Zioła na robaki - autorska mieszanka Zielarni Suwalskiej frakcja drobno cięta 200g
Zioła na robaki - autorska mieszanka Zielarni Suwalskiej frakcja drobno cięta 200g

Zioła na pasożyty w organizmie - autorska mieszanka Zielarnia Suwalska 200g

37,99 zł w tym VAT
Z366
11100034

Mieszanka Robaki Zielarnia Suwalska to zioła na pasożyty w organizmie. Poza tym, że  pomaga usuwać robaki, działa osłonowo i niweluje stany zapalne.
Wrotycz pospolity, piołun i oman wielki - skutecznie zwalczają pasożyty ludzkie.
Goździkowiec korzenny - dawniej skuteczne remedium przeciwko dżumie. Wykazuje silne działanie antybakteryjne, antyseptyczne, przeciwwirusowe, przeciwgrzybicze i przeciwpasożytnicze.
Orzech włoski – hamuje rozrost niekorzystnych bakterii i drożdży w jelitach, pomaga usuwać pasożyty.
Tatarak - chroni jelita, reguluje wydzielanie soków trawiennych. Działa przeciwbakteryjnie.
Mięta pieprzowa - reguluje i usprawnia pracę układu trawiennego.
Prawoślaz - działa przeciwzapalnie i powlekająco - chroni ściany układu pokarmowego. Łagodzi stany zapalne.

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Twoje cele:

  • pozbycie się pasożytów
  • usunięcie stanów zapalnych spowodowanych przez pasożyty i ich resztki metaboliczne
  • sprawna praca układu pokarmowego

Zalecane dawkowanie i sposób użycia: Jedną łyżeczkę zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na 10 minut. UWAGA: Stosować do dwóch razy dziennie w cyklach: dwa tygodnie stosowania - tydzień przerwy - dwa tygodnie ponownego stosowania.

Składniki mieszanki na pasożyty: Wrotycz pospolity kwiat – Tanacetum vulgare, Bylica piołun ziele – Artemisia absinthium, Goździkowiec korzenny pączki kwiatowe – Syzygium aromaticum, Orzech włoski liść – Juglans regia, Oman wielki korzeń – Inula helenium, Tatarak zwyczajny kłącze – Acorus calamus, Mięta pieprzowa liść – Mentha piperita, Prawoślaz lekarski korzeń – Althaea officinalis.

Zawartość opakowania: 200 g.

Sposób przechowywania: w szczelnie zamkniętym opakowaniu w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią. 

Środki ostrożności - informacja od producenta: Mimo, iż wierzymy w leczniczą moc ziół, zgodnie z prawem, oferowane przez nas produkty nie stanowią leku i nie powinny być jako takie traktowane. Informacje zamieszczone na stronie mówią o propozycjach użycia jednak nie stanowią profesjonalnej porady medycznej ani instrukcji użycia. W żadnym wypadku treści na stronie nie stanowią substytutu konsultacji z lekarzem lub farmaceutą i nie powinny być traktowane jako zalecenia medyczne. Jednocześnie zaznaczamy, że diagnozę stawiać może tylko uprawniony do tego lekarz w oparciu o przeprowadzony wywiad i zlecone badania medyczne.
Mieszanka przeznaczona jest dla osób dorosłych.

Producent: Zielarnia Suwalska

***

Jakie zioła na pasożyty w organizmie?

Zielarnia Suwalska stworzyła dwie wersje mieszanki zwalczające pasożyty ludzkie. Na tej karcie produktu sprzedawana jest mieszanka o drobno ciętej frakcji - zioła są bardzo drobne, wręcz "pyliste". Zwiększa to siłę i skuteczność ziół, natomiast dla niektórych może być trudniejsze w przygotowaniu i spożyciu, dlatego jest też wersja Zioła na robaki w organizmie we frakcji grubo ciętej - łatwiejszej w przygotowaniu.

Parametry

Postać suplementu: susz
Vege: tak
Waga: 200 g

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu