PrenaCare START - Aliness 60 kaps. EAN 5903242582073
PrenaCare START - Aliness 60 kaps. EAN 5903242582073

Witaminy przed ciążą PRENACARE START - ALINESS 60 kapsułek

59,90 zł w tym VAT
Z19
5903242582073

Witaminy przed ciążą są niezwykle ważne - zapewniają mamie i dziecku zdrowy start od chwili poczęcia. Aliness stworzyło kompleksowy suplement diety dla kobiet planujących ciążę. Zawiera wysoko przyswajalne formy witamin, minerałów i kwasu PABA, które korzystnie wpływają na płodność i procesy rozrodcze. Warto zatem przyjmować  PrenaCare START Aliness w celu zwiększenia szans na poczęcie i przygotowanie organizmu na ciążę.

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Twoje cele:

  • ochrona DNA komórek przed stresem oksydacyjnym
  • regulacja pracy hormonów
  • zmniejszenie ryzyka rozwoju wad cewy nerwowej
  • wzmocnienie odporności
  • prawidłowy metabolizm homocysteiny
  • przygotowanie organizmu na zagnieżdżenie się zarodka 

Zalecane dawkowanie i sposób użycia: 1 kapsułka dziennie. 

Składniki: myo-inozytol (inozytol), kwas para-aminobenzoesowy (PABA), D-alfa-tokoferol (naturalna witamina E z nasion słonecznika), D-chiro-inozytol, pikolinian cynku (cynk), fosforan-5-pirydoksalu (witamina B6), sól glukozaminowa kwasu (6S)-5-metylotetrahydrofoliowego (folian Quatrefolic®), cholekalcyferol (witamina D) metylokobalamina (witamina B12); otoczka kapsułki: hypromeloza (substancja wiążąca).

Składniki 1 kapsułka % RWS*
Inozytol ogółem, w tym:
myo-Inozytol
D-chiro-Inozytol
500 mg
487,8 mg
12,2 mg
-
PABA (kwas para-aminobenzoesowy) 50 mg -
Witamina E (D-alfa-tokoferol) 15 mg 125 %
Cynk (pikolinian cynku) 10 mg 100 %
Witamina B6 (P-5-P) 1,4 mg 100 %
Folian Quatrefolic® 800 µg 400 %
Witamina D (cholekalcyferol) 50 µg / 2000 IU 1000 %
Witamina B12 (metylokobalamina) 2,5 µg 100 %

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia 

Zawartość opakowania: 60 kapsułek.

Sposób przechowywania: w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Środki ostrożności: Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zrównoważonej diety i zdrowego trybu życia.

Producent: Medicaline Konrad Malitka, Ostrówiec 150, 05-480 Karczew

***

Inne informacje:

Jakie witaminy i suplementy dla kobiet planujących ciążę?

Planujecie poczęcie dziecka i zastanawiasz się, jakie witaminy zażywać przed zajściem w ciążę? Dobre i skuteczne suplementy dla kobiet planujących ciążę zawierają następujące składniki: witaminy z grupy B (niesłychanie ważny jest kwas foliowy!) , witaminę D, witaminę E, cynk. 

Rozważania, jakie witaminy brać przed ciążą powinny obejmować nie tylko kobietę, ale również mężczyznę - o zdrowie i poziom płodności powinni dbać oboje rodziców, wtedy szansa na poczęcie jest o wiele większa! Oto jakie witaminy dla planujących ciąże proponuje Aliness dla panów: Prenacare START dla mężczyzn.

Jeśli przyjmujecie serię Prenacare START Aliness, nie musicie się już dłużej zastanawiać, jakie witaminy brać przed zajściem w ciążę.

Witaminy dla planujących ciążę są ważne ze względu na uzupełnienie braków witaminowych i minerałowych - związków, które potrzebne są do zapewnienia skutecznego procesu spermatogenezy, dobrego stanu komórek i procesów zachodzących przy ich tworzeniu, wzroście i dojrzewaniu. Rozwój płodu to proces niezwykle złożony. Aby przebiegł sprawnie, wymaga wielu składników odżywczych, budulcowych. Aby zapewnić maleństwu bezpieczny rozwój, suplementacja jest niezbędna już wcześniej - z dnia na dzień organizm nie jest wstanie wchłonąć wszystkich niezbędnych składników. Dlatego witaminy dla kobiet planujących ciążę warto przyjmować przynajmniej na 3 miesiące przed poczęciem.

Witaminy na poczęcie dziecka

Kobiety, które się wahają i zastanawiają nad zasadnością przyjmowania witamin na poczęcie dziecka powinny przemyśleć kilka kwestii:

- jaki jest Twój poziom witamin i minerałów? Czy wystarczająco wysoki, aby zapewnił zdrowe funkcjonowanie Tobie i potem rozwijającemu się dziecku?
- czy oddychasz czystym powietrzem?
- czy produkty, które spożywasz są bogate w związki odżywcze i  wolne od substancji chemicznych?
Niestety, ale czynniki zewnętrzne mają bardzo silny wpływ na kondycję organizmu. Witaminy i minerały mają zdolność regulowania mnóstwa procesów, w tym  np. wiązania substancji toksycznych czy blokowania rozwoju szkodliwych drobnoustrojów. Dlatego pogląd, jakoby suplementacja przed ciążą i w trakcie jej trwania była niepotrzebna, jest mocno ryzykowny...

Parametry

Postać suplementu: kapsułki
Ilość sztuk w opak.: 60
Vege: tak

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu