Zioła do płukania jamy ustnej HEAL ALL TEA mieszanka ala dr Robert Morse 220g
Zioła do płukania jamy ustnej HEAL ALL TEA mieszanka ala dr Robert Morse 220g

Zioła do płukania jamy ustnej i przemywania skóry HEAL ALL TEA mieszanka ala dr R.Morse 220g

43,99 zł w tym VAT
Z975
11200055

Zielarnia Suwalska Heal all Tea to mieszanka w stylu dr. Roberta Morse'a. Uznawana jest jako panaceum na wiele dolegliwości, ale sprawdzi się szczególnie dobrze jako zioła do płukania jamy ustnej i przemywania skóry.

TWOJE CELE:

 • poprawa kondycji skóry i błon śluzowych
 • walka z bakteriami, grzybami i pasożytami bytującymi na skórze
 • odkażenie drobnych ran, pęknięć, zmian skórnych
 • łagodzenie stanów zapalnych na skórze i w jamie ustnej
 • remisja objawów w różnych chorobach skóry (alergii, atopii, egzemach, łuszczycy, trądziku)
 • regeneracja miejsc objętych zmianami dermatologicznymi

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Zioła do płukania jamy ustnej - HEAL ALL TEA mieszanka ala dr Robert Morse 220g

Cechy produktu:

 • 8 składników
 • działanie mieszanki w kontekście właściwości ziół do przemywania skóry i  płukania jamy ustnej:
  kora dębu goi rany i podrażnienia; jest idealna do płukania jamy ustnej ze względu na swoje antyseptyczne i ściągające właściwości.
  liście babki zwyczajnej działają przeciwzapalnie, pomaga w gojeniu owrzodzeń i ran, również tych zaropiałych. 
  łupina orzecha odkaża i goi rany, działa ściągająco. Niezastąpiona w oczyszczaniu jamy ustnej, gardła i układu pokarmowego z patogenów chorobotwórczych (bakterii, grzybów, pasożytów).
  chaparral działa silnie regenerująco na skórę, redukując przy tym zmiany skórne.
  korzeń łopianu przynosi poprawę kondycji skóry przy egzemach, łuszczycy, alergiach skórnych, atopii, trądziku i wypryskach. Działa antyseptycznie i kojąco na podrażnienia.
  korzeń prawoślazu powleka błony śluzowe, łagodząc ich podrażnienia i zaczerwienienia, znosząc swędzenie.
  korzeń żywokostu intensywnie regeneruje naskórek, pomaga szczególnie przy tkliwych zmianach skórnych.
  liść żywokostu działa osłaniająco i  łagodząco na stany zapalne skóry.

Składniki ziół do płukania jamy ustnej Heal all Tea:
Dąb kora – Quercus robur (50 g), Babka liść – Plantago major (40 g), Orzech łupina – Juglans regia (30 g), Chaparral ziele – Larrea tridentata (20 g), Łopian korzeń – Arctium lappa (20 g), Prawoślaz korzeń – Althaea officinalis (20 g), Żywokost korzeń- Symphytum officinale (15 g), Żywokost liść – Symphytum officinale (15 g)

Sposób użycia i zalecane dawkowanie: jedną łyżeczkę mieszanki zalewamy dwoma szklankami wody, gotujemy siedem minut, a następnie odcedzamy.

Waga netto: 220 g

Przechowywanie:  zioła do płukania jamy ustnej i przemywania skóry Heal all tea przechowuj w zamkniętym opakowaniu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Środki ostrożności - informacja od producenta: Mimo iż wierzymy w leczniczą moc ziół, zgodnie z prawem, oferowane przez nas produkty nie stanowią leku i nie powinny być jako takie traktowane. Informacje zamieszczone na stronie mówią o propozycjach użycia jednak nie stanowią profesjonalnej porady medycznej ani instrukcji użycia. W żadnym wypadku treści na stronie nie stanowią substytutu konsultacji z lekarzem lub farmaceutą i nie powinny być traktowane jako zalecenia medyczne. Jednocześnie zaznaczamy, że diagnozę stawiać może tylko uprawniony do tego lekarz w oparciu o przeprowadzony wywiad i zlecone badania medyczne.

Producent: Zielarnia Suwalska Agnieszka Żukowska, ul. Kościuszki 112C/U2, 16-400 Suwałki


Zioła do płukania jamy ustnej po wyrwaniu zęba

Ekstrakcja zęba stałego zawsze wiąże się z dyskomfortem i ograniczeniami. W przypadku zauważenia nieprawidłowości w gojeniu lub wydłużaniu się tego procesu, warto zastosować zioła do płukania jamy ustnej po wyrwaniu zęba, które zadziałają antybakteryjnie, ściągająco i pomogą w sprawnym zagojeniu się rany. Takie zioła znajdziemy właśnie w proponowanej mieszance. Należy pamiętać, po ekstrakcji nie należy spożywać gorących płynów, dlatego płukania ziołami jamy ustnej po wyrwaniu zęba również nie należy wykonywać gorącym naparem!

Jakie wybrać zioła na silne zapalenie jamy ustnej?

Zioła na zapalenie jamy ustnej należy dobrać w zależności od przyczyny zapalenia. A tych niestety jest dość dużo, więc najważniejsza jest diagnoza. Pozwoli ona określić, czy mamy do czynienia z:
- bateryjnym zapaleniem jamy ustnej,
- grzybicznym zapaleniem jamy ustnej,
- wirusowym zapaleniem jamy ustnej lub
- aftowym, kontaktowym, wrzodziejącym, wysiękowym zapaleniem jamy ustnej.
Gdy przeciwnik jest znany, łatwiej dobrać odpowiednie zioła na zapalenie jamy ustnej. A jednym z najczęstszych powodów stanu zapalnego jest grzybica jamy ustnej...

Grzybica jamy ustnej

Zioła na grzybicę jamy ustnej pomogą pozbyć się grzybów Candida zaliczanych do drożdży (stąd nazwa choroby, którą wywołują - drożdżyca). Zalecane jest picie naparu ziołowego i wykorzystywanie go do płukania jamy ustnej. Należy jednak pamiętać, że zioła przeciwgrzybiczne do jamy ustnej rozprawia się ze skutkami zakażenia - usuną grzyby i spowodowane przez nie przykre dolegliwości. Ale to przede wszystkim niewłaściwa dieta i styl życia są najczęstszymi przyczynami rozwoju grzybicy jamy ustnej!

Parametry

Vege: tak
Waga: 220 g

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu