszelkich złogów i resztek pokarmowych.
Węgiel aktywny kokosowy – wiąże i neutralizuje toksyny, usuwa patogeny i ich metabolity (to, co po sobie zostawiają…). Najprościej mówiąc - odtruwa organizm.
Ważne! Kuracja oczyszczania jelit prowadzona przy użyciu produktu Zielarni Suwalskiej wymaga spożywania dużej ilości płynów!

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Twoje cele:

  • detoks organizmu, w szczególności jelit - oczyszczenie z toksyn, patogenów, złogów i resztek pokarmowych
  • sprawny układ trawienny
  • regularne wypróżnienia - koniec z zaparciami

Zalecane dawkowanie i sposób użycia: od 1 do 4 łyżek dziennie. Dodajemy plazmę do wody lub soku i po wymieszaniu wypijamy. Zaczynamy od 1 łyżki i ewentualnie zwiększamy ilość. Przyjmujemy przed posiłkiem 1 lub 2 razy dziennie. W trakcie dnia wypijamy co najmniej 2 litry wody.

UWAGA! Do przygotowania napoju nie zaleca się używania metalowych łyżek i pojemników!

Składniki Plazma pudding Zielarnia Suwalska: Babka jajowata łuska – Plantago ovata, Glinka biała kaolinowa – Kaolin clay ( eng.), Węgiel aktywny kokosowy – Activated charcoal (eng.)

Zawartość opakowania: 200 g (Jedno opakowanie jest przewidziane na kurację dla jednej osoby dorosłej).

Sposób przechowywania: w szczelnie zamkniętym opakowaniu, chronić przed wilgocią .

Środki ostrożności - informacja od producenta: Mimo iż wierzymy w leczniczą moc ziół, zgodnie z prawem, oferowane przez nas produkty nie stanowią leku i nie powinny być jako takie traktowane. Informacje zamieszczone na stronie mówią o propozycjach użycia jednak nie stanowią profesjonalnej porady medycznej ani instrukcji użycia. W żadnym wypadku treści na stronie nie stanowią substytutu konsultacji z lekarzem lub farmaceutą i nie powinny być traktowane jako zalecenia medyczne. Jednocześnie zaznaczamy, że diagnozę stawiać może tylko uprawniony do tego lekarz w oparciu o przeprowadzony wywiad i zlecone badania medyczne.

Producent: Zielarnia Suwalska

***

Inne informacje:

Kuracja oczyszczenia jelit

Do kuracji oczyszczających przydadzą się nie tylko zioła oczyszczające jelita ze złogów czy zioła oczyszczające jelita z pasożytów. Jak widać, szczegółowe działanie składników zawartych w mieszance Plazma Pudding pokazuje ich silne działanie odtruwające. Glinka i węgiel aktywny mają działanie wiążące masy kałowe, dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na zalecenia dotyczące dawkowania i sposobu użycia! To nie są zwykłe zioła oczyszczające jelita! 

Parametry

Postać suplementu: proszek
Vege: tak
Waga: 200 g

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu