Błonnik Jabłkowy
Błonnik Jabłkowy

Błonnik jabłkowy Aura Herbals 300g

8,30 zł w tym VAT
AH200
5901549658200

Błonnik jabłkowy Aura Herbals jest pozyskany z wyselekcjonowanych części wytłok skórek jabłkowych. Został poddany procesowi mikronizacji, co zwiększa jego powierzchnię czynną i dzięki temu - przyswajalność.

Błonnik jabłkowy wchłania wodę, pęcznieje i wypełnia żołądek - zmniejsza uczucie głodu, zwiększa uczucie sytości i chroni przed gwałtownym wzrostem cukru we krwi. Dodatkowo reguluje pracę jelit, zapobiegając zaparciom i usuwając zalegające, niestrawione resztki pokarmowe.

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Błonnik jabłkowy

Cechy produktu:

  • naturalny preparat pochodzenia roślinnego
  • mikronizowany
  • nie zawiera konserwantów i sztucznych barwników
  • wyprodukowany w Polsce
  • przebadany w niezależnej jednostce laboratoryjnej J.S. Hamilton - badania potwierdziły brak zanieczyszczeń mikrobiologicznych, brak zanieczyszczeń metalami ciężkimi
  • może zawierać alergeny: sezam, orzechy nerkowca i inne orzechy ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym pakowane są produkty zawierające ww. alergeny.

Składniki: 100% mikronizowane włókno jabłkowe

Zalecane dawkowanie w celu uzyskania korzystnego działania produktu:
1 łyżkę błonnika jabłkowego mieszamy z wodą lub sokiem i popijamy dodatkową szklanką wody. Błonnik stosujemy 2 razy dziennie na 30 minut przed posiłkiem.

Waga netto: 300g

Przechowywanie:  Błonnik jabłkowy przechowuj w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla dzieci.

Środki ostrożności: Suplement diety.  Nie należy przekraczać dziennej zalecanej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Producent: Aura Herbals Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 49/2, 81-754 Sopot

Błonnik jabłkowy na odchudzanie

Błonnik jabłkowy na odchudzanie może spełnić swoje zadanie ze względu na następujące właściwości:

1. Powoduje uczucie pełności: spożycie błonnika jabłkowego może zwiększyć uczucie sytości po posiłku, co może pomóc w kontrolowaniu apetytu i zmniejszaniu spożywanych kalorii. Błonnik wchłania wodę, co prowadzi do powstawania żelu w przewodzie pokarmowym, a to sprawia, że ​​potrzebujemy objętościowo mniej jedzenia, a uczucie sytości utrzymuje się przez dłuższy czas.
2. Może regulować poziom cukru we krwi, ponieważ jego spożywanie spowolnienia wchłanianie cukrów z pożywienia. To może pomóc w unikaniu nagłych wzrostów i spadków poziomu cukru we krwi, które mogą wywoływać ataki nadmiernego apetytu i jedzenia.
3. Zmniejszenie wchłaniania tłuszczu: błonnik może również wiązać się z tłuszczami w przewodzie pokarmowym, co zmniejsza ich wchłanianie.
4. Poprawa pracy jelit: spożywanie wystarczającej ilości błonnika może poprawić funkcjonowanie jelit (usprawni trawienie, wyreguluje rytm wypróżnień),

Ważne, aby błonnik jabłkowy na odchudzanie był traktowany jako jeden z elementów planu utraty nadprogramowych kilogramów. Bardzo istotne jest również zbilansowanie diety i aktywność fizyczna.

Parametry

Postać suplementu: proszek
Vege: tak
Waga: 300 g

16 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu