Płyn do naczyń 750ml Swonco, miętowy , ekstrakt z aloesu, witamina E
Płyn do naczyń 750ml Swonco, miętowy , ekstrakt z aloesu, witamina E

Miętowy płyn do mycia naczyń Swonco 750ml z aloesem, kokosem i witaminą E

16,00 zł w tym VAT
Z658
5901812060464

Miętowy płyn do mycia naczyń Swonco jest bezwzględny dla zabrudzeń za to bardzo delikatny dla rąk - można zmywać bez rękawiczek ochronnych! W trosce o dłonie w składzie znajduje się aloes, witamina E i olej z kokosa.
Płyn do zmywania jest koncentratem, duże opakowanie 750ml wystarczy na długi czas.
W ofercie Zdrowersów znajduje się również płyn do zmywania naczyń bezzapachowy oraz cytrusowy.

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Sposób użycia i dozowanie miętowego płynu do mycia naczyń Swonco: odmierzamy ok. pół łyżeczki wody na 5 litrów wody, lub kilka kropel płynu bezpośrednio na gąbkę. Przy większych zabrudzeniach zwiększamy dawkę płynu.

Składniki: 15-30% anionowe środki powierzchniowo czynne (cytrynian poliglukozydu), 15-30% niejonowe środki powierzchniowo czynne (alkilopoliglukozydy), 15-30% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne (betaina kokosowa), gliceryna, wyciąg z aloesu, witamina E, naturalny olejek miętowy.

Środki ostrożności: Chronić przed dziećmi. Działa drażniąco na oczy. W przypadku dostania się do oczu ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe jeśli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy zglosić się do lekarza. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. W przypadku połknięcia, złego samopoczucia, skontaktować się z lekarzem i ośrodkiem zatruć. 

Producent: Swonco Sp. z o.o.

Parametry

Pojemność: 750 ml
Vege: tak
Przeznaczenie: naczynia

16 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu