Witamina K2 MK7 25 mcg Avitale 30ml Medicaline
Witamina K2 MK7 25 mcg Avitale 30ml Medicaline
Witamina K2 MK7 25 mcg Avitale 30ml z fermentacji Bacillus subtilis natto
39,90 zł w tym VAT
Z23
5903242583100

Jest wiele badań naukowych, które dowodzą ogromnej roli witaminy K2 w utrzymaniu dobrej kondycji żył, tętnic i kości. Suplementacja jest istotna w każdym wieku -  witamina K2 transportuje wapń do samych kości, więc pełni ważną rolę w prawidłowym rozwoju i utrzymaniu kośćca. Produkt może być stosowane przez dzieci.

Jedna kropla zawiera 25 µg naturalnej witaminy K2 mk7 w opatentowanej postaci VitaMK7®.

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Twoje cele:

 • dobra mineralizacja kości i zębów
 • naczynia krwionośne w dobrej formie
 • stop krwawieniom (np. z dziąseł)
 • zmniejszenie krwawień menstruacyjnych
 • szybkie gojenie się ran

Cechy produktu:

 • naturalne źródło witaminy K na bazie fermentacji bakterii Bacillus Subtilis Natto
 • bardzo dobrze przyswajalna forma witaminy K2 - przeba­dana, o udokumentowanym działaniu
 • najbardziej stabilna forma witaminy K2 na rynku
 • dla dorosłych, dla dzieci
 • ilość porcji: 600 (porcja = pełna pompka)
 • suplement CLEAN LABEL – bez sztucznych i technologicznych dodatków, barwników, konserwantów
 • wolny od alergenów
 • bez soi, bez laktozy, bez glutenu, bez GMO
 • vege
 • posiada badania toksykologiczne, przed­kliniczne i kliniczne (University of Marche -Wło­chy, Instytut Biochemii, Akademia Medyczna)

Zalecane dawkowanie i sposób użycia: od 1 do 4 porcji dziennie w trakcie posiłku, rozpuszczamy w łyżce stołowej oleju lub innego płynu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem wstrząsnąć.

Warto stosować wraz witaminą D3 i wapniem

Składniki: Oliwa z oliwek Extra Virgin z pierwszego tłoczenia, witamina K (menachinon-7 w opatentowanej postaci VitaMK7 PURE®, naturalna witamina E (octan D-alfa-tokoferylu).

Składniki 1 porcja 4 porcje
Naturalna witamina K (VitaMK7®) 25 µg (33,3%)* 100 µg (133%)*
Witamina E (octan D-alfa-tokoferylu) 2,4 mg / 3,2IU (20%)* 9,6mg / 12,8IU (80%)*

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Zawartość opakowania: 30 ml (600 porcji). Porcja = pełna pompka.

Sposób przechowywania: Witaminę K2 MK7 Avitale przechowuj w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Środki ostrożności: Witamina K2 MK7 Avitale to suplement diety w płynie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Producent: MedicaLine, Ostrówiec 150, 05-480 KarczewWitamina k2 mk7 na co pomaga?

Zerknij na "Twoje cele" - k2mk7 witamina ma szerokie zastosowanie. Na co pomaga witamina k2 mk7 poza tym? Jest niezbędna podczas przyjmowania witaminy D3. To właśnie K2 umożliwia pełne wykorzystanie zalet witaminy słońca i zapobieganie ewentualnym skutkom ubocznym suplementacji D3! Poza tym o witaminie K2 muszą pamiętać osoby chorujące na serce, ponieważ zmniejsza ona ryzyko wystąpienia chorób niedokrwiennych serca. Witamina ta dba również o uwrażliwienie komórek na insulinę. Przeprowadzone badania wskazują, że reguluje procesy mózgowe, które pozwalają na zahamowanie rozwoju objawów choroby Alzheimera lub nawet na niedopuszczenie do ich wystąpienia!

Witamina witamina k2mk7 wykazuje jeszcze inne właściwości. Wiele z nich zostało już potwierdzonych klinicznie, np.:
- zmniejszenie ryzyka kamieni nerkowych, 
- ochrona nerwów (wspiera właściwy proces tworzenia się mieliny),
- mniejsze ryzyko choroby nowotworowe.

Witamina K2-MK7 to najlepsza forma witaminy K2.

Witamina k2mk7 jest całkowicie bezpieczna, nie ma znamion toksyczności. Dlatego nie ma co się zastanawiać, czy przyjmować. Pytanie brzmi, w jakiej formie przyjmować! Popularna jest witamina k2mk7 w kroplach, tak jak tutaj właśnie. Natomiast jeżeli witamina k2 mk7 w kroplach nie jest w dla Ciebie dobrym rozwiązaniem, proponujemy witaminę K2 Aliness w kapsułkach: https://zdrowersi.pl/3669-witamina-k2-mk-7-monoforte-200-g-z-natto-aliness-60-kapsulek.html.

Witaminy na osteoporozę

Osteoporoza to zmora pań po menopauzie... Układ kostny jest wydrenowany ze związków, które zapewniają mocne, elastyczne i gęste kości. Aby powrócić do zdrowego układu ruch, niezbędne są witaminy na osteoporozę. Należy do nich wielkie trio: witaminy D3 i K2 oraz wapń.Tylko taki zestaw zapewni mocne kości. Nigdy nie należy przyjmować samego wapnia, bo doprowadzi się tylko do zwapnienia tętnic - pierwiastek po prostu nie dotrze do swojego miejsca docelowego, czyli do kośćca.

Jeżeli lubisz proste rozwiązania typu 3w1 to proponujemy idealny suplement na osteoporozę: https://zdrowersi.pl/3586-wapn-z-muszli-ostryg-z-k2-mk7-i-d3-aliness-100-tabl.html. Zawiera bowiem trzy wspomniane wyżej niezbędne składniki dla zdrowych kości.

Parametry

Postać suplementu: krople
Pojemność: 30 ml
Vege: tak

6 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu