Zdrowy Pęcherz - Panaseus 50 kapsułek
Zdrowy Pęcherz - Panaseus 50 kapsułek

Zdrowy Pęcherz - Panaseus 50 kapsułek

42,20 zł w tym VAT
Z15
5907483417514

Tworzenie, przechowywanie i wydalanie moczu odbywa się w nerkach, pęcherzu i moczowodach. Zdrowie układu moczowego jest kluczowe, gdyż zapewnia odprowadzanie toksyn z organizmu. Suplement diety Zdrowy Pęcherz Panaseus zawiera naturalne składniki aktywnie wspomagające prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych.

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Twoje cele:

  • wydolne nerki i zdrowy pęcherz
  • dobra mikroflora bakteryjna
  • usuwanie nadmiaru płynów fizjologicznych 
  • unikanie infekcji dróg moczowych

Zalecane dawkowanie i sposób użycia: 1 kapsułkę raz dziennie,  połknąć i popić dużą ilością wody, po pierwszym posiłku.

Składniki: Ekstrakt z owoców dzikiej róży (Rosa canina) standaryzowany na zawartość min. 70% witaminy C, ekstrakt z owoców żurawiny (Vaccinium macrocarpon) standaryzowany na zawartość min. 50% proantocyjanidyn (PAC), ekstrakt z karczocha (Cynara scolymus) 10:1, substancja wypełniająca: inulina z korzenia cykorii (prebiotyk), ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale) 10:1, ekstrakt z korzenia traganka (Astragalus membranaceus) 10:1, ekstrakt z mumio (Shilajit) standaryzowany na zawartość min. 40% kwasów fulwowych, ekstrakt z korzenia lukrecji (Glycyrrhiza gabra) 10:1. Skład kapsułki: celuloza roślinna.

Składnik aktywny 1 kapsułka
Dzika róża - ekstrakt
- w tym witamina C (70%)
115 mg
80 mg (100%*)
Żurawina - ekstrakt
- w tym PAC (50%)
72 mg
36 mg
Karczoch - ekstrakt 10:1 50 mg
Mniszek lekarski - ekstrakt 10:1 50 mg
Traganek - ekstrakt 10:1 25 mg
Mumio ekstrakt
- w tym kwasy fulwowe (40%)
25 mg
10 mg
Lukrecja - ekstrakt 10:1 25 mg

*RWS - Referencyjna wartość spożycia 

Zawartość opakowania: 50 kapsułek.

Sposób przechowywania: w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Środki ostrożności:  Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Osoby przyjmujące leki powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym.

Producent: YANGO Sp. z o.o. ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa

***

Inne informacje:

Preparaty na zapalenie pęcherza

Preparaty na zapalenie pęcherza najczęściej mają w składzie ekstrakt z żurawiny. Suplement Zdrowy Pęcherz Panaseus ma bogaty skład. Poza żurawiną zawiera także ekstrakt z dzikiej róży, karczocha, traganka, mniszka lekarskiego, mumio i lukrecji.

Preparaty z żurawiną na drogi moczowe

Preparaty z żurawiną na drogi moczowe są zalecane w celu zapobiegania zakażeniom układu moczowego. W trakcie jego trwania potrzebne już są leki. Ale żurawina doskonale ZAPOBIEGA zakażeniom. Dzieje się tak dlatego, bo nie pozwala bakteriom uropatogennym na przyleganie do ścian dróg moczowych i efektywnie je usuwa. Działanie to zostało potwierdzone wieloma badaniami! Jeżeli wiesz, że masz tendencję do nawrotów ZUM (zakażeń układu moczowego) stosuj preparaty z żurawiną profilaktycznie. W naszej ofercie znajdują się następujące propozycje:

- żurawina, witamina A i bakterie probiotyczne: https://zdrowersi.pl/4361-pro-cyan-infekcje-ukladu-moczowego-bio-kult-45-kapsulek.html

- ekstrakt z żurawiny: https://zdrowersi.pl/7088-zurawina-antyoksydanty-ekstrakt-400-mg-na-drogi-moczowe-hanoju-90-kapsulek.html

- żurawina w dużej dawce, kwas mlekowy i d-mannoza: https://zdrowersi.pl/3783-uribalans-wsparcie-przy-infekcjach-ukladu-moczowego-holistic-32-saszetki.html

- ekstrakt z żurawiny znanej marki Swanson: https://zdrowersi.pl/6654-zurawina-super-strenght-koncentrat-swanson-60-kapsulek.html

Drogi moczowe leki bez recepty

Ziołowe preparaty na zapalenie dróg moczowych bez recepty wcale nie są gorsze od leków - wiadomo przecież, że one bardzo często wykorzystują właściwości ziół.  Zielarnia Suwalska stworzyła bogate mieszanki ziołowe, które oczyszczają i odkażają drogi moczowe, hamują rozwój drobnoustrojów wywołujących zakażenia, usprawniają pracę nerek i pęcherza. Sprawdź:

Pęcherz Zielarnia Suwalska

Nerki Zielarnia Suwalska

Parametry

Postać suplementu: kapsułki
Ilość sztuk w opak.: 50
Vege: tak

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu