Naturalna astaksantyna z alg 8mg - Aliness 60 kaps
Naturalna astaksantyna z alg 8mg - Aliness 60 kaps

Astaksantyna Aliness z alg naturalna - suplement 8mg 60 kapsułek silny antyoksydant

69,90 zł w tym VAT
Z36
5903242581182

Naturalną astaksantynę otrzymuje się z glonów. To dzięki niej krewetki, łososie, raki i flamingi mogą pochwalić się piękną barwą. Jest najsilniejszym antyoksydantem! Dla człowieka stanowi ratunek w walce o zdrowe komórki, narządy, mięśnie i skórę. Astaksantyna jako suplement mobilizuje odporność, układ krwionośny i nerwowy do sprawnej pracy. Lista korzyści z jej stosowania jest bardzo długa… Astaksantyna w kapsułkach Aliness występuje w wysokiej dawce - aż 8 mg!

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Twoje cele:

 • więcej siły podczas treningu
 • szybsza regeneracja mięśni po treningu (brak zakwasów)
 • ochrona oka przed zaćmą, jaskrą i zwyrodnieniem plamki żółtej
 • powstrzymanie rozwoju komórek nowotworowych
 • przeciwdziałanie powikłaniom cukrzycy (obniżenie cukru, uwrażliwienie na insulinę, pobudzanie trzustki do pracy)
 • lepsze ukrwienie mózgu (poprawa pamięci)
 • ochrona neuronów przed degradacją (zapobieganie demencji, chorobie Alzheimera i Parkinsona)
 • elastyczna skóra wolna od stanów zapalnych
 • STOP dla zmarszczek i plam starczych
 • obniżenie “złego cholesteroli” LDL i podwyższenie “dobrego cholesterolu” HDL (zapobieganie chorobie miażdżycowej)
 • mniej infekcji
 • ochrona żołądka przed Helicobacter pylori

Zalecane dawkowanie i sposób użycia naturalnej astaksantyny: 1 kapsułka w trakcie posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Skład Astaksantyna Alinessnaturalna astaksantyna z alg Haematococcus Pluvialis NatAxtin™, substancja wypełniająca: oliwa z oliwek, olej MCT 60/40 z kokosa, mieszanina tokoferoli, składniki otoczki: skrobia z grochu, glicerol (substancja utrzymująca wilgoć).

Produkt bezglutenowy. Nie zawiera laktozy, soi, wolny od GMO. Odpowiedni dla wegetarian. 

Składniki 1 kapsułka
Astaksantyna 8 mg

Zawartość opakowania: 60 kapsułek

Sposób przechowywania: przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Środki ostrożności: Astaksantyna Aliness to suplement diety. Nie przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie stosować, jeśli opakowanie zewnętrzne jest otwarte bądź uszkodzone. Podczas stosowania jakichkolwiek leków, w ciąży lub laktacji, przed zastosowaniem suplementu diety proszę skonsultować się z lekarzem. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Producent: Medicaline Konrad Malitka, Ostrówiec 150, 05-480 Karczew

Astaksantyna co to?

Astaksantyna jest organicznym związkiem chemicznym powstającym jako metabolit dwóch innych związków (kataksantyny i zeaksantyny). A tak w ujęciu użytecznym dla człowieka, co to jest astaksantyna? Jeden z najsilniejszych antyoksydantów!

Astaksantyna suplement w kapsułkach

Astaksantyna w kapsułkach to źródło wielu korzyści zdrowotnych - popatrz na "Twoje cele"... I co ważne, badania kliniczne potwierdzają całkowite bezpieczeństwo astaksantyny - w jej działaniu nie stwierdzono żadnych efektów ubocznych.

Naturalna astaksantyna algi co to jest?

Naturalna astaksantyna w środowisku występuje w organizmach glonów, ryb i owoców morza, np. łososi, kryli, krewetek, raków. To właśnie dzięki astaksantynie krewetki i łososie mogą poszczycić się wyjątkowym pomarańczowo-czerwonym kolorem. Najwyższą zawartość naturalnej astaksantyny można znaleźć w mikroalgach  Haematococcus pluvialis.

Na co pomaga?

Pytanie, na co pomaga astaksantyna jest jednym z trudniejszych, bo trudno zliczyć kwestie, w których jest przydatna. Łatwiej stwierdzić, na co nie pomaga ;) Jako że jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów, zwalcza nadmiar wolnych rodników. A redukcja stresu oksydacyjnego przynosi poprawę funkcjonowania komórek, tkanek, narządów, całych układów. Najwięcej korzyści odnotowuje się w układzie nerwowym i układzie krwionośnym.

Zapoznaj się z informacjami zawartymi w "Twoje cele" a wtedy przekonasz się, w jakich sprawach może pomóc Ci astaksantyna

Astaksantyna dla dzieci

Astaksantyna dla dzieci to za silna substancja. Pomimo że jest to związek pochodzenia naturalnego, posiada silne działanie antyutleniające. W związku z tym oraz z pochodzeniem tego związku (można spotkać się z astaksantyną pozyskaną z ryb), nie powinna być stosowana przez dzieci, a osoby uczulone na owoce może powinny zwrócić szczególną uwagę na źródło pozyskania tego związku.

Astaksantyna cena

Cena astaksantyny jest uzależniona od kilku czynników: ilości kapsułek w opakowaniu, źródła pozyskania, zawartości astaksantyny (ilości mg) w jednej kapsułce - Naturalna astaksantyna 8 mg czy 10 mg będzie zawsze w wyższej cenie niż 4mg.

Jaka najlepsza astaksantyna

Najlepsza astaksantyna to ta, która działa! :) A pozostałe kwestie są bardzo subiektywne. Natomiast biorąc pod uwagę zawartość substancji aktywnej i brak alergiczności Naturalna Astaksantyna 8 mg Aliness to bardzo dobry wybór!

Parametry

Postać suplementu: kapsułki
Ilość sztuk w opak.: 60
Vege: tak

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu