Uniwersalny płyn czyszczący z naturalnych orzechów piorących 1kg
Uniwersalny płyn czyszczący z naturalnych orzechów piorących 1kg

Uniwersalny płyn czyszczący z naturalnych orzechów piorących 1kg bezzapachowy, koncentrat

20,60 zł w tym VAT
Z632
5903240897001

Uniwersalny płyn czyszczący, który umożliwia zastąpienie każdego detergentu w gospodarstwie domowym. Jest odpowiedni do czyszczenia wszystkich powierzchni, które myje się na mokro. Do usuwania plam, mycia naczyń, szyb, silnie zabrudzonych rąk, do powierzchni nabłyszczonych (kamień, inox), do prania! Mało? Może więcej! Do mycia podłóg, mebli, blatów, ścian, płytek ceramicznych, skór licowych, karoserii samochodowych, wnętrza samochodu, komory silnika, kosiarki, roweru i pozostałych sprzętów gospodarczych. Można nim myć nawet panele fotowoltaiczne i kolektory słoneczne.
Mocny, naturalny koncentrat, delikatny dla rąk. Bezzapachowy, hipoalergiczny, biodegradowalny.

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Cechy produktu - uniwersalny płyn czyszczący z naturalnych orzechów piorących:

 • bezzapachowy koncentrat
 • antyalergiczny, dla osób z AZS, delikatny dla rąk
 • bez dodatków zapachowych, olejków eterycznych, syntetycznych barwników, alergenów, SLES/SLS, enzymów, fosforanów i ługu
 • uniwersalny, umożliwia zastąpienie wszystkich detergentów w domu
 • utrzymuje obfitą i trwałą pianę
 • ultra koncentrat - niewielkie dozowanie
 • neutralne pH
 • skutecznie myje i odtłuszcza
 • produkt label free - wolny od ostrzeżeń chemicznych
 • wegańska receptura, płyn nie był testowany na zwierzętach
 • biodegradowalny, przyjazny dla przydomowych oczyszczalni ścieków

Sposób użycia i dozowanie uniwersalnego płynu czyszczącego: do 5 litrów wody dodajemy od 3-30ml koncentratu (w zależności od zabrudzeń). Umyte powierzchnie pozostawiamy do wyschnięcia, spłukiwanie nie jest konieczne.

Mycie naczyń w zlewozmywaku lub misce: wlewamy 3-4ml płynu bezpośrednio do zlewu lub miski, uzupełniamy 5 litrami ciepłej wody. Można stosować bezpośrednio na gąbkę. Umyte naczynia należy dokładnie spłukać wodą pitną. Po zakończonym zmywaniu gąbkę wypłukujemy ciepłą wodą, po czym nasączamy niewielka ilością płynu i pozostawiamy do następnego mycia.

Czyszczenie rąk: Namoczone ręce myjemy płynem bez rozcieńczania. Spłukujemy dokładnie wodą.

Pranie: Płyn zalecany szczególnie do odplamiania oraz do prania odzieży roboczej i ochronnej.
Pranie w pralce: odmierzamy 30-90ml płynu i wlewamy do dozownika w pralce (lub na tkaninę bezpośrednio przed praniem). Przy silnie zabrudzonej odzieży dawkę płynu podwajamy.
Pranie ręczne: na 5L odmierzamy 30ml płynu. Nie ma potrzeby zamaczania przed praniem. Dokładnie wypłukujemy odzież.
Usuwanie plam: bez rozcieńczania nanosimy płyn bezpośrednio na plamę. Po 5 minutach dokładnie wypłukujemy wodą lub pierzemy.

Mycie auta "na sucho" - płyn możemy użyć do mycia felg, karoserii, wnętrza, szyb. Przygotowujemy butelkę ze spryskiwaczem. Rozcieńczamy płyn w stosunku 1 część płynu na 10 części wody. Spryskane powierzchnie wycieramy do sucha.

Mycie samochodu ręcznie i pianą: płyn możemy użyć do mycia felg, wnętrza, tapicerki, szyb, karoserii czy komory silnika, dzięki duża sile odtłuszczającej i penetrującej preparatu.
Mycie ręczne: Do 5 litrów wody w wiaderku nalewamy 30ml płynu. Szczotkujemy i spłukujemy wodą.
Mycie pianą: Płyn rozcieńczamy w stosunku 1 do 10, jedna część płynu na dziesięć litów wody. Szczotkujemy i spłukujemy wodą.

Pranie dywanów i tapicerki: można prać tapicerkę meblową (fotele, sofy), samochodową, dywany, wykładziny.
Pranie ręczne: Do 5 litrów wody w wiaderku wlewamy 30ml płynu. Szczotkujemy i spłukujemy wodą.
Pranie przy użyciu myjki ciśnieniowej: Płyn rozcieńczamy w stosunku 1 do 10, jedna część płynu na dziesięć litów wody. Szczotkujemy i spłukujemy wodą.

Przechowywanie: poza zasięgiem dzieci w temperaturze od 5 do 25°C.

Składniki (INCI) uniwersalnego płynu czyszczącego z naturalnych orzechów piorących: aqua purificata, biosurfaktant - ecotenz plus*, alcohol alkoxylate, polysorbate 20, decyl glucoside, lauryl glucoside, cocomidopropyl betaine, tetrasodium glutamate diacetate, xanthan gum, citric acid, potassium sorbate, sodium benzoate, glycerin.
*organiczny biosurfaktant z naturalnych orzechów piorących

Zawartość wg. (WE) nr 648/2004: Niejonowe środki powierzchniowo czynne nie mniej niż 5% lecz nie więcej niż 15%, amfoteryczne środki powierzchniowo czynne nie więcej niż 5%, środki konserwujące spożywcze: (E,E)-heksa-2,4-dienoat potasu (potassium sorbate), benzoesan sodu (sodium benzoate). Zawiera kokamidopropylobetaine. Surfaktanty zawarte w tej mieszaninie spełniają kryterium biodegradowalności z Rozporządzenia (WE) nr 648/2004 o środkach czystości.

Bezpieczeństwo: Produkt zgodnie z Rozporządzeniem nr 1272/2008 (CLP) został poddany ocenie zagrożeń według 1907/2006/WE (REACH), 2015/830/EU i ma sporządzoną Kartę Charakterystyki. W sekcji 2.1 karty jest wpis "nie został sklasyfikowany jako stwarzający zagrożenia". Z tego powodu nie posiada oznakowania ostrzegawczego o zagrożeniach dla człowieka, zwierząt i środowiska. Jest nietoksyczny, nie podrażnia oczu i skóry, ma neutralne pH. Jednak należy zachować ostrożność jak przy obchodzeniu się z detergentami. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą.  Nie spożywać. Nietestowany na zwierzętach. Karta Charakterystyki dostępna na stronie producenta.
Usuwanie odpadów: Pozostałą zawartość rozcieńczyć wodą i wylać do kanalizacji, wypłukaną butelkę umieścić we właściwym pojemniku do segregacji odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami gminnymi.

Producent: EcoVariant Sp. z o.o.

Parametry

Vege: tak
Waga: 1 kg
Przeznaczenie: uniwersalne

16 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu