Pęcherz autorska mieszanka ziół Zielarni Suwalskiej 250g
Pęcherz autorska mieszanka ziół Zielarni Suwalskiej 250g

Zioła na pęcherz Zielarnia Suwalska - autorska mieszanka ziół 250g

48,00 zł w tym VAT
Z314
11100140
Ostatnie sztuki w magazynie

Zielarnia Suwalska proponuje zioła na pęcherz, pomoc przy problemach urologicznych:
Żurawina
zapobiega infekcjom, zmniejsza przyczepność bakterii do ścian dróg moczowych. 
Krwiściąg lekarski – działa przeciwbakteryjne, ściągająco i przeciwzapalnie
Mącznica lekarska
  –  niszczy bakterie uropatogenne.
Połonicznik nagi – działa nawet na bakterie oporne na antybiotyki, oczyszcza układ moczowy ze złogów i kamieni. 
Skrzyp polny – działa rozkurczowo i moczopędnie, potrzebny przy zapaleniu pęcherza i kamicy nerkowej
Fiołek trójbarwny
– działa przeciwzapalnie, moczopędnie i odtruwająco
Jeżyna fałdowanausuwa toksyny
Lipa drobnolistna
– działa moczopędnie i rozkurczowo
Pietruszka zwyczajna
odkaża drogi moczowe
Fasola zwyczajna – działa moczopędnie, niweluje obrzęki (podobnie pokrzywa).

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Twoje cele:

  • pozbycie się bakterii z układu moczowego
  • oczyszczenie pęcherza i wypłukanie patogenów poprzez częste oddawanie moczu
  • zdrowy pęcherz i cewka moczowa (przeciwdziałanie stanom zapalnym)
  • zmniejszenie obrzęków

Zalecane dawkowanie i sposób użycia: Jedną łyżkę zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na 30 minut. Pić 3 razy dziennie po szklance naparu.

Zioła na pęcherz - składniki mieszanki: Żurawina wielkoowocowa owoc – Vaccinium macrocarpon, Krwiściąg lekarski ziele – Sanguisorba officinalis, Mącznica lekarska ziele – Arctostaphylos uva-ursi, Połonicznik nagi ziele – Herniaria glabra, Skrzyp polny ziele – Equisetum arvense, Fiołek trójbarwny ziele – Viola tricolor, Jeżyna fałdowana – Rubus plicatus, Lipa drobnolistna kwiat – Tilia cordata, Pietruszka zwyczajna korzeń – Petroselinum crispum, Fasola zwyczajna naowocnia – Phaseolus vulgaris, Pokrzywa zwyczajna liść – Urtica dioica

Zawartość opakowania: 250g.

Sposób przechowywania: W szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Środki ostrożności - informacja od producenta: Mimo, iż wierzymy w leczniczą moc ziół, zgodnie z prawem, oferowane przez nas produkty nie stanowią leku i nie powinny być jako takie traktowane. Informacje zamieszczone na stronie mówią o propozycjach użycia jednak nie stanowią profesjonalnej porady medycznej ani instrukcji użycia. W żadnym wypadku treści na stronie nie stanowią substytutu konsultacji z lekarzem lub farmaceutą i nie powinny być traktowane jako zalecenia medyczne. Jednocześnie zaznaczamy, że diagnozę stawiać może tylko uprawniony do tego lekarz w oparciu o przeprowadzony wywiad i zlecone badania medyczne.
Mieszanka przeznaczona jest dla osób dorosłych.

Producent: Zielarnia Suwalska

***Mieszanka ziół na zapalenie pęcherza

Zapalenie pęcherza moczowego to bardzo dokuczliwa dolegliwość. Wie o tym każdy, kto tego doświadczył: niekontrolowane parcie na pęcherz, ból i pieczenie podczas mikcji...  Wszystkie zastosowane zioła na zapalenie pęcherza wykazują działanie korzystne na kondycję dróg moczowych. Zostały tak dobrane, aby działać wielokierunkowo: od łagodzenia objawów zapalenia pęcherza moczowego po usunięcie jego przyczyny. Proponowana mieszanka ziół na zapalenie pęcherza sprawdzi się doskonale w sytuacji, gdy wiesz, że masz tendencje do nawrotów ZUM (zakażenia układu moczowego), ponieważ zapobiega kolonizacji bakterii uropatogennych. Stosuj więc zioła na pęcherz moczowy nie tylko przy samym zapaleniu, ale również profilaktycznie!

Jakie zioła na pęcherz nadreaktywny?

Zespół pęcherza nadreaktywnego (OAB - overactive bladder) to poważne schorzenie, którego niestety nie da się całkowicie wyleczyć. Można jednak minimalizować jego uciążliwe skutki i eliminować czynniki wzmagające objawy. Leczenie OAB powinno obejmować kilka elementów: modyfikację stylu życia, ćwiczenia, poddanie się terapii behawioralnej. A z drugiej strony należy poszukiwać takich preparatów, które złagodzą objawy i nie doprowadzą do wzmocnienia skutków choroby. Poza środkami farmakologicznymi warto też wziąć pod uwagę leczenie ziołami. Jakie zioła na pęcherz nadreaktywny? Jako że dolegliwość wiąże się z silnym unerwieniem narządów układu moczowego i  skurczami mięśni gładkich wypieracza, warto skupić się na ziołach o działaniu rozkurczowym: skrzyp polny, lipa drobnolistna, czy zwykła zielona pietruszka.  Chory pęcherz moczowy - czy to z powodu szkodliwego działania bakterii czy z powodu nadmiernego unerwienia bardzo utrudnia życie. Warto poszukiwać dobrych preparatów.

Zioła na pęcherz neurogenny - leczenie ziołami

Pęcherz neurogenny to nie choroba a objaw innego schorzenia, najczęściej chorób z zaburzeniami neurologicznymi w przebiegu. Efekt jest jeden - pęcherz przestaje działać właściwie ze względu na uszkodzenia układu nerwowego. Z tego też powodu zioła na pęcherz neurogenny mogą stanowić jedynie wsparcie w terapii, a nie jego podstawę.

Schorzenia dróg moczowych są różnorodne - od zapalenia pęcherza, kamieni nerkowych po rozrost prostaty. Sprawdź naszą ofertę w tym zakresie: Suplementy na układ moczowy - tabletki i witaminy, zioła i probiotyki - dobierz odpowiedni dla siebie preparat.

Parametry

Vege: tak
Waga: 250 g

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu