Nerwica Zielarnia Suwalska - mieszanka wg przepisu o. Klimuszki 500g
Nerwica Zielarnia Suwalska - mieszanka wg przepisu o. Klimuszki 500g

Zioła na nerwicę Zielarnia Suwalska - mieszanka wg przepisu o. Klimuszki 500g

72,99 zł w tym VAT
Z447
12300211

Jakie zioła na nerwicę? Zielarnia Suwalska poleca mieszankę składającą się z aż 11 ziół:
Arcydzięgiel - uspokaja, działa jak naturalny środek antydepresyjny,
Krwawnik - działa rozkurczowo,
Kozłek (waleriana) - wycisza, zmniejsza napięcie, obniża aktywność ośrodkowego układu nerwowego,
Chmiel - sprawdza się przy bezsenności i rozdrażnieniu,
Lawenda
– dobra na stres i  problemy z zasypianiem,
Mięta i marzanka - działa rozkurczowo i kojąco.
Rozmaryn - redukuje stres, poprawia nastrój, Melisa i wrzos - łagodnie uspokaja i odpręża,
Tatarak kłącze
– łagodzi napięcie i niepokój, odpręża, pomaga w problemach z zasypianiem.
Skutecznie dobrane zioła na nerwicę i depresję.

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Twoje cele:

  • szybka ulga dla nerwów
  • poczucie rozluźnienia i spokoju
  • stabilny układ nerwowy
  • niższe ciśnienie krwi
  • łatwiejsze zasypianie
  • wyciszenie objawów depresyjnych
  • złagodzenie skutków silnego stresu: bólu głowy, migren, nerwobóli mięśniowych, arytmii serca

Zalecane dawkowanie i sposób użycia: Jedną łyżkę stołową zalewamy szklanką wrzątku i pozostawiamy pod przykryciem do zaparzenia na min. 30 minut. Pijemy 3 razy dziennie po szklance naparu.

Składniki: Składniki w równych proporcjach: Arcydzięgiel korzeń – Archangelica officinalis, Krwawnik ziele – Achillea millefolium, Kozłek kłącze – Valeriana officinalis, Chmiel szyszka – Humulus lupulus, Lawenda kwiat – Lavandula angustifolia, Mięta liść – Mentha piperita, Rozmaryn liść – Rosmarinus officinalis, Melisa ziele – Melissa officinalis, Wrzos kwiat – Calluna vulgaris, Marzanka ziele – Galium odoratum, Tatarak kłącze – Acorus calamus

Zawartość opakowania: 500g

Sposób przechowywania:  w szczelnie zamkniętym opakowaniu, chronić przed wilgocią. 

Środki ostrożności - informacja od producenta: Mimo, iż wierzymy w leczniczą moc ziół, zgodnie z prawem, oferowane przez nas produkty nie stanowią leku i nie powinny być jako takie traktowane. Informacje zamieszczone na stronie mówią o propozycjach użycia jednak nie stanowią profesjonalnej porady medycznej ani instrukcji użycia. W żadnym wypadku treści na stronie nie stanowią substytutu konsultacji z lekarzem lub farmaceutą i nie powinny być traktowane jako zalecenia medyczne. Jednocześnie zaznaczamy, że diagnozę stawiać może tylko uprawniony do tego lekarz w oparciu o przeprowadzony wywiad i zlecone badania medyczne. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. 

Producent: Zielarnia Suwalska

***

Inne informacje:

Zioła na nerwicę lękową - mieszanki

Jeżeli doświadczasz przewlekłego lęku, bez napadów paniki, istnieje duże prawdopodobieństwo, że cierpisz na zaburzenia lękowe uogólnione - cały czas zamartwiasz się sprawami, które się dzieją, ale również tymi potencjalnymi? Lęk objawia się w każdej sferze życia (domowej, zawodowej, osobistej)? Zioła na nerwicę lękową pomogą zmniejszyć napięcie, uspokoją i poprawią nastrój. Koniecznie zacznij dbać o swoje nerwy, jeżeli zauważysz występowanie:

a) przynajmniej jednego objawu pobudzenia autonomicznego układu nerwowego: drżenie ciała, nadmierne pocenie się, palpitacje serca, suchość w jamie ustnej (niezależną od spożywanych pokarmów, napojów i leków),

b) i co najmniej trzech objawów "dodatkowych" spośród następujących:
- ból i ucisk w klatce piersiowiej,
- deficyt koncentracji,
- drętwienie i mrowienie,
- fale gorąca i zimna,
- gula w gardle (uczucie ucisku w gardle, dławienia się, trudności z połykaniem),
- kłopoty z zasypianiem,
- lęk, uczucie niepokoju,
- nadmierne reagowanie niepokojem na sytuacje nowe i nieplanowane,
- napięcie mięśni (bolesne),
- nudności, ścisk w żołądku,
- rozdrażnienie,
- trudności z oddychaniem,
- uczucie odrealnienia,
- zawroty głowy, utrata równowagi.

Na szczęście mieszanki ziołowe na nerwicę wykazują działanie wielokierunkowe, pomagają w stanach silnego napięcia i spadku nastroju. Jeżeli czujesz, że potrafisz zapanować jeszcze nad swoim samopoczuciem, ale potrzebujesz wsparcia - zioła na nerwicę lękową zdadzą egzamin.

Nerwica żołądka leczenie ziołami

Twój układ pokarmowy reaguje na sytuacje stresowe? W silnym stresie występują u Ciebie objawy psychosomatyczne? Jeśli tak, prosta droga do nabawienia się nerwicy żołądka. Do częstych objawów nerwicy żołądka należy: ból brzucha, skurcze brzucha, uczucie pełności w jelitach, częste gazy i wzdęty brzuch, nagłe potrzeby wypróżnienia się. Zioła na nerwicę żołądka działają rozkurczowo, uspokajająco i odprężająco. Przyniosą ulgę w wielu dolegliwościach ze strony układu nerwowego i pokarmowego. Leczenie ziołami nerwicy żołądka warto skonsultować ze swoim lekarzem w przypadku, gdy terapia zakłada przyjmowanie środków farmakologicznych.

Serce

Przyspieszona akcja serca, palpitacje czy po prostu mocniejsze bicie serca to częste objawy występujące przy zaburzeniach nerwicowych. Zioła na nerwicę serca łagodnie obniżają ciśnienie krwi i niwelują efekty nadmiernego stresu, m.in. arytmię.  

Depresja

Już jednorazowa ekspozycja na sytuację stresową potrafi spowodować szkodliwe zmiany w organizmie, a co dopiero stres chroniczny - może doprowadzić do wystąpienia objawów depresyjnych lub nawet samej depresji. Mieszanka Nerwica Zielarni Suwalskiej to skuteczny sposób na wsparcie w takiej sytuacji: 11 ziół na nerwicę i depresję, które wzmacniają i stabilizują nerwy, odprężają i poprawiają samopoczucie.

Parametry

Postać suplementu: susz
Vege: tak
Waga: 500 g

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu