Bolesne i obfite miesiączki Zielarnia Suwalska
Bolesne i obfite miesiączki Zielarnia Suwalska

Zioła na obfite i bolesne miesiączki - mieszanka Zielarni Suwalskiej 200g

39,99 zł w tym VAT
Z289
11100317

Zielarnia Suwalska posiada zioła na obfite i bolesne miesiączki:
Jemioła pospolita – uspokaja, łagodzi skurcze. 
Kozłek – zmniejsza napięcie nerwowe, odpręża. 
Krwawnik pospolity – rozkurcza i hamuje krwawienie. 
Malina właściwa – działa przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie. 
Melisa lekarska – rozluźnia, uspokaja i łagodzi skurcze. 
Nagietek lekarski – działa rozkurczowo. 
Pięciornik gęsi – zmniejsza krwawienia. 
Przywrotnik pospolity – łagodzi mdłości, pomaga w upławach i zapaleniach pochwy.
Rdest ostrogorzki – zwiększa krzepliwość krwi, uszczelnia naczynia, działa silnie przeciwkrwotocznie. 
Rumianek pospolity – rozkurcza mięśnie gładkie.
Tasznik pospolity – działa rozkurczowo, odkażająco, przeciwkrwotocznie. 
Szałwia lekarska – reguluje obfite miesiączki, zmniejsza ból menstruacyjny.

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Twoje cele:

  • zahamowanie intensywnego krwawienia miesiączkowego
  • złagodzenie bólu menstruacyjnego
  • rozluźnienie, wyciszenie
  • dobre samopoczucie w trakcie trudnych dni

Sposób użycia ziół na bolesne miesiączki: Podczas menstruacji pić do 3 szklanek naparu dziennie. W pozostałe dni cyklu pić 1 szklankę naparu dziennie. Każdą szklanką naparu wykonywać z kopiastej łyżeczki ziół zalanych wrzątkiem i pozostawionych pod przykryciem na 15 min.

Zioła na obfite miesiączki Składniki: Krwawnik pospolity ziele – Achillea millefolium, Tasznik pospolity ziele – Capsella bursa-pastoris, Malina właściwa liść – Rubus idaeus, Pięciornik gęsi ziele – Potentilla anserina, Kozłek lekarski kłącze – Valerina officinalis, Przywrotnik pospolity ziele – Alchemilla vulgaris, Rdest ostrogorzki ziele – Persicaria hydropiper, Rumianek pospolity koszyczek – Matricaria chamomilla, Jemioła pospolita ziele – Viscum album, Melisa lekarska liść – Melissa officinalis, Nagietek lekarski płatki – Calendula officinalis, Szałwia lekarska liść – Salvia officinalis.

Sposób przechowywania: w zamkniętym opakowaniu.

Waga netto: 200g.

Środki ostrożności - informacja od producenta: Mimo, iż wierzymy w leczniczą moc ziół, zgodnie z prawem, oferowane przez nas produkty nie stanowią leku i nie powinny być jako takie traktowane. Informacje zamieszczone na stronie mówią o propozycjach użycia jednak nie stanowią profesjonalnej porady medycznej ani instrukcji użycia. W żadnym wypadku treści na stronie nie stanowią substytutu konsultacji z lekarzem lub farmaceutą i nie powinny być traktowane jako zalecenia medyczne. Jednocześnie zaznaczamy, że diagnozę stawiać może tylko uprawniony do tego lekarz w oparciu o przeprowadzony wywiad i zlecone badania medyczne. Mieszanka przeznaczona jest dla osób dorosłych.

Producent: Zielarnia Suwalska

***

Bóle miesiączkowe

Czy zastanawiałaś się kiedyś, jak to jest, że niektóre kobiety w ogóle nie czują, że mają okres a inne zwijają się z bólu, mają mdłości i czasem nawet mdleją? Jeśli cierpisz przed i w trakcie menstruacji, warto przyjrzeć się swojemu organizmowi. Miesięczne krwawienie to dla kobiet proces fizjologiczny i jest możliwe, aby przejść go łagodnie. Skoro tu jesteś, podejrzewam, że nieraz myślałaś, co brać na uregulowanie miesiączki, aby nie musieć już sięgać po leki przeciwbólowe. Spróbujmy zaufać naturze - zioła na bóle miesiączkowe? Bogaty skład działający wielokierunkowo... Zioła na uregulowanie miesiączki, złagodzenie dokuczliwych objawów - dobry start!

Zioła na bóle miesiączkowe działają przede wszystkim rozkurczowo, należą do nich: jemioła, krwawnik i rumianek pospolity, melisa lekarska, nagietek lekarski,  tasznik i szałwia lekarska.  

Jakie zioła na wyregulowanie miesiączki?

Co na regulację miesiączki? Obserwuj swoje ciało, rób notatki i jeżeli nieregularność cyklu to norma a nie incydent, skonsultuj się ze swoim specjalistą, bo zaburzenia cyklu są najczęściej oznaką poważniejszych zmian w organizmie. Jeśli Twój lekarz to bagatelizuje, poszukaj dobrego, który dokładnie przyjrzy się problemowi. Może chodzić o braki witam i minerałów, ale często w grę wchodzą zmiany hormonalne lub inne kwestie sygnalizujące problemy zdrowotne. Nie zwlekaj!

Jakie zioła na wyregulowanie miesiączki? Dostępne mieszanki ziół na obfite miesiączki hamują nadmierne krwawienie, działają rozkurczowo i odprężająco. Natomiast mało prawdopodobne jest to, aby regulowały miesiączkę.

Zmniejszenie krwawienia

Powodów nadmiernego krwawienia w trakcie okresu trochę jest. Na szczęście zioła na zmniejszenie krwawienia miesiączkowego też są popularne! Zainteresuj się: krwawnikiem pospolitym, pięciornikiem gęsim, rdestem ostrogorzkim, tasznikiem pospolitym i szałwią lekarską. A najlepiej sięgnij po mieszanki Zielarni Suwalskiej, które mają wszystkie te zioła zmniejszające krwawienia miesiączkowe.

Parametry

Postać suplementu: susz
Vege: tak
Waga: 200 g

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu