Płyn do ręcznego mycia naczyń z naturalnych orzechów piorących EcoVariant miętowy 500g
Płyn do ręcznego mycia naczyń z naturalnych orzechów piorących EcoVariant miętowy 500g

Płyn do ręcznego mycia naczyń z naturalnych orzechów piorących EcoVariant miętowy 500g

9,00 zł w tym VAT
Z634
5903240897230

Delikatny dla rąk, skuteczny płyn do ręcznego mycia naczyń. Bez agresywnych środków chemicznych - wyprodukowany z orzechów piorących i naturalnego, miętowego olejku eterycznego.
Wydajny, łatwo zmywa i wypłukuje pozostałości z naczyń podczas ręcznego zmywania.
Łagodny dla ludzi, nieszkodliwy dla zwierząt i środowiska naturalnego.

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Płyn do ręcznego mycia naczyń z naturalnych orzechów piorących EcoVariant miętowy 500g - cechy produktu:

  • do mycia porcelany, szkła, kryształów, sztućców, mis i pater metalowych, naczyń do gotowania i pieczenia, ozdobnych sreber
  • delikatny dla rąk, posiada neutralne pH
  • produkt wolny od ostrzeżeń chemicznych (label free)
  • informacja dla alergików - zawiera alergenne środki zapachowe, szczegóły w sekcji "Zawartość"
  • zapach miętowy
  • produkt wegański, nie testowany na zwierzętach
  • nie zawiera agresywnej chemii, EDTA, SLES/SLS, enzymów, fosforanów, ługu, zeolitu, mydła
  • wytworzony na bazie roślinnej z orzechów piorących (Sapindus Mukorossi), zawiera naturalną i nawilżającą roślinną glicerynę
  • ulega łatwej biodegradacji, bezpieczny dla przydomowych oczyszczalni ścieków

Sposób użycia i dozowanie: myjąc w zlewozmywaku lub misce, wlewamy 3-4ml płynu bezpośrednio do zlewu lub miski i uzupełniamy 5 litrami ciepłej wody. Można zastosować bezpośrednio na gąbkę. Umyte naczynia dokładnie spłukujemy wodą pitną. Po zakończonym zmywaniu gąbkę płuczemy ciepłą wodą i nasączamy niewielka ilością płynu, pozostawiając do następnego zmywania.

Przechowywanie: poza zasięgiem dzieci w temperaturze od 5 do 25°C.

Zawartość wg. (WE) NR 648/2004: Niejonowe środki powierzchniowo czynne nie mniej niż 5% lecz nie więcej niż 15%, amfoteryczne środki powierzchniowo czynne nie więcej niż 5%. Środki konserwujące spożywcze: (E,E)-heksa-2,4-dienoat potasu (potassium sorbate), Benzoesan sodu (sodium benzoate), colorant CI75815, kompozycja zapachowa (parfum) - zawiera alergenne substancje zapachowe: trans-menton, linalool, limonene, eugenol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Płyn do ręcznego mycia naczyń z naturalnych orzechów piorących EcoVariant miętowy 500g - bezpieczeństwo: Produkt zgodnie z Rozporządzeniem nr 1272/2008 (CLP) został poddany ocenie zagrożeń według 1907/2006/WE (REACH), 2015/830/EU i ma sporządzoną Kartę Charakterystyki. W sekcji 2.1 karty jest wpis "nie został sklasyfikowany jako stwarzający zagrożenia". Z tego powodu nie posiada oznakowania ostrzegawczego o zagrożeniach dla człowieka, zwierząt i środowiska. Jest nie toksyczny, nie podrażnia oczu i skóry, ma neutralne pH. Jednak należy zachować ostrożność jak przy obchodzeniu się z detergentami. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą.  Nie spożywać. Nietestowany na zwierzętach. Karta Charakterystyki dostępna na stronie producenta.

Usuwanie odpadów: Pozostałą zawartość rozcieńczyć wodą i wylać do kanalizacji, wypłukaną butelkę umieścić we właściwym pojemniku do segregacji odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami gminnymi.

Producent: EcoVariant Sp. z o.o.

Parametry

Vege: tak
Waga: 500 g
Przeznaczenie: naczynia

16 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu