Wyciąg z ziół LIMFA Zielarnia Suwalska 50ml 1:5 35%

59,99 zł w tym VAT
Z978
11190066

Gotowy wyciąg z ziół to komfortowe rozwiązanie dla osób bardzo zajętych. Proponowany produkt Zielarni Suwalskiej Limfa zawiera ekstrakty, które mają za zadanie pobudzić limfę i usprawnić jej obieg.

TWOJE CELE:

 • usunięcie obrzęków limfatycznych
 • aktywacja komórek odpornościowych
 • sprawna praca układu immunologicznego
 • szybka reakcja organizmu na wirusy i bakterie
 • oczyszczenie z toksyn
 • zmniejszenie cellulitu

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Wyciąg z ziół LIMFA Zielarnia Suwalska 50ml

Cechy produktu:

 • 35% alk.
 • 9 wyciągów roślinnych
 • DER 1:5
 • w procesie produkcji nie użyto alergenów i składników: drożdży, pszenicy, glutenu, mleka, jaj, soi, ryb, skorupiaków, orzechów. Produkt może zawierać śladowe ilości glutenu.
 • stosowanie wymaga zwiększenia spożywanych płynów w ciągu dnia!
 • wyprodukowano w Polsce

Sposób użycia i zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 2 razy dziennie po porcji zakraplacza (jedno naciśnięcie pipety lub 15 kropli). Można zakropić bezpośrednio do jamy ustnej i popić lub dodać do wody i po wymieszaniu wypić. Konieczne jest spożywanie dużej ilości płynów w ciągu dnia.

Składniki nalewki ziołowej Limfa: tinktura DER 1:5 z Przytuli właściwej ziela – Galium verum, Koniczyny czerwonej kwiatu – Trifolium pratense, Nostrzyka lekarskiego ziela – Melilotus officinalis, Ostryżu długiego kłącza (Kurkumy) – Curcuma longa, Imbiru lekarskiego kłącza – Zingiber officinale, Traganka błoniastego korzenia – Astragalus membranceus, Ruty zwyczajnej ziela – Ruta graveolens, Rozmarynu lekarskiego liścia – Rosmarinus officinalis, Owsa zwyczajnego ziela – Avena sativa (całkowita zawartość alkoholu to ok. 35%)

Składniki aktywne wykazujące efekt fizjologiczny w zalecanej dziennej porcji do spożycia (30 kropli - 2 kroplomierze - 1 ml):
- ziele Przytuli właściwej 46,7 mg,
- kwiat Koniczyny czerwonej 24 mg
- ziele Nostrzyka lekarskiego 23,3 mg,
- kłącze Ostryżu długiego (Kurkuma) 20mg,
- kłącze Imbiru lekarskiego 20mg,
- korzeń Traganka błoniastego 20mg,
- ziele Ruty zwyczajnej 20mg,
- liść Rozmarynu lekarskiego 14 mg
- ziela Owsa zwyczajnego 12 mg.
(RWS – referencyjna wartość spożycia nie została określona)

Pojemność: 50 ml

Sposób przechowywania: Wyciąg z ziół LIMFA Zielarni Suwalskiej przechowuj w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej. Chroń przed światłem słonecznym, przechowuj poza zasięgiem małych dzieci.

Środki ostrożności: Wyciąg z ziół Limfa to suplement diety w płynie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie stosować jako substytutu zróżnicowanej diety. Zdrowy tryb życia oraz zrównoważona dieta jest niezbędna dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Produkt powinien być stosowany tylko przez osoby dorosłe. Nie stosować w trakcie ciąży oraz karmienia piersią.

informacja od producenta: Mimo iż wierzymy w leczniczą moc ziół, zgodnie z prawem, oferowane przez nas produkty nie stanowią leku i nie powinny być jako takie traktowane. Informacje zamieszczone na stronie mówią o propozycjach użycia jednak nie stanowią profesjonalnej porady medycznej ani instrukcji użycia. W żadnym wypadku treści na stronie nie stanowią substytutu konsultacji z lekarzem lub farmaceutą i nie powinny być traktowane jako zalecenia medyczne. Jednocześnie zaznaczamy, że diagnozę stawiać może tylko uprawniony do tego lekarz w oparciu o przeprowadzony wywiad i zlecone badania medyczne.

Producent: Zielarnia Suwalska Agnieszka Żukowska, ul. Kościuszki 112C/U2, 16-400 Suwałki

Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz stosować preparatów ziołowych na bazie alkoholu i oczyszczanie krwi i limfy z toksyn ziołami będzie dla Ciebie lepszym rozwiązaniem, zachęcamy do zapoznania się z mieszanką ziołową do przygotowania naparów.

Parametry

Postać suplementu: płyn
Pojemność: 50 ml
Vege: tak
Alkoholowa: TAK

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu