Wzrost libido
Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Wzrost libido

Suplement diety na libido

Spadek pożądania aktywności seksualnych może mieć wiele przyczyn. Zanim sięgniesz po środki na podniesienie libido zapoznaj się z poniższymi kwestiami. Bowiem może się okazać, że potrzebna będzie rozmowa z ukochaną osobą lub psychoterapeutą, a nie  suplementy na popęd seksualny.

Częste powody, które mogą przyczynić się do obniżenia poziomu libido to:
1. czynniki biologiczne: problemy hormonalne, choroby przewlekłe, stosowanie lekarstw, uzależnienia.
2. czynniki psychiczne: m.in. przewlekłe zmęczenie, stres (szczególnie ten długotrwały).
3. czynniki społeczne:presja otoczenia (związana z wyglądem, co może przekładać się na brak akceptacji samego siebie i swojego ciała), brak poczucia bezpieczeństwa w związku, nieporozumienia w związku.

Jeśli zauważasz u siebie długotrwały spadek libido, najprawdopodobniej dopadł Cię zespół obniżonego napięcia seksualnego - hipolipidemia. Przeanalizuj powyższe czynniki i sprawdź, który dotyczy Ciebie. Właściwie każdy z punktów wymaga konsultacji ze specjalistą. Suplementy na popęd seksualny będą realnym wsparciem, ale nie zlikwidują wszystkich powodów oziębłości seksualnej.

Suplementy na libido dla kobiet

Naukowcy twierdzą, że mężczyźni odczuwają większe potrzeby seksualne. I ok. Ale byłoby dobrze, żeby kobiety też mogły cieszyć się przyjemnością płynącą z aktywności seksualnej. Zatem chwała temu, kto wpadł na pomysł, żeby stworzyć suplementy na podniesienie libido dla kobiet!

Aby zwiększyć poziom libido, zadbaj o swoje potrzeby:

- znajdź sposób na rozładowanie napięcia nerwowego. Stres potrafi nieźle namieszać w organizmie i rozregulować choćby gospodarkę hormonalną. Ma to realne przełożenie na poziom potrzeb seksualnych,
- wysypiaj się. Jeśli nie jest to możliwe, bo np. małe dzieci wybudzają Cię w nocy, połóż się w dzień i zregeneruj siły. Sen to podstawa regeneracji,
- dbaj o kondycję fizyczną. Dotlenienie mózgu i satysfakcja wynikająca z podjętego wysiłku fizycznego wzmaga ochotę na aktywność innego rodzaju ;-)
- unikaj słodyczy i fast foodów - powodują ociężałość i zmęczenie. A to nie sprzyja miłosnym igraszkom,
- bądź dla siebie dobra, sprawiaj sobie przyjemności, a na pewno dbaj o codzienne chwile relaksu,
- wsłuchuj się w potrzeby swojego ciała. Wspomóż je i przyjmuj preparat na libido dla kobiet.

Wszystkie powyższe rady są odpowiednie również dla Panów! No może poza ostatnim - dla nich przydałby się suplement diety na podniesienie libido u mężczyzn. Propozycje w akapicie poniżej ;-)

Bardzo korzystne działanie wykazuje przyjmowanie preparatu, w którym jest szafran Aliness: nie dość, że mocno podnosi libido (u Pań i Panów), to daje poczucie stabilizacji emocjonalnej, wprawia w pozytywny nastrój i zapewnia dobre samopoczucie przed i w trakcie trwania miesiączki - doskonałe suplementy na poprawę nastroju. Znamiona szafranu to jedna z najdroższych przypraw świata… ale jeśli wykazuje takie działanie, jest to w pełni zrozumiałe.

Naturalne suplementy na potencję opierają swoje działanie najczęściej na ekstraktach roślinnych. Aby zwiększyć zakres działania, producenci tworzą suplementy na libido dla kobiet w taki sposób, aby zawierały kilka substancji czynnych. Doskonałym przykładem jest:

Libido for Her - działanie preparatu opiera się na sile aż czterech ekstraktów roślinnych: shatavari, korzenia maca, czerwonej koniczyny i miłorzębu japońskiego (środki na potencję dla kobiet opierają swoje działanie najczęściej na właściwościach tych roślin). Wszystkie po to, aby zwiększyć libido, doprowadzić do lepszego ukrwienie miejsc intymnych i tym samym do zintensyfikowania doznań seksualnych.

Suplementy na libido dla mężczyzn

Naukowcy twierdzą, że to kobiety częściej cierpią na zjawisko obniżonego libido lub jego braku.  Natomiast jest to sprawa na tyle złożona i wynikająca z wielu czynników, że nabiera charakteru indywidualnego. Wystarczy długotrwały stres, przemęczenie, braki witaminowe i mogą pojawić pierwsze symptomy problemów z potencją.

Dlatego zapobiegaj! Dbaj o poziom witamin i minerałów, które spokojnie można uznać za  suplementy na libido dla mężczyzn. Na liście nie może zabraknąć następujących pozycji:

pikolinian cynku - poprawia potencję, zwiększa ilość plemników.

suplementy diety selen - pomaga uporać się z nadmierną nerwowością i zmęczeniem, ale przede wszystkim wspiera proces spermatogenezy: zwiększa ilość zdrowych i ruchliwych plemników.

PQQ Aliness - poza zwiększeniem wydolności organizmu i lepszą kondycją fizyczną, poprawia erekcję.

Mangan Holistic- podnosi libido, poprawia sprawność seksualną i płodność. Jest dostępny także w płynie.

Prena Care START dla mężczyzn - pomińmy fakt, że producent dedykuje ten preparat Panom starającym się o dziecko. Produkt zawiera kompleks substancji, które dbają o komfort seksualny mężczyzn: aminokwasy, minerały, witaminy, koenzym Q10 i trzy wspaniałe ekstrakty roślinne, które dodają sił witalnych i stymulują libido. Suplement diety podnoszący libido z doskonałym składem.

Równie idealny skład posiada preparat Erect Power - tu jednak nacisk kładziony jest bardziej  na zachowanie sprawności seksualnej: poza aminokwasami i minerałami zawiera 5 ekstraktów roślinnych, które dodają energii (guarana), wspierają właściwe ukrwienie narządów płciowych (buzdyganek naziemny),  podnoszą libido i  poziom testosteronu oraz zwiększają wytrzymałość i wydolność fizyczną (żeń-szeń syberyjski i korzeń maca).