Menopauza
Menopauza 250g Zielarnia Suwalska mieszanka autorska ziół
54,99 zł w tym VAT
Z560
11100355

Klimakterium dla wielu kobiet to okres wyjątkowo uciążliwy. Towarzyszące mu objawy potrafią uprzykrzyć życie i utrudnić funkcjonowanie w otoczeniu. Mieszanka ziołowa na menopauzę zawiera 11 ziół, które zrelaksują, poprawią nastrój, ale przede wszystkim zauważalnie wyciszą dokuczliwe objawy przekwitania. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu składników o działaniu fitohormonalnym, które regulują kobiecą gospodarkę hormonalną.
Przeczytaj niżej o działaniu poszczególnych ziół na menopauzę.

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Twoje cele:

  • łagodzenie objawów menopauzy
  • wyciszenie uderzeń gorąca
  • poprawa samopoczucia
  • zmniejszenie potliwości
  • spokojniejszy sen
  • podniesienie libido
  • zmniejszenie nerwowości
  • unormowanie gospodarki hormonalnej

Zalecane dawkowanie i sposób użycia ziół na menopauzę: Pijemy 2-3 razy dziennie po szklance naparu. Każdą porcję przygotowujemy z kopiastej łyżki stołowej ziół: zalewamy wrzątkiem i parzymy pod przykryciem około 10-15 minut.   

Składniki mieszanki Zioła na menopauzę Zielarnia Suwalska: Koniczyna czerwona kwiat - Trifolium pratense, Melisa lekarska liść - Melissa officinalis, Krwawnik pospolity ziele - Achillea millefolium, Szałwia lekarska liść - Salvia officinalis, Len zwyczajny nasiona - Linum usitatissimum, Niepokalanek mnisii owoc - Vitex agnus-castus, Dziurawiec zwyczajny ziele - Hypericum perforatum, Lukrecja gładka korzeń - Glycyrrhiza glabra, Ślaz dziki ziele - Malva sylvestris,Jasnota biała ziele - Lamium album, Chmiel zwyczajny szyszka - Humulus lupulus.

Zawartość opakowania: 250g

Sposób przechowywania: w suchym miejscu, chronić przed wilgocią.

Środki ostrożności - informacja od producenta: Mimo iż wierzymy w leczniczą moc ziół, zgodnie z prawem, oferowane przez nas produkty nie stanowią leku i nie powinny być jako takie traktowane. Informacje zamieszczone na stronie mówią o propozycjach użycia jednak nie stanowią profesjonalnej porady medycznej ani instrukcji użycia. W żadnym wypadku treści na stronie nie stanowią substytutu konsultacji z lekarzem lub farmaceutą i nie powinny być traktowane jako zalecenia medyczne. Jednocześnie zaznaczamy, że diagnozę stawiać może tylko uprawniony do tego lekarz w oparciu o przeprowadzony wywiad i zlecone badania medyczne. 

Uwaga! Mieszanka zioła na menopauzę zawiera lukrecję, która może podnosić ciśnienie krwi. 

Producent: Zielarnia Suwalska

Zioła na menopauzę Zielarnia Suwalska 250g mieszanka autorska łagodzi objawy menopauzy, poprawia nastrój


Mieszanka ziół na menopauzę

Poznaj działanie poszczególnych ziół na złagodzenie objawów menopauzy:

Kwiat koniczyny czerwonej  - łagodzi objawy menopauzy (posiada właściwości podobne do estrogenów): wycisza uderzenia gorąca, zmniejsza nadmierną potliwość. Działa tonizująco i uspokajająco (zmniejsza nerwowość). Poprawia nastrój i zwiększa libido

Melisa lekarska liść - relaksuje, niweluje pobudzenie nerwowe, pomaga przy migrenach i kłopotach z zasypianiem. Poprawia nastrój.

Ziele krwawnika pospolitego - pomaga i młodszym kobietom z problemami nieregularnych menstruacji, i paniom w okresie menopauzy (poprawia ogólną kondycję kobiecych narządów płciowych).

Liść szałwii lekarskiej -  Zmniejsza potliwość. pomaga przy podrażnieniach miejsc intymnych. 

Nasiona lnu zwyczajnego - zawarte w nich lignany (hormony roślinne o działaniu zbliżonym do estrogenów) regulują gospodarkę hormonalną.

Owoc niepokalanka mnisiego - poprawia nastrój i łagodzi napięcie emocjonalne, dba o kondycję kobiecych gruczołów płciowych (zawarte w nim fitoestrogeny wpływają na żeńską gospodarkę hormonalną). Podnosi poziom estrogenu i progesteronu, dzięki czemu łagodzi objawy menopauzy.  

Ziele dziurawca zwyczajnego - znacząco poprawia nastrój i samopoczucie, uspokaja, łagodząc stan napięcia nerwowego.

Korzeń lukrecji gładkiej - zawarte w niej fitoestrogeny łagodzą objawy menopauzy: uderzenia gorąca, nadmierną potliwość, zaburzenia snu, nadmierną nerwowość, nastrój depresyjny, zawroty i bóle głowy, problemy z koncentracją, zaburzenia rytmu serca, suchość pochwy, spadek libido.

Ziele ślazu dzikiego - łagodzi dolegliwości okresu menopauzy

Ziele jasnoty białej - dba o zdrowie kobiecych miejsc intymnych, niweluje suchość pochwy (zwiększa ilość śluzu), pomaga przy upławach, zapaleniu szyjki macicy i pochwy, 

Szyszka chmielu zwyczajnego - rozluźnia i relaksuje. Zawiera fitoestrogeny, które wykazują silne działanie zbliżone do estrogenów - łagodzą objawy menopauzy

Powyższa mieszanka ziół na menopauzę wykazuje działanie wielokierunkowe. Dzięki temu istnieje ogromna szansa na wsparcie i poprawę samopoczucie wielu kobiet.

Zioła na menopauzę uderzenia gorąca

Uderzenia gorąca to chyba jeden z najczęstszych niekontrolowanych objawów menopauzy. Do ziół na uderzenia gorąca zaliczają się: szyszka chmielu, ziele ślazu, korzeń lukrecji, owoc niepokalanka i przede wszystkim kwiat koniczyny czerwonej.

Parametry

Postać suplementu: susz
Vege: tak
Waga: 250 g

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (2)
expand_less Powrót do opisu