Zioła na oczyszczanie jelit
Zioła na oczyszczanie jelit
Jelitodetox - nowa nazwa mieszanki Oczyszczanie jelit
JELITODETOX 150g Zielarnia Suwalska autorska mieszanka Dawniej OCZYSZCZANIE JELIT
41,99 zł w tym VAT
Z428
11100195

Zioła na oczyszczanie jelit to mieszanka silna w działaniu. Należy regulować poziom działania poprzez ilość użytych ziół, bowiem każde z nich ma wpływ na przyspieszenie pracy jelit, przynoszą działanie przeczyszczające:
Prawoślaz lekarski - przyspiesza ruchy jelit i reguluje wypróżnienia; osłania błonę śluzową żołądka, jelit - łagodzi ich podrażnienia i owrzodzenia.
Kruszyna i senes - usprawniają przemianę materii, działają przeczyszczająco.
Babka lancetowata i lnica pospolita – poprawiają perystaltykę jelit; lnica delikatnie przeczyszcza.
Koper włoski owoc – uśmierza wzdęcia, przywraca właściwe trawienie, niweluje uczucie ciężkości po posiłku - pobudza wydzielanie soków trawiennych.
Nagietek lekarski - poprawia trawienie, łagodzi owrzodzenia (korzystnie wpływa na błonę śluzową).

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Producent Zielarnia Suwalska dokonał zmiany nazwy mieszanki OCZYSZCZANIE JELIT na JELITODETOX. Skład mieszanki i propozycja spożycia pozostają bez zmian.

Twoje cele:

  • przeczyszczenie jelit
  • poprawa perystaltyki 
  • sprawna przemiana materii
  • złagodzenie podrażnień jelit
  • właściwe trawienie

Zalecane dawkowanie i sposób użycia: Jedną kopiastą łyżeczkę suszu zalewamy szklanką wody, doprowadzamy do wrzenia w garnku i  gotujemy na małym ogniu przez 10 min. Wypijamy przed snem.
Ważne! Stosować doraźnie. Uzupełniać płyny podczas stosowania!

Składniki - zioła oczyszczające jelita: Prawoślaz lekarski korzeń – Althaea officinalis, Kruszyna pospolita kora (Szakłak) – Frangula alnus, Babka lancetowata liść – Plantago lanceolata, Koper włoski owoc – Foeniculum vulgare, Senes ostrolistny liść – Sennae alexandrina, Lnica pospolita ziele – Linaria vulgaris, Nagietek lekarski płatki – Calendula officinalisa canina

Zawartość opakowania: 150 g

Sposób przechowywania: w szczelnie zamkniętym opakowaniu, chronić przed wilgocią.

Środki ostrożności - informacja od producenta: Mimo, iż wierzymy w leczniczą moc ziół, zgodnie z prawem, oferowane przez nas produkty nie stanowią leku i nie powinny być jako takie traktowane. Informacje zamieszczone na stronie mówią o propozycjach użycia jednak nie stanowią profesjonalnej porady medycznej ani instrukcji użycia. W żadnym wypadku treści na stronie nie stanowią substytutu konsultacji z lekarzem lub farmaceutą i nie powinny być traktowane jako zalecenia medyczne. Jednocześnie zaznaczamy, że diagnozę stawiać może tylko uprawniony do tego lekarz w oparciu o przeprowadzony wywiad i zlecone badania medyczne.

Producent: Zielarnia Suwalska

Zioła na oczyszczanie jelit - Zielarnia Suwalska autorska mieszanka ziół 150g

Oczyszczenie jelit ze złogów

Oczyszczanie jelit ze złogów może odbywać się dwojako:
- na bieżąco poprzez utrzymywanie aktywnego trybu życia, właściwe nawadnianie organizmu oraz zachowywanie zdrowej diety. Zdrowej, czyli pozbawionej cukru, tłuszczów trans i wszelkich dodatków chemicznych do żywności, które zaburzają pracę układu trawiennego,
- sezonowo, czyli np. wraz ze zmianą pór roku. W takich przypadkach konieczne jest zastosowanie preparatów umożliwiających detoks jelit, np. zioła na oczyszczenie jelit ze złogów.

Mieszanka ziół na oczyszczenie jelit

Istnieją specjalnie przygotowane mieszanki ziół, które pomagają w przeprowadzeniu oczyszczania jelit. Poza ziołami proponowanymi na tej stronie polecamy zapoznanie się jeszcze z innymi produktami:
- zioła oczyszczające jelita - kuracja plazma pudding: https://zdrowersi.pl/13782-plazma-pudding-zielarnia-suwalska-200g-kuracja-na-oczyszczanie-jelit.html,
- mieszanka prebiotyczna: https://zdrowersi.pl/11591-mieszanka-prebiotyczna-zielarnia-suwalska-200-g.html,
- zioła na pasożyty w organizmie: https://zdrowersi.pl/4794-ziola-na-robaki-autorska-mieszanka-zielarni-suwalskiej-frakcja-drobno-cieta-200g.html.

Jelito grube

Jelito grube dzieli się na kilka "części". To tutaj dochodzi do tworzenia się mas kałowych, co wiąże się również z procesem wykorzystania wody, elektrolitów i soli mineralnych. Jeżeli pojawiają się pierwsze zaburzenia pracy jelita grubego, koniecznie trzeba działać, aby nie doprowadzić do wrzodziejącego zapalenia jelita grubego. Zobacz zioła na oczyszczenie jelita grubego, które wykazują szerokie spektrum działania - Zioła na wrzody jelita grubego.

Jelito cienkie

Jelito cienkie odpowiada m.in. za wchłanianie składników odżywczych. Dlatego tak ważne dla organizmu jest jego prawidłowe funkcjonowanie. Warto stosować zioła na oczyszczenie jelita cienkiego, do tego celu przydadzą się wyżej wymienione mieszanki ziołowe. Rozważ także probiotyki, które znajdziesz tu: https://zdrowersi.pl/suplementy-probiotyki-192.

Parametry

Postać suplementu: susz
Vege: tak
Waga: 150 g

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu