Zielarnia Suwalska Miażdżyca, cholesterol i trójglicerydy 250 g - autorska mieszanka ziołowa
Zielarnia Suwalska Miażdżyca, cholesterol i trójglicerydy 250 g - autorska mieszanka ziołowa

Zioła na Miażdżycę Cholesterol Trójglicerydy Zielarnia Suwalska 250g - autorska mieszanka ziół

38,00 zł w tym VAT
Z435
11100225

Zielarnia Suwalska Miażdżyca, cholesterol i trójglicerydy to mieszanka ziołowa składająca się z 11 składników, które działają wielokierunkowo:
- dbają o dobrą kondycję naczyń krwionośnych,
- zwiększają wydolność układu krążenia,
- pomagają zachować równowagę w gospodarce lipidowej organizmu (utrzymać właściwy poziom trójglicerydów i frakcji cholesterolu, trzymają  w ryzach niekorzystny LDL).
W “Innych informacjach” znajdziesz opis poszczególnych ziół ukierunkowany na ich działanie sercowo-naczyniowe, na miażdżycę nóg.

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Twoje cele:

  • mocniejsze, elastyczniejsze i bardziej szczelne naczynia krwionośne
  • zmniejszenie ryzyka wystąpienia chorób serca i układu krążenia (m.in. miażdżycy, choroby wieńcowej)
  • prawidłowa gospodarka lipidowa:
  • utrzymanie cholesterolu na dobrym poziomie / obniżenie zbyt wysokiego poziomu frakcji LDL
  • utrzymanie trójglicerydów na dobrym poziomie / obniżenie zbyt wysokiego poziomu trójglicerydów
  • zwiększenie wydolności układu krążenia
  • oczyszczenie układu krwionośnego

Zalecane dawkowanie i sposób użycia na miażdżycę tętnic, cholesterol, trójglicerydy: Jedną łyżeczkę zalewamy szklanką wrzątku i pozostawiamy pod przykryciem do zaparzenia na min. 20 minut. Pijemy 2-3 razy dziennie po szklance naparu przed posiłkami.

Składniki: Karczoch zwyczajny ziele – Cynara scolymus, Kminek zwyczajny owoc – Carum carvi, Skrzyp polny ziele – Equisetum arvense, Ostropest plamisty owoc – Silybum marianum, Głóg dwuszyjkowy kwiat – Crataegus laevigata, Pokrzywa zwyczajna liść – Urtica dioica, Dzika róża owoc – Rosa canina, Brzoza brodawkowata liść – Betula pendula, Len zwyczajny owoc – Linum usitatissimum, Morszczyn pęcherzykowaty plecha – Fucus vesiculosus, Rdest ptasi ziele – Polygonum aviculare

Zawartość opakowania: 250g

Sposób przechowywania: w szczelnie zamkniętym opakowaniu, chronić przed wilgocią.

Leczenie miażdżycy ziołami, środki ostrożności - informacja od producenta: Mimo iż wierzymy w leczniczą moc ziół, zgodnie z prawem, oferowane przez nas produkty nie stanowią leku i nie powinny być jako takie traktowane. Informacje zamieszczone na stronie mówią o propozycjach użycia jednak nie stanowią profesjonalnej porady medycznej ani instrukcji użycia. W żadnym wypadku treści na stronie nie stanowią substytutu konsultacji z lekarzem lub farmaceutą i nie powinny być traktowane jako zalecenia medyczne. Jednocześnie zaznaczamy, że diagnozę stawiać może tylko uprawniony do tego lekarz w oparciu o przeprowadzony wywiad i zlecone badania medyczne.

Producent: Zielarnia Suwalska

***

Inne informacje:

Zielarnia Suwalska Miażdżyca Cholesterol Trójglicerydy działa korzystnie na układ sercowo-naczyniowy, zawiera następujące zioła na serce miażdżycę i nadciśnienie:

Karczoch zwyczajny ziele – poprawia gospodarkę lipidową: pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu i trójglicerydów.

Kminek zwyczajny owoc – pobudza czynności serca.

Skrzyp polny ziele – ważny przy miażdżycy, wzmacnia i uszczelnia naczynia krwionośne, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko wystąpienia udaru i zmian miażdżycowych. Dobry na miażdżycę żył.

Ostropest plamisty owoc – obniża poziom trójglicerydów, cholesterolu całkowitego i frakcji LDL.

Głóg dwuszyjkowy kwiat – rozkurcza naczynia wieńcowe serca; bardzo pomocny przy nadciśnieniu i w stanie rekonwalescencji po zawale mięśnia sercowego. 

Pokrzywa zwyczajna liść – wzmacnia i uelastycznia ściany naczyń krwionośnych.

Dzika róża owoc – dobra na miażdżycę kończyn dolnych - bogactwo antyutleniaczy chroni przed chorobami serca i układu krążenia; zawarta w niej rutyna wzmacnia naczynia krwionośne, dzięki czemu zmniejsza ryzyko wystąpienia miażdżycy i choroby wieńcowej.

Brzoza brodawkowata liść – oczyszcza organizm, w tym również odtruwa układ krwionośny.

Len zwyczajny owoc – obniża poziom cholesterolu i trójglicerydów we krwi, a tym samym zmniejsza ryzyko chorób serca i układu krążenia.

Morszczyn pęcherzykowaty plecha – ogranicza wchłanianie cholesterolu w jelicie cienkim, zwiększa jego wydalanie. 

Rdest ptasi ziele – wzmacnia naczynia krwionośne, zmniejsza poziom ich przepuszczalności.

Miażdżyca kończyn dolnych leczenie ziołami

Leczenie ziołami kończyn dolnych jest możliwe. Działanie powyższych ziół pokazuje, że wykazują szerokie spektrum działania na układ sercowo-naczyniowy. Pamiętaj jednak, że powodzenie zależy od wielu czynników, w tym Twojej kondycji wyjściowej. Jeżeli choroba jest zaawansowana, pozostań pod opieką lekarza i konsultuj z nim stosowane preparaty.

Parametry

Postać suplementu: susz
Vege: tak
Waga: 250 g

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu