Urobiol 90g - Biolit
Urobiol 90g - Biolit

Suplement na drogi moczowe - Biolit Urobiol 90g granulat

65,00 zł w tym VAT
Z24
0070577030503

Urobiol to suplement diety na drogi moczowe w postaci granulatu przygotowany z ekstraktu wodnego: rdestu ptasiego, kory osiki, krwawnika, babki lancetowatej, dziurawca, brzozy, borówki, nagietka, dzikiej róży i mniszka lekarskiego. Dzięki nim nie dochodzi do namnażania się drobnoustrojów zatruwających układ moczowy. 

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Twoje cele:

  • prawidłowy poziom kwasu moczowego
  • pęcherz, moczowody i nerki w dobrej formie
  • szkodliwe drobnoustroje pod kontrolą

Zalecane dawkowanie i sposób użycia: jedną miarkę granulatu (5 ml) rozpuścić w 100g wody. Spożywać trzy razy dziennie bezpośrednio po sporządzeniu.

Suplement diety na drogi moczowe - składniki: glukoza: nośnik, ekstrakt z ziela rdestu ptasiego (Poligonum aviculare Herba DER 8:1); ekstrakt z kory osiki (Populus tremula cortex DER 8:1 ); ekstrakt z ziela krwawnika pospolitego (Achillea milefolium Herba DER 1:1); ekstrakt z ziela babki lancetowatej ( Plantago lanceolata Herba DER 3-6:1), ekstrakt z kłącza i korzenia omanu wielkiego ( Inula helenium Rhizoma et Radix DER 17-30:1); ekstrakt z ziela dziurawca zwyczajnego (Hypericum perforatum Herba 3-6:1), ekstrakt owocu dzikiej róży (Rosa canina Fructus DER 4:1); ekstrakt z liścia brzozy brodawkowatej (Betula verrucosa Folium DER 3-8:1); ekstrakt z kwiatu nagietka lekarskiego (Calendula officinalis Flos DER 1:1); ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum officinalis Radix DER 5,6-8,4:1); ekstrakt z liścia borówki brusznicy (Vaccinum vitis-ideae DER 3,5-5,5:1)

Zawartość składników wykazujących efekt fizjologiczny w dziennej porcji produktu: 1 miarka 3 miarki
ekstrakt z ziela rdestu ptasiego 32mg 97mg
ekstrakt z kory osiki 32mg 97mg
ekstrakt z ziela krwawnika pospolitego 25mg 76mg
ekstrakt z ziela babki lancetowatej 25mg 76mg
ekstrakt z korzenia i kłącza omanu wielkiego 25mg 76mg
ekstrakt z ziela dziurawca zwyczajnego 25mg 76mg
ekstrakt z owocu dzikiej róży 23mg 68mg
ekstrakt z liścia brzozy brodawkowatej 18mg 54mg
ekstrakt z kwiatu nagietka lekarskiego 18mg 54mg
ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego 18mg 54mg
ekstrakt z liścia borówki brusznicy 4mg 12mg

Zawartość netto opakowania: 90g

Sposób przechowywania suplementu na drogi moczowe: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Środki ostrożności: Suplement diety. Produkt zawiera glukozę. Osoby ze stwierdzoną nadwrażliwością na substancje czynne nie powinny spożywać produktu. 

Produkt jest przeznaczony dla dorosłych, spożywanie go jest niewskazane w okresie ciąży i karmienia, nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego trybu życia.

Dystrybutor: BIOLIT Europe Sp. z o.o., ul. Jodłowa 8, 41-506 Chorzów

Parametry

Postać suplementu: granulat
Vege: tak
Waga: 90 g

16 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu