Naturalny płyn do kuchni ZIELKO 500ml mango-brzoskwinia
Naturalny płyn do kuchni ZIELKO 500ml mango-brzoskwinia

Naturalny płyn do kuchni ZIELKO 500ml mango-brzoskwinia

14,50 zł w tym VAT
Z640
5902249011920

Naturalny płyn do kuchni ZIELKO znajdzie swoje zastosowanie w myciu zlewu, kuchenki / płyty grzewczej, okapu, piekarnika, kuchenki mikrofalowej, szafek kuchennych, wszelkich blatów, powierzchni wykonanych ze szkła czy stali. Sprawdzi się również na powierzchniach emaliowanych i laminowanych. Właściwie... umyjesz nim całą kuchnię! :)

Naturalny płyn do mycia kuchni ZIELKO doskonale usuwa zanieczyszczenia kuchenne, również te tłuste. Jest bezpieczny dla zdrowia i otoczenia. Skutecznie czyści, nie pozostawiając smug czy zacieków.

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Naturalny płyn do kuchni ZIELKO - cechy produktu:

 • 100% biodegradowalny (skład sprawia, że jest bezpieczny dla flory bakteryjnej, jaka powinna panować w przydomowej oczyszczalni ścieków)
 • pachnący - mango-brzoskwinia
 • 99,8 składników pochodzenia naturalnego
 • nie zostawia smug
 • pH: 11.4
 • substancja aktywna: kwas cytrynowy
 • odpowiedni do stosowania przez wegan
 • nagrody:
  - laureat INFLUENCER'S CHOICE POLAND 2021
  - laureat SUPER PRODUKT 2019

Sposób użycia i dozowanie: spryskujemy preparatem czyszczoną powierzchnię i po kilku chwilach przecieramy wilgotnym ręcznikiem.

Składniki (INCI) naturalnego płynu do kuchni ZIELKO: Mniej niż 5% niejonowe związki powierzchniowo czynne, mniej niż 5% amfoteryczne związki powierzchniowo czynne, mniej niż 5% mydło, mniej niż 5% wodorotlenek potasu, kompozycja zapachowa (zawiera limonene).

Przechowywanie: w temperaturze od 5 do 25°C, poza zasięgiem dzieci.

Bezpieczeństwo: płyn do kuchni ZIELKO jest nietoksyczny, jednak należy zachować ostrożność jak przy obchodzeniu się z detergentami. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą.  Nie spożywać. Prace porządkowe warto przeprowadzać w rękawiczkach ochronnych ze względu na obecność potencjalnego alergenu (limonene).

Usuwanie odpadów: Pozostałą zawartość rozcieńczyć wodą i wylać do kanalizacji, wypłukaną butelkę umieścić we właściwym pojemniku do segregacji odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami gminnymi.

Marka: ZIELKO

Parametry

Pojemność: 500ml
Vege: tak
Przeznaczenie: kuchnia

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu