Melatonina najmocniejsza 10mg Extra mocna UNS
Melatonina najmocniejsza 10mg Extra mocna UNS

Melatonina najmocniejsza 10mg Extra mocna UNS na bardzo mocny sen 60 kapsułek

29,00 zł w tym VAT
Z454
5904238961445

Melatonina to hormon, który reguluje rytm dobowy, m.in. czuwania i snu. Polecana jest szczególnie osobom po 50 roku życia, ponieważ mniej więcej od tego czasu zaczyna spadać poziom jej wytwarzania. Melatonina najmocniejsza nawet jest bezpieczna w stosowaniu, nie uzależnia również zażywana długotrwale. Wykazuje najmniejsze ryzyko wpływu na poranną sprawność psychoruchową pośród wszystkich medykamentów stosowanych w leczeniu bezsenności. Najmocniejsza melatonina - preparat UNS Melatonina 10mg to suplement diety z dużą dawką melatoniny, aż 10mg!

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Twoje cele:

  • spokojne zasypianie
  • eliminacja zaburzeń utrzymania snu (zmniejszenie lub całkowity zanik nocnych przebudzeń)

Zalecane dawkowanie i sposób użycia najmocniejszej melatoniny: 1 kapsułkę dziennie popijając wodą na 30 min. przed snem.

Składniki suplementu UNS Melatonina 10mg: substancja wypełniająca: celuloza, melatonina, kapsułka celulozowa - hypromeloza (HPMC).

Składniki aktywne w 1 kapsułce: Melatonina 10mg

Zawartość opakowania: 60 kapsułek

Sposób przechowywania: w szczelnie zamkniętym opakowaniu, chronić przed wilgocią.

Środki ostrożności: Najmocniejsza melatonina UNS Melatonina 10mg to suplement diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży oraz w przypadku karmienia piersią. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu

Producent: UNS-Supplements sp. z o. o.

Melatonina mocna

Mocna melatonina na duże potrzeby. Wiesz najlepiej, jak funkcjonujesz i jakie masz potrzeby. Częste opinie osób cierpiących na zaburzenia zasypiania i utrzymania snu na temat słabego działania preparatów 1-miligramowych spowodowały, że na rynku pojawiły się suplementy 3mg, 5mg. Preparaty z zawartością 10 mg są rzadkością - melatonina mocna, na mocne kłopoty. 

Parametry

Postać suplementu: kapsułki
Ilość sztuk w opak.: 60
Vege: tak

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu