Śledziona Zielarnia Suwalska - mieszanka wg przepisu o. Klimuszki 350g
Śledziona Zielarnia Suwalska - mieszanka wg przepisu o. Klimuszki 350g
Śledziona 350g Zielarnia Suwalska wg przepisu ojca Klimuszki
45,99 zł w tym VAT
Z412
12300259

Śledziona to nasz największy narząd limfatyczny. Zdrowa i sprawna śledziona odpowiada za tworzenie przeciwciał odpornościowych, a w układzie krwionośnym z kolei za filtrowanie krwi. Życie bez tego narządu jest możliwe, ale brak śledziony lub zaburzenia jej funkcjonowania mają wpływ na pracę wielu innych narządów.  Przy dolegliwościach, wypróbuj zioła na śledzionę. Zielarnia Suwalska Śledziona to mieszanka działająca wielokierunkowo: przeciwzapalnie, rozkurczająco, wzmacniająco - skutecznie dobrane zioła na śledzionę.

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Twoje cele:

  • poprawa pracy śledziony
  • lepsze parametry krwi (większy poziom hemoglobiny i czerwonych krwinek)
  • hamowanie stanów zapalnych
  • blokowanie patogenów chorobotwórczych
  • właściwa praca mięśni gładkich
  • prawidłowa perystaltyka i ułatwione odprowadzanie gazów

Zalecane dawkowanie i sposób użycia ziół na śledzionę: Pijemy 3 razy dziennie po szklance naparu przed posiłkami. Kopiastą łyżkę stołową ziół zalewamy wrzątkiem i parzymy pod przykryciem min. 30 min.

Składniki ziół na śledzionę: składniki w równych proporcjach - Arcydzięgiel litwor korzeń – Archangelica officinalis, Pokrzywa zwyczajna liść – Urtica dioica, Kocanki piaskowe kwiatostan -Helichrysum arenarium, Rumianek pospolity koszyczek – Matricaria chamomilla, Dziurawiec zwyczajny ziele – Hypericum perforatum, Glistnik jaskółcze ziele – Chelidonium majus, Fenkuł włoski owoc – Foeniculum vulgare.

Zawartość opakowania: 350 g.

Sposób przechowywania: w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem i wilgocią. 

Środki ostrożności - informacja od producenta: Mimo iż wierzymy w leczniczą moc ziół, zgodnie z prawem, oferowane przez nas produkty nie stanowią leku i nie powinny być jako takie traktowane. Informacje zamieszczone na stronie mówią o propozycjach użycia jednak nie stanowią profesjonalnej porady medycznej ani instrukcji użycia. W żadnym wypadku treści na stronie nie stanowią substytutu konsultacji z lekarzem lub farmaceutą i nie powinny być traktowane jako zalecenia medyczne. Jednocześnie zaznaczamy, że diagnozę stawiać może tylko uprawniony do tego lekarz w oparciu o przeprowadzony wywiad i zlecone badania medyczne.

Producent: Zielarnia Suwalska

Zioła na śledzionę - Zielarnia Suwalska mieszanka wg przepisu o. Klimuszki 350g

Parametry

Postać suplementu: susz
Vege: tak
Waga: 350 g

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu