• Nowy
Płyn do mycia kuchni
Płyn do mycia kuchni
Grejpfrutowy uniwersalny płyn do czyszczenia kuchni

Płyn do mycia kuchni Zielko 500ml grejpfrutowy uniwersalny

13,00 zł w tym VAT
Z1452
5902249018226

Płyn do mycia kuchni o orzeźwiającym zapachu grejpfruta. Posiada uniwersalne działanie - można go wykorzystać do czyszczenia piekarników, okapów, kuchenek, płyt grzewczych i wszystkich kuchennych powierzchni.

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Płyn do mycia kuchni

Cechy produktu:

 • orzeźwiający zapach: grejpfrut
 • przeznaczenie: uniwersalne - do powierzchni kuchennych, okapów i sprzętów AGD (kuchenek, płyt grzewczych, piekarnika)
 • działanie:
  - odtłuszcza powierzchnie
  - usuwa tłuszcz, brud, przypalenia, osady różnego typu, w tym uporczywy kamień
 • nie pozostawia smug i zacieków
 • wydajny
 • 99% składników z natury
 • bezpieczny dla środowiska i powierzchni mających kontakt z żywnością

Składniki INCI płynu do mycia kuchni: Aqua, Potassium Oleate, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Isopropyl alcohol, Potassium Hydroxide, Citric Acid, CI Food Yellow 3, Parfum, Limonene, Citrus aurantium dulcis peel oil

Pojemność: 500 ml

Przechowywanie: w temperaturze od 5 do 25°C. Chronić przed dziećmi.

Bezpieczeństwo: Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce i dotknięte części ciała po użyciu. Nie wdychać.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.atwopalna ciecz i pary. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Uziemić i połączyć pojemnik i sprzęt odbiorczy. W przypadku pożaru: Użyć gaśnica proszkowa/piasek/dwutlenek węgla do gaszenia. Przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu. Przechowywać w chłodnym miejscu. Zawartość/pojemnik usuwać do autoryzowanego punktu utylizacji odpadów lub zwrócić do nadawcy.

Usuwanie odpadów: gdy płyn do mycia lodówki się skończył, pozostałą zawartość rozcieńczyć wodą i wylać do kanalizacji, wypłukaną butelkę umieścić we właściwym pojemniku do segregacji odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami gminnymi - opakowanie po zużyciu jest przeznaczone do recyklingu lub odzysku energetycznego.

Marka: ZIELKO
Producent: SYLVECO SP. Z O.O. Łąka 260F, 36-004 Łąka

Parametry

Pojemność: 500ml
Vege: tak
Przeznaczenie: kuchnia

16 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu